15. října 2018 23:09

EuroBLECH 2018: Vstupte do digitální reality

EuroBLECH 2018 – 25. mezinárodní veletrh technologií zpracování plechu – se koná ve dnech 23. až 26. října 2018 na výstavišti v německém Hannoveru. Svoje produkty a inovace na celosvětově vedoucím veletrhu pro průmysl zpracování plechu bude vystavovat přibližně 1 550 vystavovatelů ze 40 zemí. Nejvíce vystavovatelů je z těchto zemí: Německo, Itálie, Turecko, Čína, Nizozemsko, Španělsko, Švýcarsko, Rakousko a USA. V současné době již mají vystavující společnosti zajištěn téměř celý výstavní prostor z předchozí akce. Veletrh EuroBLECH 2016 dosáhl rekordu: čistý výstavní prostor činil 87 800 metrů čtverečních.

Každé dva roky se EuroBLECH stává akcí, kterou musejí navštívit konstrukční inženýři, manažeři výroby, manažeři kvality, nákupčí, výrobci, techničtí ředitelé a odborníci z asociací či výzkumu a vývoje, aby zde objevili nejnovější trendy a strojní zařízení v oblasti zpracování plechu. Návštěvníci letošního veletrhu mohou očekávat celé spektrum inteligentních řešení a novátorských strojních zařízení pro moderní výrobu v oblasti zpracování plechu, které budou představeny na výstavních stáncích. Digitální transformace aktuálně hraje v tomto oboru velmi důležitou roli. Umožňuje totiž vyšší efektivitu a tím i vyšší úroveň automatizace a prediktivní údržby. Tento vývoj se odráží v mottu letošního veletrhu EuroBLECH „Vstupte do digitální reality“, protože Průmysl 4.0 a související Chytrá továrna se staly hlavními tématy v oblasti zpracování plechu. To se stalo důležitou oblastí pro malé a střední podniky, které do těchto technologií chtějí v blízké budoucnosti investovat, aby získaly konkurenční výhodu v rámci svých trhů.

Inzerce

„Digitální transformace je momentálně důležitým tématem v oboru. To vyžaduje úzkou spolupráci v celém hodnotovém řetězci od řízení výroby až po údržbu“, říká Evelyn Warwicková, ředitelka výstavy EuroBLECH jménem pořadatele Mack Brooks Exhibitions. „Pro společnosti v odvětví zpracování plechu je největší výzvou vytvoření inteligentního výrobního prostředí, které je založeno na bezpečné výměně dat a síťovém propojení strojů a procesů. EuroBLECH 2018 svým návštěvníkům nabízí možnost najít řešení těchto výzev a navázat kontakt s obchodními partnery, aby jim pomohli s integrací těchto procesů, strojů a systémů do jejich výroby“, pokračuje Evelyn Warwicková.

Profil veletrhu EuroBLECH

EuroBLECH je celosvětově největším veletrhem pro odvětví zpracování plechu, a pro návštěvníky je tržištěm, kde objeví a získají nejnovější novátorská výrobní řešení. Četná živá předvádění na výstavních stáncích nabízejí obchodním návštěvníkům příležitost zažít v akci stroje a systémy ze všech oblastí zpracování plechu. Profil veletrhu EuroBLECH pokrývá patnáct technologických sektorů, a proto pokrývá celý technologický řetězec zpracování plechu: plech, polotovary a hotové výrobky, manipulace, separace, tváření, flexibilní zpracování plechu, zpracování trubek/řezů, spojování, svařování, aditivní výroba, povrchová úprava, zpracování hybridních konstrukcí, nástroje, řízení kvality, systémy CAD/CAM/ CIM, vybavení továren a skladů i výzkum a vývoj.

Informace pro návštěvníky

EuroBLECH 2018 se bude opět konat v halách 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 a 27 na výstavišti v německém Hannoveru. Otevírací doba je od úterý 23. října 2018 do pátku 26. října 2018 od 9.00 do 18.00 hodin. Mezinárodní letecké spoje a skvělá místní infrastruktura zajišťují, že je místo akce snadno dostupné letadlem, autem a veřejnou dopravou.

Pro usnadnění plánování vaší návštěvy veletrhu EuroBLECH 2018 a maximalizaci vašeho času v Hannoveru je na oficiálních webových stránkách výstavy www.euroblech.com k dispozici celá řada nástrojů. Stáhněte si brožuru pro návštěvníky obsahující přehledně všechny informace pro vaši návštěvu, a pomocí pokročilého vyhledávání produktů a vystavovatelů i náhledu veletrhu získejte přehled o vystavovatelích a produktech, které budou na letošním veletrhu předváděny. Přihlaste se k odběru zpravodaje EuroBLECH, který je zasílán měsíčně a nabízí nejnovější zprávy o veletrhu, vystavovatelích a průmyslovém odvětví. EuroBLECH vás také průběžně informuje na sociálních sítích Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube a Instagram. Nezapomeňte používat oficiální hashtag #euroblech.

Vstupenky na EuroBLECH 2018 lze nyní zakoupit na stránkách www.euroblech.com.


info@euroblech.com
www.euroblech.com

 

 

 


 

Mohlo by se Vám líbit

MCAE Systems představuje řadu cenově dostupných a vysoce výkonných 3D tiskáren kovů Xact Metal střední velikosti XM300G

Společnost MCAE Systems oznamuje, že její partner, společnost Xact Metal uvedla cenově dostupné, středně velké kovové 3D tiskárny XM300G na IMTS 2022 v Chicagu, Illinois […]

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]