Strojírenství

16. října 2018 00:09

EuroBLECH 2018: Vstupte do digitální reality

EuroBLECH 2018 – 25. mezinárodní veletrh technologií zpracování plechu – se koná ve dnech 23. až 26. října 2018 na výstavišti v německém Hannoveru. Svoje produkty a inovace na celosvětově vedoucím veletrhu pro průmysl zpracování plechu bude vystavovat přibližně 1 550 vystavovatelů ze 40 zemí. Nejvíce vystavovatelů je z těchto zemí: Německo, Itálie, Turecko, Čína, Nizozemsko, Španělsko, Švýcarsko, Rakousko a USA. V současné době již mají vystavující společnosti zajištěn téměř celý výstavní prostor z předchozí akce. Veletrh EuroBLECH 2016 dosáhl rekordu: čistý výstavní prostor činil 87 800 metrů čtverečních.

Každé dva roky se EuroBLECH stává akcí, kterou musejí navštívit konstrukční inženýři, manažeři výroby, manažeři kvality, nákupčí, výrobci, techničtí ředitelé a odborníci z asociací či výzkumu a vývoje, aby zde objevili nejnovější trendy a strojní zařízení v oblasti zpracování plechu. Návštěvníci letošního veletrhu mohou očekávat celé spektrum inteligentních řešení a novátorských strojních zařízení pro moderní výrobu v oblasti zpracování plechu, které budou představeny na výstavních stáncích. Digitální transformace aktuálně hraje v tomto oboru velmi důležitou roli. Umožňuje totiž vyšší efektivitu a tím i vyšší úroveň automatizace a prediktivní údržby. Tento vývoj se odráží v mottu letošního veletrhu EuroBLECH „Vstupte do digitální reality“, protože Průmysl 4.0 a související Chytrá továrna se staly hlavními tématy v oblasti zpracování plechu. To se stalo důležitou oblastí pro malé a střední podniky, které do těchto technologií chtějí v blízké budoucnosti investovat, aby získaly konkurenční výhodu v rámci svých trhů.

Inzerce

„Digitální transformace je momentálně důležitým tématem v oboru. To vyžaduje úzkou spolupráci v celém hodnotovém řetězci od řízení výroby až po údržbu“, říká Evelyn Warwicková, ředitelka výstavy EuroBLECH jménem pořadatele Mack Brooks Exhibitions. „Pro společnosti v odvětví zpracování plechu je největší výzvou vytvoření inteligentního výrobního prostředí, které je založeno na bezpečné výměně dat a síťovém propojení strojů a procesů. EuroBLECH 2018 svým návštěvníkům nabízí možnost najít řešení těchto výzev a navázat kontakt s obchodními partnery, aby jim pomohli s integrací těchto procesů, strojů a systémů do jejich výroby“, pokračuje Evelyn Warwicková.

Profil veletrhu EuroBLECH

EuroBLECH je celosvětově největším veletrhem pro odvětví zpracování plechu, a pro návštěvníky je tržištěm, kde objeví a získají nejnovější novátorská výrobní řešení. Četná živá předvádění na výstavních stáncích nabízejí obchodním návštěvníkům příležitost zažít v akci stroje a systémy ze všech oblastí zpracování plechu. Profil veletrhu EuroBLECH pokrývá patnáct technologických sektorů, a proto pokrývá celý technologický řetězec zpracování plechu: plech, polotovary a hotové výrobky, manipulace, separace, tváření, flexibilní zpracování plechu, zpracování trubek/řezů, spojování, svařování, aditivní výroba, povrchová úprava, zpracování hybridních konstrukcí, nástroje, řízení kvality, systémy CAD/CAM/ CIM, vybavení továren a skladů i výzkum a vývoj.

Informace pro návštěvníky

EuroBLECH 2018 se bude opět konat v halách 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 a 27 na výstavišti v německém Hannoveru. Otevírací doba je od úterý 23. října 2018 do pátku 26. října 2018 od 9.00 do 18.00 hodin. Mezinárodní letecké spoje a skvělá místní infrastruktura zajišťují, že je místo akce snadno dostupné letadlem, autem a veřejnou dopravou.

Pro usnadnění plánování vaší návštěvy veletrhu EuroBLECH 2018 a maximalizaci vašeho času v Hannoveru je na oficiálních webových stránkách výstavy www.euroblech.com k dispozici celá řada nástrojů. Stáhněte si brožuru pro návštěvníky obsahující přehledně všechny informace pro vaši návštěvu, a pomocí pokročilého vyhledávání produktů a vystavovatelů i náhledu veletrhu získejte přehled o vystavovatelích a produktech, které budou na letošním veletrhu předváděny. Přihlaste se k odběru zpravodaje EuroBLECH, který je zasílán měsíčně a nabízí nejnovější zprávy o veletrhu, vystavovatelích a průmyslovém odvětví. EuroBLECH vás také průběžně informuje na sociálních sítích Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube a Instagram. Nezapomeňte používat oficiální hashtag #euroblech.

Vstupenky na EuroBLECH 2018 lze nyní zakoupit na stránkách www.euroblech.com.


info@euroblech.com
www.euroblech.com

 

 

 


 

Mohlo by se Vám líbit

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]

Digitální továrna 2.0 obsadí na strojírenském veletrhu rekordní plochu

Řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu představí firmy ve speciální expozici Digitální továrna 2.0, která bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Od 4. do 7. […]