Obrábění

11. září 2017 01:10

Monolitní karbidové roubíky

jako polotovary pro výrobu vlastních nástrojů pro obrábění kovů od společenství IMC (International Metalwotking Companies) Dalian

IMC-Dalian je nové výrobní středisko, které se nachází v Číně v oblasti Dalian, bylo vytvořeno jako důsledek obchodní strategie a snahy skupiny IMC rozšířit své vynikající služby zákazníkům i ve východní Asii. Zvýšený přínos pro zákazníky v této oblasti světa je hlavním cílem centra Dalian. To vyrábí jak kvalitní řezné nástroje, tak také karbidové tyče jako polotovary pro vlastní výrobu řezných nástrojů u jednotlivých odběratelů. Cílem centra, které zaměstnává několik stovek pracovníků, je poskytovat zákazníkům ve východní Asii a Oceánii nejlepší inženýrské a výrobní služby. Vysoká kritéria společnosti IMC-Dalia jsou v souladu s přísnými požadavky mezinárodní instituce pro normalizaci. Produkty této společnosti v ČR distribuuje pobočka ISCAR ČR s. r. o. prostřednictvím sítě svých obchodních zástupců.

Monolitní karbidové roubíky jakosti UF10 pro všeobecné aplikace a použití

Kombinace velikosti zrn WC o velikosti WC0.8 a příměs 10 % kobaltu umožnila společnosti IMC-Dalian nabídnout tvrdokovový prášek prémiové jakosti UF10 s nejvyšší kvalitou a spolehlivými výsledky řezání. Dalian tak může nabízet vysoce kvalitní karbidové tyče s třídou UF10 v různých velikostech, tvarech a délkách. Třída UF10 je univerzální třída, která pokrývá většinu aplikací a potřeb řezných nástrojů pro obrábění kovů.

Inzerce

Charakteristika

  • Tento typ se vyznačuje vysokou houževnatostí a zároveň odolností proti opotřebení
  • Určen pro střední hodnoty řezných rychlostí
  • Doporučuje se pro obrábění nerez ocelí, slitin na bázi niklu, titanových slitin a litiny
  • Může být také použit bez jakéhokoliv povlaku pro obrábění hliníku

Téměř v každé aplikaci, pokud je hrubovací nebo dokončovací a pokud se jedná o frézování nebo vrtání, je UF10 první volbou a řešením, které pravděpodobně uspokojí potřeby zákazníků. V uplynulých letech roubíky UF10 přinesly veliký úspěch a šetřily náklady uživatelům svým stabilním výkonem jak na lokálním trhu, tak i v zahraničí.

Monolitní karbidové roubíky s vnitřním otvorem pro chlazení

Dalian vyrábí také různé typy karbidových roubíků s otvory pro vnitřní chlazení.
4 hlavní výrobní skupiny jsou:

  • karbidové polotovary s přímými chladicími kanálky,
  • karbidové polotovary s chladicími kanálky ve šroubovici 30 ° a 40 °,
  • karbidové roubíky pro dělové vrtáky,
  • speciální karbidové roubíky s otvory pro vnitřní chlazení.

Standardní třída jakosti Dalian UF10, která byla použita pro roubíky s chladicími otvory ve šroubovici přinesla velký úspěch a zvýšení výkonu operací obrábění v automobilovém průmyslu a letectví. Přesná tolerance rozměrů roubíků s vnitřními otvory pro chlazení poskytuje uživatelům širokou škálu možností při navrhování jejich finálních vrtacích nástrojů a dalších řezných nástrojů. Společnost IMC-Dalian je jednou z mála společností na světě, která vyrábí karbidové roubíky s vnitřním chlazením ve velmi vysoké přesnosti a stabilní kvalitě.

Společnost Dalian nabízí karbidové roubíky se 2 a 3 otvory pro chlazení v rozsahu průměrů 3 až 35 mm se stoupáním šroubovice 30 ° a 40 ° délky roubíků jsou 320 a 330 mm ve standardním provedení. Všechny standardní položky jsou pro evropské zákazníky k dispozici v našich skladech v Belgii.

Nejmodernější technologie, která byla použita k výrobě karbidových roubíků, umožňuje poskytnout přesné hodnoty rozměrů i úhlů stoupání.

Monolitní karbidové roubíky jakosti UF09 pro obrábění součástí z vyztužených plastů – CFRP (Carbone Fiber Reinforced Plastic)

Společnost Dalian měla velký úspěch v leteckém průmyslu na lokálním trhu a nyní získává pozice na celém světě. Třída UF09 s 9 % Co a ultra jemným WC0.5 přinesla velký úspěch ve výrobě CFRP dílů a komponentů pro letecký průmysl.

Velmi vysoká odolnost proti opotřebení a vynikající deformační odolnost při vysokých řezných rychlostech obrábění jsou hlavní charakteristiky této jakosti, které nám pomáhají stát se jednou z hlavních dodavatelských firem na světě pro výrobce využívající aplikace obrábění CFRP. Především frézování a vrtání.

CFRP jsou extrémně abrazivní materiály při obrábění, a pro úspěšné zpracování tohoto materiálu je potřeba extra speciální a kvalitní jakost substrátu jako právě naše UF09.

www.iscar.cz

Mohlo by se Vám líbit

Radikální změna: Nový software OnRobot uvolňuje 80% času stráveného instalací automatizace robotů

V dánském Odense, „hlavním městě robotů“, se sešli klíčoví hráči z robotického průmyslu ve střední a severní Evropě, aby jim společnost OnRobot představila svůj nový […]

Doprovodný program MSV 2022 se bude věnovat digitalizaci i energetice

Součástí Mezinárodní strojírenského veletrhu v Brně je každoročně i doprovodný program určený především pro odbornou veřejnost. I v letošním roce se návštěvníci mohou těšit na řadu akcí, konferencí […]

Řešení horkých vtoků od společnosti Oerlikon HRSflow na K 2022: Pokročilá řešení horkých vtoků zvyšují flexibilitu a udržitelnost vstřikování

Na veletrhu K 2022, který se bude konat od 19. do 26. října v Düsseldorfu, se společnost Oerlikon HRSflow zaměří na rozsáhlou řadu horkých vtoků […]