Plasty

26. září 2017 00:14

Konkurenční výhody s normáliemi Meusburger!

Skupina Meusburger je předním mezinárodním výrobcem standardizovaných kvalitních normálií, produktů pro horké vtoky, regulační techniky a vybraných produktů z dílenských potřeb. Přes 17 500 zákazníků po celém světě využívá výhod standardizace a profituje z našich více než 50letých zkušeností v opracování oceli. Stálá dostupnost produktů činí ze skupiny Meusburger spolehlivého, globálního partnera pro nástrojařinu, formařinu a strojírenství.

Meusburger prosazuje standardy

Vysoce přesné normálie od Meusburgera pomáhají optimalizovat celý proces. Díky důslednému používání standardizovaných normálií je možné ušetřit značné náklady nejen ve formařině a nástrojařině, ale i v oblasti výroby. Desky a tyčoviny od Meusburgera jsou standardně žíhány ke snížení pnutí a tvoří tak spolehlivý základ pro kvalitativně vysoce hodnotné formy, nástroje, stroje a přípravky.

Nejrychlejší dodací lhůty

Za použití nejmodernějších výrobních linek a vypracovaných pracovních postupů se dostanou produkty do největšího skladu normálií desek a kulatin. Interní kontrola zaručuje stálou a vysokou kvalitu všech produktů. Optimalizované logistické postupy garantují dodávky do 24 resp. 48 hodin.

Meusburger – ideální partner pro nástrojařinu, formařinu a strojírenství

Produktový sortiment a servis je neustále přizpůsobován požadavkům zákazníků. Díky jednoduchému způsobu objednávání, neustálé dostupnosti výrobků, krátkým dodacím lhůtám a minimalizaci dodavatelů uspoří zákazník čas a peníze. Přehledné a informativní prodejní podklady, stejně tak i péče o zákazníky naším kompetentním týmem v sídle společnosti uzavírají dokonale naši servisní nabídku.

PSG horké vtoky a regulační technika Vám dají jistotu

PSG nabízí horké vtoky a regulační techniku z první ruky. Vysoce hodnotné produkty jsou v sídlech společnosti, ve městech Viernheim a Seckach, nejen vyvíjeny a produkovány, ale i v provozních podmínkách vyzkoušeny. S naším know-how z Německa zaručujeme nejvyšší kvalitu a jsme s ní světově úspěšní.

Zákazníkovi dáváme k dispozici všestranné znalosti a více jak 50leté zkušenosti v plastikářském průmyslu. Ať se jedná o automobilový průmysl, zdravotnictví nebo jiné obory spotřebního zboží, přepravních obalů a uzávěrů – kde jsou řízené teploty nebo tlak, je PSG s temperační technikou a regulátory na místě.

Partnerský, globální a dlouhodobý

Zákazníci si u firmy PSG váží partnerské spolupráce, stejně jako sektorové a napříč odvětvími přesahující odbornosti. Při realizaci speciálních řešení stojí PSG s celou globální sítí servisů při svých partnerech bok po boku. Zákazníci i spolupracovníci firmy PSG zůstávají věrní, proto i Vy můžete získat obchodního partnera, který zná Vaše specifika.

Fakta
Obrat 2016: 270 mil. euro
Katalogových pozic: 85 000 – kvóta skladových zásob dosahuje: 99 %
Produkty: Normálie a dílenské potřeby pro nástrojařinu, formařinu a strojírenství; horké vtoky a regulační technika
Zákazníci: Celosvětově přes 17 500
Exportní kvóta: 93 %
Prodejní pobočky: Indie, Čína, Turecko, USA a Mexiko
Zaměstnanců: 1 400

 


Meusburger Georg GmbH & Co KG
Kesselstr. 42, 6960 Wolfurt, Austria
T + 43 5574 6706-0
F + 43 5574 6706-11
verkauf@meusburger.com
www.meusburger.com


 

Mohlo by se Vám líbit

Střízlivíme. Digitalizace je nástroj, problémy za nás nevyřeší

Za technologie utrácíme jako zběsilí. Divoká digitalizace nás dostala do stavu, kdy zavádíme jeden systém za druhým, ale vytěžit z nich dokážeme minimum. Trápí se […]

Vysokorychlostní kuličková ložiska se snadnou manipulací a velkou trvanlivostí od společnosti NSK

Tam, kde jsou vyžadovány velké provozní rychlosti, snadná manipulace a velká trvanlivost, mohou konstruktéři s výhodou využít nová čtyřbodová kuličková ložiska od společnosti NSK. Ložiska […]

Rösler Smart Solutions: Digitální sledování parametrů procesní vody

Lepší pochopení procesu zlepšuje výsledky povrchových úprav omíláním Z ekonomických a ekologických důvodů se stalo nezbytným čištění a recyklace procesní vody v aplikacích hromadných povrchových […]