Obrábění

03. května 2021 16:16

Výdejní automaty: ČESKÝ TOOLBOX boří nejčastější mýty

 

Mýtus č.1 – Toolbox je příliš drahý

ČESKÝ TOOLBOX mění dlouho zažité povědomí, že náklady na pořízení výdejního automatu jsou příliš vysoké. Díky vlastnímu vývoji, „zlatým českým ručičkám“ a široké paletě variant řešení, startuje již na příznivé hranici 99 tisíc Kč. Rozšiřující modely lze dokonce pořídit již od 22 tisíc Kč. S možností zápůjčky se navíc otvírají cesty pořízení i pro firmy, které nechtějí zatížit rozpočet jednorázovým nákladem.

Mýtus č.2 – Do toolboxu lze naskladňovat jen portfolio jednoho dodavatele

ČESKÝ TOOLBOX umožňuje komfortně využívat jedno řešení pro více dodavatelů. Tím jsou zachovány benefity každého dodavatele bez omezení či tlaku plnit definované obraty.  Jeden výdejní automat tedy může být zaskladněn položkami celé řady dodavatelů.

Mýtus č.3 – Toolbox se hodí jen na vysokoobrátkové položky

To, že se pořizuje toolbox jen pro položky (nástroje), které se nejčastěji používají/vydávají, již dávno neplatí. Na řadu se dostávají i položky typu měřidel, kalibrů a dalších nástrojů, které si zaměstnanci pouze půjčují. Díky příznivým cenám a vhodným variantám, které ČESKÝ TOOLBOX nabízí, je zajištěn pořádek, efektivní správa a využití stávajícího nástrojového vybavení.

Mýtus č.4 – Toolbox se hodí jen na výdej položek

Mnoho výdejních automatů dostupných na trhu – zejména těch, kde nástroje vypadnou pomocí tlačné spirály do výdejního prostoru, je určeno pouze pro výdej položek. V případě chyby uživatele nebo výdeje jiného množství není možno uživatelsky vrátit nástroje zpět. Nemluvě o nemožnosti sbírat použité nástroje k renovaci do prostoru takového typu automatu. Naproti tomu, ČESKÝ TOOLBOX ve všech variantách výdejních automatů, umožňuje pohodlné vracení vydaných položek:

  • vracení nástroje ze zápůjčky (typicky měřidla, kalibry apod.)
  • vracení nepoužitých položek (zpravidla oprávněnou osobou)
  • vracení použitých položek pro další použití
  • a sběr nástrojů k renovaci (typicky ostření a povlakování řezných HM nástrojů).

Mýtus č.5 – Toolbox má omezenou kapacitu a není variabilní

Rozmanitou paletou výdejního řešení je možno dosáhnout vysokých skladovacích kapacit pro širokou škálu produktů – od malých spojovacích materiálů až po těžké a objemné položky. Obavy z nemožnosti změn struktury zásuvek a pozic v rámci výdejního automatu jsou rovněž rozptýleny pomocí řešení, které umožňuje pohodlnou změnu rozvržení pozic za běhu. To vše za současného zachování organizovaného uspořádání a komfortního uživatelského zážitku. ČESKÝ TOOLBOX umožňuje sestavit vhodnou variantu z různých pozic, výšek zásuvek či dalších modulů. Navíc nabízí exkluzivní možnost výroby přímo na míru – pořídíte tedy řešení, které 100% bude vyhovovat potřebám firmy bez nutných kompromisů.

Podívejte se sami, jaké možnosti pro Vaši firmu nabízí ČESKÝ TOOLBOX na www.ceskytoolbox.cz


Automatický výdejní systém na nástroje

 

 

 

 

Mohlo by se Vám líbit

S neustálým důrazem na rychlost

Vysokozátěžové konzolové regály pro Mundinger Transport Mundinger Transport, speditérská firma specializující se na distribuci materiálu z oceli v tyčích, sází v novém skladu bádensko-württemberského Rudersbergu […]

Jednoduchá výpočetní tomografie – prostředek pro rychlou kontrolu kvality

Přední dodavatel inovativních 3D technologií, společnost MCAE Systems, přidala do svého portfolia průmyslové systémy pro výpočetní tomografii (tzv. počítačovou tomografii) od společnosti ZEISS. Inzerce Hlavní […]

Weidmüller Lanškroun kombinuje barvy plastových výlisků a pokračuje v technologickém rozvoji

Nástrojárna a lisovna plastů a kovů – společnost Weidmüller Lanškroun s.r.o. pořídila jako poslední novinku ve svém výrobním závodě vstřikovací stroj vícekomorového intervalového vstřikování. Díky […]