Strojírenství

19. srpna 2022 12:15

Červenec byl měsícem letectví a kosmonautiky

Taylor Hobson Ltd.

Kromě vlny veder v Evropě je Aerospace žhavým tématem července, kdy se po čtyřleté přestávce opět konal Mezinárodní letecký veletrh ve Farnborough. Taylor Hobson byl u toho!

Na veletrhu předvedl nový Aerostack System, mimořádný, na světě první automatizovaný systém pro měření vyrovnání sestav montážních celků (kompresorů proudových motorů, turbín).

Jak Aerostack System funguje?

Využívá axiální a radiální měření jednotlivých komponent k výpočtu nejlepších konfigurací sestavy, které přinášejí optimální výkon pro vaše komínové motory.

Kde je Aerostack System užitečný?

  • Sestavy kompresorů a turbín
  • Sestavy skříní a oběžných kol raketových turbočerpadel

Proč ho potřebujete?

  • Výrazně zkracuje dobu sestavení motoru a eliminuje nutnost opětovné montáže s téměř 100% úspěšností sestavení na první pokus.
  • Plná automatizace snižuje nároky na školení obsluhy
  • Zkrácení doby měření zvyšuje propustnost výroby
  • Optimalizovaná ergonomie eliminuje únavu obsluhy

Zpětná vazba od návštěvníka veletrhu potěšila všechny přítomné:

„Působivá výtěžnost na první sestavení! Pokud bychom tohle realizovali, ušetřili bychom hromadu peněz!

Zní to zajímavě? Poslechněte si další podrobnosti, které vám poskytl náš obchodní manažer – Graeme Foulds

Exkluzivní odhalení: Tento systém již využívají výrobci letecké techniky po celém světě. Přece byste nechtěli přijít pozdě! 😉.

👀 To není všechno! Nabízíme mnoho dalších praktických aplikací pro výrobce z oblasti letectví a obrany. Naše produkty poskytují hluboké porozumění charakteristikám, jako je textura povrchu, obrys, tvar, poloměr, zaoblení, harmonická analýza, vyrovnání, přímost, rovinnost, rovnoběžnost a pravoúhlost, a poskytují tak důležitou zpětnou vazbu pro zlepšení konstrukce a výroby. Více informací získáte u autorizovaného zastoupení Taylor Hobson v České republice a na Slovensku, IMECO TH s.r.o.

www.imeco-th.cz

Mohlo by se Vám líbit

Střízlivíme. Digitalizace je nástroj, problémy za nás nevyřeší

Za technologie utrácíme jako zběsilí. Divoká digitalizace nás dostala do stavu, kdy zavádíme jeden systém za druhým, ale vytěžit z nich dokážeme minimum. Trápí se […]

Vysokorychlostní kuličková ložiska se snadnou manipulací a velkou trvanlivostí od společnosti NSK

Tam, kde jsou vyžadovány velké provozní rychlosti, snadná manipulace a velká trvanlivost, mohou konstruktéři s výhodou využít nová čtyřbodová kuličková ložiska od společnosti NSK. Ložiska […]

Rösler Smart Solutions: Digitální sledování parametrů procesní vody

Lepší pochopení procesu zlepšuje výsledky povrchových úprav omíláním Z ekonomických a ekologických důvodů se stalo nezbytným čištění a recyklace procesní vody v aplikacích hromadných povrchových […]