Plasty

20. dubna 2015 00:34

Peletizační systém Gala EFLEX®

Efektivita se doplňuje s účinností

Gala neustále předvídá potřeby trhu a díky tomu je schopna rozpoznat nové trendy. Na základě výsledných požadavků tak rozvíjí inovativní řešení.

Jedním takovým příkladem je nový peletizační systém EFLEX®, který byl pojmenován na základě svých dvou hlavních rysů: efektivity a flexibility.


Účinné a flexibilní peletizační systémy


Granulační systém EFLEX® byl speciálně vyvinut pro míchače a výrobce dávek a je inspirován neustále se měnícími požadavky i novými materiály, formulacemi a barvami v tomto segmentu trhu.

Jednou ze speciálních výhod nového EFLEX®systému je, že je navržen tak, aby umožnil i velmi malé množství produktů a/nebo časté změny materiálu. Výrobci malých zakázek nyní mají systém, který jim umožňuje reagovat na přání svých zákazníků s maximální flexibilitou a zároveň s maximální účinností.

EFLEX® může být snadno spojen s odpovídajícím vytlačovacím zařízením a připouští nízký stupeň průchodnosti s výrobou malých množství. EFLEX® může být vyčištěn a/nebo připraven pro další práci během několika minut.

K dispozici jsou různé možnosti filtrace, které uspokojí všechny požadavky. V závislosti na zvolené možnosti již ve většině případů nebude nutné měnit po skončení procesu vodu, a to i v případě podstatné změny výrobku nebo barvy. To šetří nejen cenné zdroje a čas na čištění, ale také eliminuje potřebu znovu ohřát čerstvou technologickou vodu, což opět šetří náklady na energii.


Gala Kunststoff- und Kautschukmaschinen GmbH
Tel.: +49 (0) 2801 980-0
info@gala-europe.de
www.gala-europe.de


 

Mohlo by se Vám líbit

MCAE Systems představuje řadu cenově dostupných a vysoce výkonných 3D tiskáren kovů Xact Metal střední velikosti XM300G

Společnost MCAE Systems oznamuje, že její partner, společnost Xact Metal uvedla cenově dostupné, středně velké kovové 3D tiskárny XM300G na IMTS 2022 v Chicagu, Illinois […]

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]