Obrábění

13. května 2019 08:01

Malá nástrojárna

Firma RENOVACE NÁSTROJŮ byla založena v roce 2003. Původní zaměření firmy bylo pouze na zakázkové broušení pro oblast kovoobrábění.

Během svého působení se firma v roce 2009 rozšířila o renovaci nástrojů pro CNC stroje s vyměnitelnými plátky. V roce 2011 se firma rozrostla do dnešní podoby, kdy jsme schopni vlastními silami pokrýt zakázkovou výrobu v oblasti kovoobrábění včetně konstrukce.

Navrhujeme přípravky a pomůcky podle potřeb zákazníka včetně konstrukce a výkresové dokumentace. Konstrukční činnost provádíme v programu SolidWorks 2019.

Renovujeme frézy, soustružnické nože, vrtáky i speciální nástroje s vyměnitelnými plátky.

Provádíme CNC frézování a soustružení jak kusové, tak sériové výroby. Dále provádíme návrh a konstrukci včetně výroby jednoúčelových strojů a přípravků.

Dále nabízíme značení a popis vyrobených dílů laserem.

ƒƒRenovace nástrojů

Provádíme renovaci nástrojů s vyměnitelnými destičkami všech výrobních značek a také speciální předělávky Vašich nástrojů. 90 % Vašich poškozených nástrojů jsme schopni opravit. Pošlete nám Vaše nástroje s osazením (těleso a vyměnitelné destičky) a podle zjištění poškození obdržíte cenovou nabídku.


www.renovace-nastroju.cz

Mohlo by se Vám líbit

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy […]

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]

Trelleborg rozšiřuje své podnikání prostřednictvím akvizice společnosti Minnesota Rubber & Plastics

Společnost Trelleborg komentuje nedávno dokončenou akvizici americké společnosti Minnesota Rubber & Plastics. Tato firma se sídlem nedaleko Minneapolis je předním výrobcem polymerových a termoplastických komponentů […]