Obrábění

06. dubna 2016 00:41

Společnost Seco spouští na digitálním portálu My Pages funkci Suggest – doporučení nejlepšího řešení pro Vaši obráběcí aplikaci

V dnešní době jsou v oboru obrábění kovů nezbytně důležité jak technické znalosti, tak i dokonalejší procesy – o to je spuštění funkce Seco Suggest významnější. Funkce Suggest, která je součástí digitálního portálu My Pages, pomáhá výrobcům ve všech segmentech trhu nalézt vhodné řešení v oblasti frézování, soustružení, vrtání nebo závitování pro konkrétní potřeby obrábění dílců.

Inzerce

Funkce Suggest představuje ucelený komplex dat pro tisíce produktů společnosti Seco, která má více než 80leté zkušenosti s aplikovaným strojírenstvím, jakož i odborné znalosti ohledně vývoje procesů. Díky zázemí těchto rozsáhlých informací doporučí funkce Suggest snadno a rychle jak obráběcí nástroje, tak i nejvýhodnější strategie pro výrobu jednoduchých i složitějších dílů. Vzhledem k neustálému vývoji technologií a zavádění nových produktů a procesů je funkce Suggest, za přispění odborníků na obrábění společnosti Seco, neustále aktualizována. Uživatelé tak mají okamžitý přístup i k těm nejnovějším informacím.

Společnost Seco vyvinula funkci Suggest tak, aby byla skutečným nástrojem pro řešení obráběcích aplikací, který dokáže mnohem více, nežli tradiční programy pro výběr nástrojů. Dokáže předkládat produktivní řešení, ať již z pohledu obráběných materiálů, nebo nástrojových aplikací, která jsou založená na uživatelem definovaných informacích, jako je materiál obrobku a podmínky obrábění. A to vše v řádu minut – oproti hodinám stráveným při prohledávání produktových katalogů. Funkce Suggest také poskytuje informace o cenách a dostupnosti skladových zásob všech doporučených obráběcích nástrojů.

Funkce Suggest navíc dokáže navrhnout spolehlivé řešení i v situaci s minimálním množstvím informací. Všechna pole pro jednotlivé hodnoty obsahují výchozí doporučení, takže Suggest mohou využívat i lidé s povrchnějšími znalostmi obrábění kovů, což je v době, kdy je těžké najít zkušené pracovníky, velkou výhodou. Uživatelé také mohou procházet a upravovat řezná data pro jednotlivé kroky operací a filtrovat, třídit a porovnávat alternativní návrhy. Všechna doporučení nástrojů a technologií lze pro jejich další snadné šíření ukládat, elektronicky sdílet nebo tisknout.

Podle Bena Alexandera, správce portálu My Pages ve společnosti Seco, se stále více výrobců obrací na dodavatele obráběcích nástrojů, aby získali technické informace a podporu při optimalizaci procesů. „A to dává smysl, protože talentovaných a zkušených pracovníků je pomálu a inovace v oboru obrábění kovů jsou tak rychlé, že spousta výrobních podniků má problém svůj potenciál využít bez cizí pomoci. Společnost Seco proto neustále pracuje na vývoji a rozšiřování systémů integrované podpory, jako je právě funkce Suggest, doporučující pokročilé obráběcí nástroje, které plně drží krok jak s nejnovějším vývojem v oblasti materiálů, tak i s aktuálními tržními trendy.“ Ať už potřebujete pomoci s nalezením správného nástroje pro novou zakázku nebo chcete prozkoumat možnosti stávající aplikace, funkce Suggest je k dispozici 24 hodin denně a sedm dní v týdnu, aby vám kdykoli pomohla s plánováním výroby. Tuto cloudovou aplikaci Suggest lze využívat prostřednictvím portálu My Pages, který je dostupný z online webových prohlížečů v počítačích, tabletech i smartphonech. Digitální portál My Pages nabízí bezproblémovou funkčnost, optimální zobrazení a snadné procházení ve všech podporovaných zařízeních.

Další informace o portálu My Pages a nové službě Suggest vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/mypages.


Seco Tools CZ, s. r. o.
Olomoucká 178a
627 00 Brno
T: +420 530 500 811
F: +420 530 500 810
seco.cz@secotools.com
www.secotools.com/cz


 

Mohlo by se Vám líbit

Měření tloušťky plechu

V automobilovém průmyslu se při lisování plechů používá stříhání a tvarování do forem pomocí lisovacího nástroje. Kovové raznice se používají k vytvoření vysoce přesných kovových […]

Ultrarychlé váhové terminály IND 360 pro automatizaci systémů vážení a plnění nádrží

Rychlé, automatizované aplikace usnadňují vážení. Terminál METTLER TOLEDO IND360 v sobě skrývá jedno zařízení pro více aplikací. Předprogramované aplikace pro řízení úrovně náplně v nádrži/zásobníku a […]

OSTROJ dodá dopravníkový systém pro Model Obaly. K prototypování využil virtuální realitu

Opavský OSTROJ získal rozsáhlou zakázku na dodávku komplexního dopravníkového systému pro automatizaci výroby ve společnosti Model Obaly a.s. S pomocí simulačního programu a virtuální reality navrhl […]