Plasty

07. srpna 2023 20:43

„20 LET s Vámi – tisková zpráva“

   

Dne 15.6.2023 se v sídle firmy Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. konala zákaznická akce pod názvem „20 LET s Vámi“ ke 20. výročí založení firmy v České republice.

Oslavy se zúčastnili nejvyšší představitelé koncernu WITTMANN Group. Pan Dr. Werner Wittmann, zakladatel celého koncernu a jednatel firmy Wittmann Technology GmbH, pan Dipl.-Ing. Michael Wittmann, prezident firmy Wittmann Technology GmbH, další vzácní zahraniční hosté a zástupci médií.

Kromě přednášejících ze skupiny WITTMANN vystoupili v přednáškovém bloku i naši přední plastikářští odborníci Ing. Lubomír Zeman a Ing. Aleš Hlavička s příspěvky na velmi aktuální témata jako jsou plasty a elektromobilita a cirkulární ekonomika.

I přes nelehkou situaci, která v České republice v současnosti panuje pozvání přijalo více než 100 významných představitelů zákazníků z ca. 50ti firem. Celkový počet návštěvníků přesáhl 150.

Celá akce se konala ve firemních prostorách Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. Zákazníci se mohli seznámit se zajímavými aplikacemi výroby komponent na nejnovějších, především elektrických, vstřikovacích strojích značky Wittmann, které se vyznačují velmi nízkou spotřebou elektrické energie a celkovou energetickou efektivitou.

Závěr akce byl doplněn večerním programem, na kterém vystoupil náš přední komik a moderátor Miloš Knor.

Dle zpětné vazby měla akce velmi vysokou úroveň a zákazníci se sami mohli přesvědčit, kam se firma za pět let opět posunula. Byl to jistě příjemně a efektivně strávený den.

Ing. Michal Slaba
Jednatel Wittmann Battenfeld CZ spol s r.o.

 

Mohlo by se Vám líbit

Grumant: Produktivní nástroje pro vrtání

Efektivita je slovo, které se v dnešní době skloňuje snad v každé firmě. Ve strojírenství to znamená neutuchající úsilí při hledání nových technologií, postupů a v neposlední řadě produktivnějších […]

Mezinárodní strojírenský veletrh 2024 s novou technologickou expozicí i rozšířenou prezentací 3D tisku

Mezinárodní strojírenský veletrh opět soustředí na jednom místě inovace, které posouvají průmyslovou výrobu do nové éry. Největší středoevropská přehlídka průmyslových technologií se letos uskuteční na […]

Řešení problémů s vyrovnáním – Aplikace v leteckém a obranném průmyslu

K dosažení spolehlivých výsledků měření přímosti na dlouhé vzdálenosti je nutné použití: přesných přístrojů precizního softwaru pro zpracování dat pečlivých kalibračních postupů APLIKACE PRO LETECKÝ […]