Plasty

26. září 2017 00:14

Konkurenční výhody s normáliemi Meusburger!

Skupina Meusburger je předním mezinárodním výrobcem standardizovaných kvalitních normálií, produktů pro horké vtoky, regulační techniky a vybraných produktů z dílenských potřeb. Přes 17 500 zákazníků po celém světě využívá výhod standardizace a profituje z našich více než 50letých zkušeností v opracování oceli. Stálá dostupnost produktů činí ze skupiny Meusburger spolehlivého, globálního partnera pro nástrojařinu, formařinu a strojírenství.

Meusburger prosazuje standardy

Vysoce přesné normálie od Meusburgera pomáhají optimalizovat celý proces. Díky důslednému používání standardizovaných normálií je možné ušetřit značné náklady nejen ve formařině a nástrojařině, ale i v oblasti výroby. Desky a tyčoviny od Meusburgera jsou standardně žíhány ke snížení pnutí a tvoří tak spolehlivý základ pro kvalitativně vysoce hodnotné formy, nástroje, stroje a přípravky.

Nejrychlejší dodací lhůty

Za použití nejmodernějších výrobních linek a vypracovaných pracovních postupů se dostanou produkty do největšího skladu normálií desek a kulatin. Interní kontrola zaručuje stálou a vysokou kvalitu všech produktů. Optimalizované logistické postupy garantují dodávky do 24 resp. 48 hodin.

Meusburger – ideální partner pro nástrojařinu, formařinu a strojírenství

Produktový sortiment a servis je neustále přizpůsobován požadavkům zákazníků. Díky jednoduchému způsobu objednávání, neustálé dostupnosti výrobků, krátkým dodacím lhůtám a minimalizaci dodavatelů uspoří zákazník čas a peníze. Přehledné a informativní prodejní podklady, stejně tak i péče o zákazníky naším kompetentním týmem v sídle společnosti uzavírají dokonale naši servisní nabídku.

PSG horké vtoky a regulační technika Vám dají jistotu

PSG nabízí horké vtoky a regulační techniku z první ruky. Vysoce hodnotné produkty jsou v sídlech společnosti, ve městech Viernheim a Seckach, nejen vyvíjeny a produkovány, ale i v provozních podmínkách vyzkoušeny. S naším know-how z Německa zaručujeme nejvyšší kvalitu a jsme s ní světově úspěšní.

Zákazníkovi dáváme k dispozici všestranné znalosti a více jak 50leté zkušenosti v plastikářském průmyslu. Ať se jedná o automobilový průmysl, zdravotnictví nebo jiné obory spotřebního zboží, přepravních obalů a uzávěrů – kde jsou řízené teploty nebo tlak, je PSG s temperační technikou a regulátory na místě.

Partnerský, globální a dlouhodobý

Zákazníci si u firmy PSG váží partnerské spolupráce, stejně jako sektorové a napříč odvětvími přesahující odbornosti. Při realizaci speciálních řešení stojí PSG s celou globální sítí servisů při svých partnerech bok po boku. Zákazníci i spolupracovníci firmy PSG zůstávají věrní, proto i Vy můžete získat obchodního partnera, který zná Vaše specifika.

Fakta
Obrat 2016: 270 mil. euro
Katalogových pozic: 85 000 – kvóta skladových zásob dosahuje: 99 %
Produkty: Normálie a dílenské potřeby pro nástrojařinu, formařinu a strojírenství; horké vtoky a regulační technika
Zákazníci: Celosvětově přes 17 500
Exportní kvóta: 93 %
Prodejní pobočky: Indie, Čína, Turecko, USA a Mexiko
Zaměstnanců: 1 400

 


Meusburger Georg GmbH & Co KG
Kesselstr. 42, 6960 Wolfurt, Austria
T + 43 5574 6706-0
F + 43 5574 6706-11
verkauf@meusburger.com
www.meusburger.com


 

Mohlo by se Vám líbit

Veletrhy wire & Tube nastavují nové standardy

Globální hráči z celého světa na vrcholném setkání oboru v Düsseldorfu Inzerce Veletrhy wire & Tube potvrzují i v roce 2024 (s více než 2.600 vystavovateli z 65 zemí) […]

Německá výroba obráběcích strojů dále stagnuje. Očekává se pokles výroby. Nové objednávky nejsou na obzoru.

Prodej obráběcích strojů členských firem svazu VDW je v současné době stále podporován nevyřízenými objednávkami. Na obzoru se nerýsuje žádná pozitivní změna trendu v objednávkách. Ve […]

AI na veletrhu HANNOVER MESSE: Klíč ke konkurenceschopnému a udržitelnému průmyslu

Posílení konkurenceschopnosti, ochrana klimatu, podpora prosperity – to jsou hlavní úkoly, které dnes stojí před průmyslem. Klíčem ke zvládnutí těchto výzev jsou inovativní technologie. Jak […]