Strojírenství

19. srpna 2022 12:15

Červenec byl měsícem letectví a kosmonautiky

Taylor Hobson Ltd.

Kromě vlny veder v Evropě je Aerospace žhavým tématem července, kdy se po čtyřleté přestávce opět konal Mezinárodní letecký veletrh ve Farnborough. Taylor Hobson byl u toho!

Na veletrhu předvedl nový Aerostack System, mimořádný, na světě první automatizovaný systém pro měření vyrovnání sestav montážních celků (kompresorů proudových motorů, turbín).

Jak Aerostack System funguje?

Využívá axiální a radiální měření jednotlivých komponent k výpočtu nejlepších konfigurací sestavy, které přinášejí optimální výkon pro vaše komínové motory.

Kde je Aerostack System užitečný?

  • Sestavy kompresorů a turbín
  • Sestavy skříní a oběžných kol raketových turbočerpadel

Proč ho potřebujete?

  • Výrazně zkracuje dobu sestavení motoru a eliminuje nutnost opětovné montáže s téměř 100% úspěšností sestavení na první pokus.
  • Plná automatizace snižuje nároky na školení obsluhy
  • Zkrácení doby měření zvyšuje propustnost výroby
  • Optimalizovaná ergonomie eliminuje únavu obsluhy

Zpětná vazba od návštěvníka veletrhu potěšila všechny přítomné:

„Působivá výtěžnost na první sestavení! Pokud bychom tohle realizovali, ušetřili bychom hromadu peněz!

Zní to zajímavě? Poslechněte si další podrobnosti, které vám poskytl náš obchodní manažer – Graeme Foulds

Exkluzivní odhalení: Tento systém již využívají výrobci letecké techniky po celém světě. Přece byste nechtěli přijít pozdě! 😉.

👀 To není všechno! Nabízíme mnoho dalších praktických aplikací pro výrobce z oblasti letectví a obrany. Naše produkty poskytují hluboké porozumění charakteristikám, jako je textura povrchu, obrys, tvar, poloměr, zaoblení, harmonická analýza, vyrovnání, přímost, rovinnost, rovnoběžnost a pravoúhlost, a poskytují tak důležitou zpětnou vazbu pro zlepšení konstrukce a výroby. Více informací získáte u autorizovaného zastoupení Taylor Hobson v České republice a na Slovensku, IMECO TH s.r.o.

www.imeco-th.cz

Mohlo by se Vám líbit

Před 55 lety začala výroba modelu Škoda 1203, doprovázela občany Československa celý život

V listopadu 1968 se lehký užitkový automobil Škoda 1203 dostal do výroby a k prvním zákazníkům Škoda 1203 se v Československu stala nedílnou součástí životů […]

CzechInvest spouští třetí výzvu projektu Technologická inkubace. 124 miliony podpoří startupy z nových oblastí inovací

Agentura CzechInvest spouští další letošní výzvu projektu Technologická inkubace. Příjem žádostí v pořadí už třetí výzvy začne 17. listopadu a potrvá do 18. prosince 2023. Předpokládaná […]

Pozoruhodný produkt pro rok 2024: ANeT-WebTime překonal hranice docházkových systémů

Redakce odborného portálu BusinessIT.cz každoročně vybírá ta nejlepší IT řešení k zařazení do přehledu Pozoruhodných produktů pro následující rok. V letošním roce do této galerie slávy […]