Strojírenství

19. srpna 2022 12:15

Červenec byl měsícem letectví a kosmonautiky

Taylor Hobson Ltd.

Kromě vlny veder v Evropě je Aerospace žhavým tématem července, kdy se po čtyřleté přestávce opět konal Mezinárodní letecký veletrh ve Farnborough. Taylor Hobson byl u toho!

Na veletrhu předvedl nový Aerostack System, mimořádný, na světě první automatizovaný systém pro měření vyrovnání sestav montážních celků (kompresorů proudových motorů, turbín).

Jak Aerostack System funguje?

Využívá axiální a radiální měření jednotlivých komponent k výpočtu nejlepších konfigurací sestavy, které přinášejí optimální výkon pro vaše komínové motory.

Kde je Aerostack System užitečný?

  • Sestavy kompresorů a turbín
  • Sestavy skříní a oběžných kol raketových turbočerpadel

Proč ho potřebujete?

  • Výrazně zkracuje dobu sestavení motoru a eliminuje nutnost opětovné montáže s téměř 100% úspěšností sestavení na první pokus.
  • Plná automatizace snižuje nároky na školení obsluhy
  • Zkrácení doby měření zvyšuje propustnost výroby
  • Optimalizovaná ergonomie eliminuje únavu obsluhy

Zpětná vazba od návštěvníka veletrhu potěšila všechny přítomné:

„Působivá výtěžnost na první sestavení! Pokud bychom tohle realizovali, ušetřili bychom hromadu peněz!

Zní to zajímavě? Poslechněte si další podrobnosti, které vám poskytl náš obchodní manažer – Graeme Foulds

Exkluzivní odhalení: Tento systém již využívají výrobci letecké techniky po celém světě. Přece byste nechtěli přijít pozdě! 😉.

👀 To není všechno! Nabízíme mnoho dalších praktických aplikací pro výrobce z oblasti letectví a obrany. Naše produkty poskytují hluboké porozumění charakteristikám, jako je textura povrchu, obrys, tvar, poloměr, zaoblení, harmonická analýza, vyrovnání, přímost, rovinnost, rovnoběžnost a pravoúhlost, a poskytují tak důležitou zpětnou vazbu pro zlepšení konstrukce a výroby. Více informací získáte u autorizovaného zastoupení Taylor Hobson v České republice a na Slovensku, IMECO TH s.r.o.

www.imeco-th.cz

Mohlo by se Vám líbit

Zdánlivě nemožné technické dílo se stalo skutečností

Díky odborným znalostem a schopnostem společnosti Sandvik Coromant vznikla kombinace Michelangela, Rodina, Kollwitz, Kotara a Savage Vytváření uměleckých děl z kovu není žádná novinka. Mnohým z nás se […]

Závod Siemens v Trutnově rozjel novou linku na plošné spoje

V těchto dnech zahajuje trutnovský závod Siemens zcela novou výrobu desek plošných spojů (PCB). Desky plošných spojů tvoří základ moderních digitálních řídicích modulů PLC, které koncern […]

Asseco Solutions je špičkovým hráčem i ve světě cloudu

Informační technologie patří k oblastem s nejrychlejším růstem a největším tempem změn. V posledních letech však existuje technologie, která i v porovnání s ostatními v této branži, roste extrémně rychle. Je […]