Obrábění

23. září 2018 14:32

Skupina JUNKER na MSV – Váš partner v oblasti přesného obrábění

JUNKER, LTA, ZEMA – podniky skupiny JUNKER vyvíjejí, vyrábějí a prodávají vysoce přesné brousicí stroje pro obrábění kovů a filtrační zařízení pro průmyslové čištění vzduchu.

S více než 1 500 pracovníky ve 14 závodech patří tato strojírenská skupina podniků ke světové špičce ve výrobě strojů a zařízení – a je silným partnerem pro zákazníky, kteří chtějí profitovat z řešení přizpůsobených na míru a zároveň využívat kompetentní poradenství, modely financování a nekompromisní servis.

Z našich zkušeností, poradenství a technologií mají prospěch naši zákazníci i jejich procesy. Flexibilně reagujeme na zadání a optimalizujeme řešení, až do splnění všech požadavků. Užitek pro naše zákazníky je zřejmý – své stroje přizpůsobujeme jejich přáním a potřebám. Téměř každý obráběcí stroj je tedy nakonec individuálním řešením.

Pro rozmanité individuální brousicí technologie můžeme nabídnout více než 150 typů a modifikací strojů. Široký sortiment výrobků přináší zákazníkům velké výhody. Na tomto základě může skupina JUNKER vypracovávat různé koncepty řešení pro jednu poptávku. Zákazník poté vybere variantu, která nejlépe odpovídá jeho rámcovým podmínkám a jeho dlouhodobému strategickému plánování. To platí například s ohledem na pozdější možnosti přestavby výrobní linky na jiné obráběné díly.

Jako globálně působící kompletní dodavatel zhotovujeme také řešení pro kompaktní filtrační systémy a plánujeme a zřizujeme filtrační systémy pro velká odsávací zařízení. Inteligentní filtrace dokážou nejen spolehlivě zbavovat vzduch škodlivých látek, ale také snižují provozní náklady, minimalizují časy odstávky, zvyšují disponibilitu a optimalizují využití personálu. S LTA Lufftechnik je možné se hluboce nadechnout.

Poznejte skupinu JUNKER. Pokud jsme vzbudili váš zájem, navštivte nás v pavilonu P od 1. 10. do 5. 10. 2018 na veletrhu MSV v Brně. Náš profesionální tým se vám bude rád věnovat a ochotně odpoví na vaše otázky.


Najdete nás na odborném veletrhu MSV v Brně od 1. do 5. října 2018 v pavilonu P. Přijďte se k nám podívat. Těšíme se na vás!


www.junker-group.de
© foto: LTA Lufttechnik GmbH

Mohlo by se Vám líbit

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]

Trelleborg rozšiřuje své podnikání prostřednictvím akvizice společnosti Minnesota Rubber & Plastics

Společnost Trelleborg komentuje nedávno dokončenou akvizici americké společnosti Minnesota Rubber & Plastics. Tato firma se sídlem nedaleko Minneapolis je předním výrobcem polymerových a termoplastických komponentů […]

Dopag představuje nové portfolio pod značkou DispensTech.

Dopag Eastern Europe je dceřinou společností HILGER & KERN GROUP, která se svými více než 350 zaměstnanci a 40 pobočkami po celém světě je mezinárodním […]