Strojírenství

19. srpna 2022 12:15

Červenec byl měsícem letectví a kosmonautiky

Taylor Hobson Ltd.

Inzerce

Kromě vlny veder v Evropě je Aerospace žhavým tématem července, kdy se po čtyřleté přestávce opět konal Mezinárodní letecký veletrh ve Farnborough. Taylor Hobson byl u toho!

Na veletrhu předvedl nový Aerostack System, mimořádný, na světě první automatizovaný systém pro měření vyrovnání sestav montážních celků (kompresorů proudových motorů, turbín).

Jak Aerostack System funguje?

Využívá axiální a radiální měření jednotlivých komponent k výpočtu nejlepších konfigurací sestavy, které přinášejí optimální výkon pro vaše komínové motory.

Kde je Aerostack System užitečný?

  • Sestavy kompresorů a turbín
  • Sestavy skříní a oběžných kol raketových turbočerpadel

Proč ho potřebujete?

  • Výrazně zkracuje dobu sestavení motoru a eliminuje nutnost opětovné montáže s téměř 100% úspěšností sestavení na první pokus.
  • Plná automatizace snižuje nároky na školení obsluhy
  • Zkrácení doby měření zvyšuje propustnost výroby
  • Optimalizovaná ergonomie eliminuje únavu obsluhy

Zpětná vazba od návštěvníka veletrhu potěšila všechny přítomné:

„Působivá výtěžnost na první sestavení! Pokud bychom tohle realizovali, ušetřili bychom hromadu peněz!

Zní to zajímavě? Poslechněte si další podrobnosti, které vám poskytl náš obchodní manažer – Graeme Foulds

Exkluzivní odhalení: Tento systém již využívají výrobci letecké techniky po celém světě. Přece byste nechtěli přijít pozdě! 😉.

👀 To není všechno! Nabízíme mnoho dalších praktických aplikací pro výrobce z oblasti letectví a obrany. Naše produkty poskytují hluboké porozumění charakteristikám, jako je textura povrchu, obrys, tvar, poloměr, zaoblení, harmonická analýza, vyrovnání, přímost, rovinnost, rovnoběžnost a pravoúhlost, a poskytují tak důležitou zpětnou vazbu pro zlepšení konstrukce a výroby. Více informací získáte u autorizovaného zastoupení Taylor Hobson v České republice a na Slovensku, IMECO TH s.r.o.

www.imeco-th.cz

Mohlo by se Vám líbit

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]

Digitální továrna 2.0 obsadí na strojírenském veletrhu rekordní plochu

Řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu představí firmy ve speciální expozici Digitální továrna 2.0, která bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Od 4. do 7. […]