Plasty

26. září 2017 00:06

Linaset rozšiřuje výrobní kapacitu

Společnost Linaset, a. s., rozšiřuje výrobní kapacitu. V provoze Bruntál, Zahradní zahájila výstavbu nové výrobní haly včetně technologického a skladovacího zázemí a kanceláří.

Investiční náklady stavební části činí 220 mil. Kč a dalších 500 mil. Kč bude v dalších letech investováno do strojů a zařízení.

Zprovoznění a rozjezd výroby je plánován na 1.Q roku 2018.

V nové hale bude postupně umístěno až 27 plně universálních lisů s tonáží 700 t a navazující výrobní technologie. Společnost v následujích letech vytvoří až 200 nových pracovních míst.

Společnost Linaset působí na trhu již více než 55 let, je tradičním, plně integrovaným dodavatelem komplexních projektů pro automotive a jiné průmyslové obory. Vyrábí vysoce jakostní technické výlisky, vstřikovací formy pro zpracování termoplastů a termosetů a kompletují konstrukční sestavy, finální výrobky a domácí spotřebiče.

Spolehlivou kvalitu výrobků dosahují s podporou aplikovaných zásad procesního řízení, integrovaného systému managementu dle norem ISO/TS 16949:2009, EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a BS OHSAS 18001:2007, pokročilých statistických metod řízení kvality, špičkového strojního vybavení a týmu motivovaných pracovníků. Zvyšují produktivitu výroby a snižují náklady. Výrobky a služby nabízí za trvale konkurenceschopné ceny.

Redakčně zpracováno z www.linaset.cz

 

Mohlo by se Vám líbit

O krok napřed – EMCO stroje s řídicím systémem SINUMERIK ONE

Digitálně nativní CNC řídicí systém SINUMERIK ONE s novými technologickými funkcemi a uživatelským rozhraním v novém designu se již úspěšně používá na soustruzích a frézkách […]

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy […]

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]