Obrábění

03. ledna 2020 10:46

Nová generace materiálů T9200 s vyšším výkonem při soustružení ocelí

Novou generaci materiálů T9200 pro obrábění ocelí postupně přestavuje a uvádí na trh japonská společnost Tungaloy. Posledními typ této řady, které byly uvedeny na trh jsou materiály T9205, T9225 a T9235. Ty tak doplňují variantu T9215, která je na trhu již od začátku roku 2019. Všechny materiály řady T9200 jsou tak vylepšenou náhradou za stávající materiály T9100.

Mimořádný výkon materiálů T9200, jenž jsou opatřeny silnovrstvým CVD povlakem, je výsledkem vývoje společnosti Tungaloy v Japonsku. Materiály T9200 jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající odolnost proti opotřebení v aplikačním rozsahu P05 až P35. Výjimečné vlastnosti nových materiálů jsou zajištěny díky aplikaci nejnovějších a inovativních technologií přípravy karbidu a jeho povlakování.

Silný a rovnoměrný vysoce otěruvzdorný Al2O3 povlak poskytuje vynikající odolnost proti opotřebení. Velmi tvrdá keramická vrstva, která je dokonce 1,5x tvrdší než u stávajících produktů zvyšuje odolnost proti opotřebení. Aplikace exkluzivní povrchové úpravy PremiumTec společnosti Tungaloy významně přispívá k zajišťení stability výkonu a umocňuje tak celkovou mimořádnost nabízených materiálů, používaných pro výrobu vyměnitelných břitových destiček.

Materiály T9200 poskytují výjimečnou a stabilní životnost destiček v různých aplikacích soustružení ocelí. V kombinaci s utvařeči –TSF, -TM či dalšími tak nyní může nejnovější řada T9200 uspokojit potřeby zákazníků v širším spektru aplikací s mimořádně vysokou efektivitou a produktivitou.

Destičky s karbidem řady T9200 lze nyní výhodně zakoupit v akční nabídce, kdy při zakoupení 40ks destiček získáte dalších 10ks za 10Kč. Akční nabídka je platná do 15.12.2019 a typy destičky lze libovolně kombinovat po 10ks.

V případě zájmu o nezávaznou zkoušku nástrojů Tungaloy kontaktujte obchodní zástupce společnosti Tungaloy Czech s.r.o., kteří Vám rádi pomohou s výběrem a aplikací nových nástrojů.


www.tungaloy.com/cz/

Mohlo by se Vám líbit

Rozmanitější nabídka sortimentu pro zapichování a upichování GL, HSS monolitních nástrojů a řešení pro údržby od společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet přichází s rozšířeným sortimentem výrobků pro zapichování a upichování a představuje nové HSS vrtáky, závitníky a nástroje pro údržbu při podzimním uvedení […]

EPLAN vstupuje do technologického partnerství s firmou Dassault Systèmes

Digitální transformace se může stát realitou pouze s propojenými systémy, sdílením dat a úzkou spoluprací mezi výrobci. Proto společnost EPLAN založila koncem roku 2020 partnerský […]

Hlasové ovládání místo psaní: Continental a Google Cloud vybaví auta generativní umělou inteligencí

Nová spolupráce mezi firmou Continental a Google Cloud má za cíl vytvořit intuitivní uživatelské prostředí pro řidiče Continental je jedním z prvních dodavatelů pro automotive na […]