Obrábění

11. září 2017 01:10

Monolitní karbidové roubíky

jako polotovary pro výrobu vlastních nástrojů pro obrábění kovů od společenství IMC (International Metalwotking Companies) Dalian

IMC-Dalian je nové výrobní středisko, které se nachází v Číně v oblasti Dalian, bylo vytvořeno jako důsledek obchodní strategie a snahy skupiny IMC rozšířit své vynikající služby zákazníkům i ve východní Asii. Zvýšený přínos pro zákazníky v této oblasti světa je hlavním cílem centra Dalian. To vyrábí jak kvalitní řezné nástroje, tak také karbidové tyče jako polotovary pro vlastní výrobu řezných nástrojů u jednotlivých odběratelů. Cílem centra, které zaměstnává několik stovek pracovníků, je poskytovat zákazníkům ve východní Asii a Oceánii nejlepší inženýrské a výrobní služby. Vysoká kritéria společnosti IMC-Dalia jsou v souladu s přísnými požadavky mezinárodní instituce pro normalizaci. Produkty této společnosti v ČR distribuuje pobočka ISCAR ČR s. r. o. prostřednictvím sítě svých obchodních zástupců.

Monolitní karbidové roubíky jakosti UF10 pro všeobecné aplikace a použití

Kombinace velikosti zrn WC o velikosti WC0.8 a příměs 10 % kobaltu umožnila společnosti IMC-Dalian nabídnout tvrdokovový prášek prémiové jakosti UF10 s nejvyšší kvalitou a spolehlivými výsledky řezání. Dalian tak může nabízet vysoce kvalitní karbidové tyče s třídou UF10 v různých velikostech, tvarech a délkách. Třída UF10 je univerzální třída, která pokrývá většinu aplikací a potřeb řezných nástrojů pro obrábění kovů.

Inzerce

Charakteristika

  • Tento typ se vyznačuje vysokou houževnatostí a zároveň odolností proti opotřebení
  • Určen pro střední hodnoty řezných rychlostí
  • Doporučuje se pro obrábění nerez ocelí, slitin na bázi niklu, titanových slitin a litiny
  • Může být také použit bez jakéhokoliv povlaku pro obrábění hliníku

Téměř v každé aplikaci, pokud je hrubovací nebo dokončovací a pokud se jedná o frézování nebo vrtání, je UF10 první volbou a řešením, které pravděpodobně uspokojí potřeby zákazníků. V uplynulých letech roubíky UF10 přinesly veliký úspěch a šetřily náklady uživatelům svým stabilním výkonem jak na lokálním trhu, tak i v zahraničí.

Monolitní karbidové roubíky s vnitřním otvorem pro chlazení

Dalian vyrábí také různé typy karbidových roubíků s otvory pro vnitřní chlazení.
4 hlavní výrobní skupiny jsou:

  • karbidové polotovary s přímými chladicími kanálky,
  • karbidové polotovary s chladicími kanálky ve šroubovici 30 ° a 40 °,
  • karbidové roubíky pro dělové vrtáky,
  • speciální karbidové roubíky s otvory pro vnitřní chlazení.

Standardní třída jakosti Dalian UF10, která byla použita pro roubíky s chladicími otvory ve šroubovici přinesla velký úspěch a zvýšení výkonu operací obrábění v automobilovém průmyslu a letectví. Přesná tolerance rozměrů roubíků s vnitřními otvory pro chlazení poskytuje uživatelům širokou škálu možností při navrhování jejich finálních vrtacích nástrojů a dalších řezných nástrojů. Společnost IMC-Dalian je jednou z mála společností na světě, která vyrábí karbidové roubíky s vnitřním chlazením ve velmi vysoké přesnosti a stabilní kvalitě.

Společnost Dalian nabízí karbidové roubíky se 2 a 3 otvory pro chlazení v rozsahu průměrů 3 až 35 mm se stoupáním šroubovice 30 ° a 40 ° délky roubíků jsou 320 a 330 mm ve standardním provedení. Všechny standardní položky jsou pro evropské zákazníky k dispozici v našich skladech v Belgii.

Nejmodernější technologie, která byla použita k výrobě karbidových roubíků, umožňuje poskytnout přesné hodnoty rozměrů i úhlů stoupání.

Monolitní karbidové roubíky jakosti UF09 pro obrábění součástí z vyztužených plastů – CFRP (Carbone Fiber Reinforced Plastic)

Společnost Dalian měla velký úspěch v leteckém průmyslu na lokálním trhu a nyní získává pozice na celém světě. Třída UF09 s 9 % Co a ultra jemným WC0.5 přinesla velký úspěch ve výrobě CFRP dílů a komponentů pro letecký průmysl.

Velmi vysoká odolnost proti opotřebení a vynikající deformační odolnost při vysokých řezných rychlostech obrábění jsou hlavní charakteristiky této jakosti, které nám pomáhají stát se jednou z hlavních dodavatelských firem na světě pro výrobce využívající aplikace obrábění CFRP. Především frézování a vrtání.

CFRP jsou extrémně abrazivní materiály při obrábění, a pro úspěšné zpracování tohoto materiálu je potřeba extra speciální a kvalitní jakost substrátu jako právě naše UF09.

www.iscar.cz

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]