Strojírenství

19. srpna 2022 12:15

Červenec byl měsícem letectví a kosmonautiky

Taylor Hobson Ltd.

Inzerce

Kromě vlny veder v Evropě je Aerospace žhavým tématem července, kdy se po čtyřleté přestávce opět konal Mezinárodní letecký veletrh ve Farnborough. Taylor Hobson byl u toho!

Na veletrhu předvedl nový Aerostack System, mimořádný, na světě první automatizovaný systém pro měření vyrovnání sestav montážních celků (kompresorů proudových motorů, turbín).

Jak Aerostack System funguje?

Využívá axiální a radiální měření jednotlivých komponent k výpočtu nejlepších konfigurací sestavy, které přinášejí optimální výkon pro vaše komínové motory.

Kde je Aerostack System užitečný?

  • Sestavy kompresorů a turbín
  • Sestavy skříní a oběžných kol raketových turbočerpadel

Proč ho potřebujete?

  • Výrazně zkracuje dobu sestavení motoru a eliminuje nutnost opětovné montáže s téměř 100% úspěšností sestavení na první pokus.
  • Plná automatizace snižuje nároky na školení obsluhy
  • Zkrácení doby měření zvyšuje propustnost výroby
  • Optimalizovaná ergonomie eliminuje únavu obsluhy

Zpětná vazba od návštěvníka veletrhu potěšila všechny přítomné:

„Působivá výtěžnost na první sestavení! Pokud bychom tohle realizovali, ušetřili bychom hromadu peněz!

Zní to zajímavě? Poslechněte si další podrobnosti, které vám poskytl náš obchodní manažer – Graeme Foulds

Exkluzivní odhalení: Tento systém již využívají výrobci letecké techniky po celém světě. Přece byste nechtěli přijít pozdě! 😉.

👀 To není všechno! Nabízíme mnoho dalších praktických aplikací pro výrobce z oblasti letectví a obrany. Naše produkty poskytují hluboké porozumění charakteristikám, jako je textura povrchu, obrys, tvar, poloměr, zaoblení, harmonická analýza, vyrovnání, přímost, rovinnost, rovnoběžnost a pravoúhlost, a poskytují tak důležitou zpětnou vazbu pro zlepšení konstrukce a výroby. Více informací získáte u autorizovaného zastoupení Taylor Hobson v České republice a na Slovensku, IMECO TH s.r.o.

www.imeco-th.cz

Mohlo by se Vám líbit

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]

Digitalizace podniků: Česko je evropskou špičkou v elektronickém sdílení informací

České firmy patří v rámci EU ke špičce ve výměně dat v elektronické podobě, naopak podíl využívání ERP systémů se meziročně snížil. Nejen to vyplývá […]