Obrábění

06. dubna 2018 17:58

EBMservice.com česko-slovenské internetové průmyslové tržiště

EBMservice.com je nejstarší internetové průmyslové tržiště, které již od roku 1994 provozuje firma EBM system s. r. o. Firmám usnadňuje práci při nákupu materiálů, prodeji skladových zásob a nabízení volných výrobních kapacit.

Inzerce

Internetové průmyslové tržiště EBMservice.com lze přirovnat k tržišti „Vystav a listuj“. Jedná se o dokonalou informační tabuli, na které mohou kupující a prodávající současně prezentovat své nabídky, požadavky a přání. Jakmile se jejich nabídky a požadavky „propojí“, dostanou obě strany možnost spolu komunikovat a uzavřít obchod. Obrovskou výhodou tržiště je fakt, že organizátor – firma EBM system s. r. o. s komoditami neobchoduje, což zaručuje nezávislost tržiště.

Hlavními komoditami tržiště jsou především hutní materiál, spojovací materiál, ložiska, stroje, nástroje a armatury. Tržiště samozřejmě umožňuje obchodovat i s jinými komoditami.

Jednotlivé položky jsou zatříděny podle norem, tříd jakosti, typových označení a dalších třídících kritérií. U standardních položek jsou k dispozici technické nákresy (jedná se především o ložiska, spojovací materiál a hutní profily). U položek se používá dokonce normy DIN. Díky tržišti tak získáváte vynikající nástroj, který Vám ulehčí orientaci v této složité problematice.

Tržiště je rozděleno do několika logických celků:

1) MATERIÁLY– sekce, která je zaměřena na nákup a prodej strojů a produktů hutní a strojírenské výroby. Obsahuje širokou nabídku celkem cca 600 000 položek (hutní materiál, spojovací materiál, ložiska a další).

2) STROJE – sekce určena pro vyhledávání nových a použitých strojů, náhradních dílů a příslušenství. Většina zboží je doplněna četnými fotografiemi nebo odkazy na podrobnou dokumentaci.

3) VÝPRODEJ, NZ – zde naleznete velký výběr nových i použitých nadnormativních zásob.

4) KOOPERACE – sekce, ve které firmy hledají partnery a subdodavatele pro své zakázky. Systém umožňuje podrobnou technologickou a výrobní specifikaci nabídek.

5) POPTÁVKY – zde můžete zadávat své poptávky na zboží a služby, poptávky jsou pak okamžitě odesílány všem registrovaným uživatelům.

6) NABÍDKY – obsahují mimořádné prodejní a nabídkové akce s možností připojení potřebných dokumentů, výkresů a fotografií; každou celou hodinu se cíleně rozesílají těm, které chcete oslovit.

7) FIRMY – podrobný adresář firem pracujících s tímto tržištěm: e-mail, web. stránky, kontaktní údaje.

Pokud chcete svou firmu zapojit do obchodování v tržišti EBMservice.com, nepotřebujete žádné speciální vybavení.

Veškeré informace o provozu tržiště a vstupních podmínkách vám rádi poskytneme prostřednictvím e‑mailové adresy: ebmservice@ebmservice.com a následně návštěvou našeho obchodního zástupce.


EBM system s. r. o.
Nádražní 1100
738 01 Frýdek-Místek
tel.: +420 558 445 011
marketing@ebmsystem.com
www.ebmsystem.com


 

Mohlo by se Vám líbit

Radikální změna: Nový software OnRobot uvolňuje 80% času stráveného instalací automatizace robotů

V dánském Odense, „hlavním městě robotů“, se sešli klíčoví hráči z robotického průmyslu ve střední a severní Evropě, aby jim společnost OnRobot představila svůj nový […]

Doprovodný program MSV 2022 se bude věnovat digitalizaci i energetice

Součástí Mezinárodní strojírenského veletrhu v Brně je každoročně i doprovodný program určený především pro odbornou veřejnost. I v letošním roce se návštěvníci mohou těšit na řadu akcí, konferencí […]

Řešení horkých vtoků od společnosti Oerlikon HRSflow na K 2022: Pokročilá řešení horkých vtoků zvyšují flexibilitu a udržitelnost vstřikování

Na veletrhu K 2022, který se bude konat od 19. do 26. října v Düsseldorfu, se společnost Oerlikon HRSflow zaměří na rozsáhlou řadu horkých vtoků […]