Plasty

20. dubna 2018 00:27

Skupina Mapro Group přivítala do své produktové rodiny dva nové strategické partnery, kteří jsou světovými leadery ve svém oboru plastikářského průmyslu

Skupina Mapro Group hrdě oznamuje, že do svých řad produktů přivítala od roku 2018 dva nové strategické partnery, kteří jsou světovými leadery ve svém oboru plastikářského průmyslu.

Dohoda Mapro/Sepro uzavřena. Z leva: Marcus Klaputek (obchodní ředitel Sepro pro střední a východní Evropu), Miloslav Zádrapa (obchodní ředitel Mapro CZ,SK), Aleš Trunda (obchodní ředitel Mapro Group), Jean-Michel Renaudeau (CEO generální ředitel Sepro), Agnieszka Kulisiewicz (obchodní ředitelka Mapro PL), Claude Bernard (marketingový ředitel Sepro)

V lednu tohoto roku uzavřelo Mapro Group dohodu o spolupráci OEM (Original Equipment Manufacturer) s italským výrobcem periferií, firmou Moretto S.p. A., předním výrobcem příslušenství pro vstřikovací lisy a ostatní odvětví zpracování plastů. Nabídka skupiny Mapro Group se tak rozšiřuje od nasávačů, barviček, sušení materiálu, mlýnů, termoregulačních zařízení až po velké centrální dopravy a budou dodávány jako celek na klíč společně se vstřikovacími lisy Haitian a Zhafir.

Inzerce

Pan Paolo Gasparotto (ředitel pro strategický rozvoj firmy Moretto) při představení produktů Moretto

Následně v únoru skupina Mapro Group uzavřela díky globální smlouvě mezi firmou Haitian a Zhafir Plastics Machinery Group Co., Ltd. a francouzským výrobcem robotů, firmou Sepro Robotique, druhou dohodu o vzájemné spolupráci, a to na distribuci a komplexní servis robotů pod značkou HAITIAN by SEPRO. Společně se vstřikovacími stroji může zákazník vybírat z kompletní řady odnímačů, 3osých ale i 6osých robotů. Zajímavou novinkou je možnost kompletní integrace ovládání robotů do řídicího systému vstřikovacích lisů Haitian a Zhafir.

Pohled do výrobní haly firmy Sepro Robotique – La Roche-sur-Yon, Francie

V reálu to znamená velmi výrazné rozšíření nabídky společností Mapro v zemích, ve kterých působí. Skupina Mapro je schopna od této chvíle nabídnout společně se vstřikovacími stroji Haitian a Zhafir i kompletní portfolio těchto dvou světových značek, a splnit tak veškeré požadavky zákazníků od jednoho dodavatele. S tím je samozřejmě spojena i jednotná servisní a školicí podpora skupiny Mapro Group. Mapro si od tohoto spojení slibuje další upevnění pozice v regionech a významný nárůst realizovaných obchodů v nadcházejících obdobích.

Skupina Mapro Group skládající se ze společností Mapro spol. s r.o., Mapro Slovakia, Mapro Polska a Mapro Ukraine, je výhradním zástupcem největšího světového výrobce vstřikovacích strojů společností Haitian a Zhafir Plastics Machinery Group Co., Ltd v České, Slovenské, Polské a Ukrajinské republice.


MAPRO spol. s r. o.
Bystrovany 211
779 00 Olomouc
Tel.: +420 585 157 811
Fax: +420 585 157 810
mapro@mapro.cz
www.mapro.cz


MAPRO SLOVAKIA, s. r. o.
Orovnica 230, 966 52 Orovnica, Slovensko
www.mapro.sk


MAPRO Polska sp. z o. o.
ul. Złota 197, 42-202 Częstochowa, Polsko
www.mapropolska.pl


Mapro Ukraine TOV
ul. Rivnenska 76 A, 43020 Lutsk, Ukrajina


 

Mohlo by se Vám líbit

V akademii NSK byl zpřístupněn on-line školicí modul pro kontinuální lití

Populární online platforma akademie NSK byla nyní doplněna o nový školicí modul pro kontinuální lití. Nejnovější modul, který přibyl v sekci metalurgie, je vhodný pro […]

S neustálým důrazem na rychlost

Vysokozátěžové konzolové regály pro Mundinger Transport Mundinger Transport, speditérská firma specializující se na distribuci materiálu z oceli v tyčích, sází v novém skladu bádensko-württemberského Rudersbergu […]

Jednoduchá výpočetní tomografie – prostředek pro rychlou kontrolu kvality

Přední dodavatel inovativních 3D technologií, společnost MCAE Systems, přidala do svého portfolia průmyslové systémy pro výpočetní tomografii (tzv. počítačovou tomografii) od společnosti ZEISS. Inzerce Hlavní […]