Strojírenství

24. srpna 2022 23:05

EuroBLECH 2022: Vaše brána do chytřejší budoucnosti

Po čtyřech letech komunita zpracovatelů plechu netrpělivě očekává své hlavní místo pro setkání v oboru. EuroBLECH 2022 – 26. mezinárodní veletrh technologií zpracování plechu – se koná ve dnech 25. až 28. října 2022 na výstavišti v německém Hannoveru. Čtyři měsíce před zahájením akce má prostory pro svoje stánky na celosvětově vedoucím veletrhu pro průmysl zpracování plechu zajištěno přibl. 1300 vystavovatelů z 39 zemí. Aktuálně je nejvíce vystavovatelů z těchto zemí: Německo, Itálie, Turecko, Čína, Švýcarsko, Nizozemsko, Španělsko, Belgie, Polsko, Rakousko, Portugalsko a USA. Vystavující společnosti si již zajistily čistou výstavní plochu 88 600 metrů čtverečních.

Inzerce

„V posledních několika letech bylo vyvinuto mnoho inovací se zaměřením na efektivitu nákladů a zdrojů. Zatímco na předchozím veletrhu EuroBLECH byly digitalizace a Průmysl 4.0 tématy, která si uvědomovaly pouze velké společnosti, nyní se tyto klíčové faktory dostaly i do továren malých a středních podniků. Vystavovatelé na letošní akci představí vše, co nabízejí pro inovaci a digitalizaci výrobního procesu, a to v celém technologickém řetězci zpracování plechu. Všechen tento vývoj se odráží v letošním mottu veletrhu EuroBLECH: „Vaše brána do chytřejší budoucnosti“. Akce nabídne všem členům komunity příležitost sejít se a podívat se, jak vypadá budoucnost zpracování plechu. Veletrh EuroBLECH nabízí svým návštěvníkům možnost nalézt řešení nejnovějších výzev v oboru a propojuje je s podniky z celého světa, aby jim pomohl integrovat nejnovější stroje a software do jejich výrobního procesu. Akce, kterou si nelze nechat ujít!“, říká za pořadatele, společnost Mack-Brooks Exhibitions, Evelyn Warwick, ředitelka akce EuroBLECH.

EuroBLECH je akcí akcí, kterou musí navštívit konstrukční inženýři, manažeři výroby, manažeři kvality, nákupčí, výrobci, techničtí ředitelé a odborníci z asociací či výzkumu a vývoje, aby zde objevili nejnovější trendy a strojní zařízení v oblasti zpracování plechu. Návštěvníci letošního veletrhu mohou očekávat celé spektrum inteligentních řešení a novátorských strojních zařízení pro moderní výrobu v oblasti zpracování plechu, které jsou představeny v podobě mnoha živých předvádění na výstavních stáncích.

Informace pro návštěvníky

EuroBLECH je celosvětově největším veletrhem pro odvětví zpracování plechu a je místem, kde můžete objevit a získat nejnovější inovativní výrobní řešení. Četná živá předvádění na výstavních stáncích nabízejí obchodním návštěvníkům příležitost zažít v akci stroje a systémy ze všech oblastí zpracování plechu. Profil veletrhu EuroBLECH pokrývá patnáct technologických sektorů, a proto pokrývá celý technologický řetězec zpracování plechu: plech, polotovary a hotové výrobky, manipulace, separace, tváření, flexibilní zpracování plechu, zpracování trubek/řezů, spojování, svařování, aditivní výroba, povrchová úprava, zpracování hybridních konstrukcí, nástroje, řízení kvality, systémy CAD/CAM/CIM, vybavení továren a skladů i výzkum a vývoj.

Další podrobné informace o veletrhu i o dopravě a ubytování jsou k dispozici na webových stránkách veletrhu www.euroblech.com.

Mohlo by se Vám líbit

MCAE Systems představuje řadu cenově dostupných a vysoce výkonných 3D tiskáren kovů Xact Metal střední velikosti XM300G

Společnost MCAE Systems oznamuje, že její partner, společnost Xact Metal uvedla cenově dostupné, středně velké kovové 3D tiskárny XM300G na IMTS 2022 v Chicagu, Illinois […]

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]