Plasty

21. března 2024 07:42

Umělá inteligence urychluje procesy kalkulací a objednávání ve společnosti Ensinger

Okamžité cenové nabídky plastových dílů vyráběných metodou CNC

Společnost Ensinger, specialista na plasty, podporuje své zákazníky při realizaci CNC projektů pomocí inovativního on-line portálu. Nová platforma TECAPART umožňuje efektivní kalkulaci nákladů a jednoduché objednávání hotových obráběných dílů z technických plastů.

TECAPART poskytuje zákazníkům spolehlivé okamžité nabídky frézovaných dílů, soustružených dílů a soustružnicko-frézovaných dílů a umožňuje jim pohodlně objednávat tyto přesné komponenty on-line. Po nahrání CAD modelu a souboru ve formátu PDF načte integrovaný nástroj příslušné parametry pomocí umělé inteligence. Široká nabídka 25 vysoce výkonných a technických plastů, jako jsou PEEK, POM nebo PA, nabízí správné řešení pro každou specifikaci. V případě potřeby je k dispozici tým zákaznické podpory s rozsáhlými odbornými znalostmi.

Inzerce

„Portál jsme vyvinuli, abychom co nejvíce zjednodušili kalkulaci a objednávání dílů obráběných metodou CNC,“ vysvětluje Patrick Ruf, obchodní ředitel společnosti Ensinger. „Kromě urychlení procesů nabízí TECAPART našim zákazníkům i výhodu nepřetržitého přístupu k široké škále služeb. Ve spojení s vysokou dostupností materiálu a strojů zaručuje efektivní proces tvorby nabídek, že naši zákazníci obdrží hotové díly v co nejkratší době.“

Společnost Ensinger má ve čtyřech výrobních závodech připojených k platformě celkem více než 200 moderních CNC obráběcích strojů. Kromě soustružení a frézování nabízí společnost Ensinger i další služby, jako je mezitemperování, broušení a leštění konstrukčních dílů. Každý vyrobený díl je pečlivě testován v souladu s normou EN ISO 9001:2015, aby bylo zajištěno, že výrobek splňuje nejvyšší standardy.

Platforma TECAPART byla v České republice spuštěna v lednu.

Podrobné informace: https://www.ensingerplastics.com/cs-cz/obrabene-dily/tecapart
Kontakt: tecapart@ensinger.cz


Nová platforma TECAPART poskytuje podporu při kalkulaci a objednávání hotových dílů obráběných na CNC strojích z vysoce výkonných a technických plastů.


Ať už se jedná o prototypy, nebo sériové díly – TECAPART poskytuje zákazníkům okamžité nabídky frézovaných, soustružených a soustružnicko-frézovaných dílů na míru.

 


Skupina Ensinger se zabývá vývojem, výrobou a prodejem směsí, polotovarů, kompozitů, technických dílů a profilů z technických a vysoce výkonných plastů. Ke zpracování termoplastických polymerů používá společnost Ensinger širokou škálu výrobních technik, jako je vytlačování, obrábění, vstřikování, lití, spékání a lisování. Rodinný podnik s celkem 2 700 zaměstnanci ve 34 pobočkách je zastoupen po celém světě ve všech významných regionech, kde má výrobní závody nebo obchodní zastoupení.

Mohlo by se Vám líbit

Technologie studené plazmy výrazně snižuje pachovou zátěž z gumárenské výroby

Společnost Continental Barum za poslední dvanáct let prováděla mnoho studií či testovala různé technologie vedoucí k snížení pachových emisí z výroby pneumatik. V loňském roce byla finalizován systém […]

Reportáž: GÜHRING INNOVATION DAYS 2024

Zvýšení efektivity obrábění je ve výrobních firmách trvalý proces. A je jedním z důvodů, proč firma GÜHRING – přední světový výrobce obráběcích nástrojů – pořádá pod […]

Transformace efektivity výroby: úspěšný příběh zákazníka

  • 23. dubna 2024

Přemýšleli jste někdy o tom, jak mohou strategická technologická partnerství pozvednout vaši výrobu do nových výšin? Ponořme se do skutečné proměny, které byl svědkem pan […]