Obrábění

29. dubna 2019 09:10

OPEN HOUSE TECNOTRADE 2019

Ve dnech 10. – 12. dubna 2019 se v kuřimském sídle společnosti TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s. r. o.  konaly tradiční Dny otevřených dveří – OPEN HOUSE TECNOTRADE 2019. Hosté si mohli prohlédnout celé servisní, skladové a administrativní zázemí společnosti a seznámit se se stroji značky DOOSAN, s robotizovanými pracovišti a nahlédnout do světa 3D tisku.

Na výstavní ploše 2 500 m² bylo k vidění 23 CNC obráběcích strojů a 3D tiskárny technologie POLYJET, FDM i SLS . Ukázka obrábění byla připravena na multifunkčním obráběcím centru PUMA SMX 2600S. Vystavené stroje tvořily průřez sortimentem DOOSAN – horizontální soustruhy různých velikostí, vertikální soustruhy, vertikální centra a 5osé centrum VC 630/ 5AX.  Velmi navštěvovanou byla expozice věnovaná robotizaci, jejímž cílem bylo představení ovládání a programování robotické buňky ROBOTEC APC 7 v kombinaci se strojem DOOSAN LYNX 2100L, kolaborativního robota od společnosti Hanhwa a svařovací centrum v kombinaci s robotem FANUC. Společnost TECNOTRADE představila také prototyp 3D měřicího přístroje vlastní výroby.

Prezentovat se se svými výrobky či službami mělo možnost více než 30 dodavatelských firem, které se OPEN HOUSE účastnily jako spoluvystavovatelé.

Cestu na letošní Dny otevřených dveří – OPEN HOUSE TECNOTRADE 2019 si našlo na 530 návštěvníků, z toho 150 studentů středních škol a odborných učilišť.

 Daniela Klusáčková

Infocube


Společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE  s. r. o. je obchodní firma zabývající se prodejem, záručním i pozáručním servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren na území České republiky a Slovenska.

www.tecnotrade.cz

Mohlo by se Vám líbit

Nová modulární lineární osa pro libovolnou délku pojezdu

Téměř nekonečně rozšiřitelný a snadno montovatelný: Drylin EGW nabízí novou svobodu designu pro dlouhé pojezdy. S lineárním modulem drylin Endless Gear (EGW) přichází na trh […]

Obchodní rok 2022: Bosch v náročném období dosahuje svých stanovených cílů

Celosvětová expanze zajišťuje příležitosti k růstu Naplnění plánovaného obratu a zisku: V roce 2022 obrat vzrostl na 88,4 miliard eur / obchodní výsledek se zlepšil […]

DAKO-CZ poprvé v historii překonalo dvoumiliardové tržby. Za poslední čtyři roky vyrostlo o 100 procent

Společnost DAKO-CZ, výrobce brzdových systémů a komponent pro kolejová vozidla z východočeské Třemošnice, pokračuje ve strmém růstu. V roce 2019 poprvé překonala miliardový obrat a za pouhé […]