Obrábění

10. dubna 2018 00:31

EASY ARM vyvážená kloubová ramena

Zvyšování efektivity výroby při současném snižování podílu manuální práce je dlouhodobým trendem ve výrobních provozech. Jednou z možností jak sloučit oba tyto požadavky je použití vyvážených kloubových ramen EASY ARM.

Kloubová ramena EASY ARM poskytují vysoce ergonomické řešení při práci s bruskami, frézkami, aplikačními pistolemi, utahováky a obdobným ručním nářadím.

Více směrová hlava nebo kardanový závěs umožňuje vysokou flexibilitu a jednoduchou obsluhu. Ve dvou až čtyřramenném provedení umožňují balancování nářadí o hmotnost až 30 kg v pracovním rádiusu až 1 900 mm.

EASY ARM je možné v nastavené výškové hladině zablokovat pomocí speciálního blokovacího systému. Blokace se například využívá u laserových popisovačů pro nastavení přesné vzdálenosti ohniska, nebo u úhlových brusek či frézovacích nástrojů.

Kloubová ramena EASY ARM výrazně snižují provozní náklady, snižují námahu obsluhy, a tím zvyšují celkovou efektivitu práce.

www.magcentrum.cz

 

Mohlo by se Vám líbit

Pozoruhodný produkt pro rok 2024: ANeT-WebTime překonal hranice docházkových systémů

Redakce odborného portálu BusinessIT.cz každoročně vybírá ta nejlepší IT řešení k zařazení do přehledu Pozoruhodných produktů pro následující rok. V letošním roce do této galerie slávy […]

Panasonic vylepšil TOUGHBOOK 55, aby ještě lépe vyhovoval měnícím se nárokům na práci v terénu

TOUGHBOOK 55mk3 nastavuje standard v oblasti odolných mobilních počítačů pro jakékoli použití díky výrazně vylepšenému výpočetnímu výkonu „Raptor Lake“, modularitě a konektivitě. Společnost Panasonic Connect […]

Raise3D uvedla 3D tiskárnu DF2 pro profesionální resinový tisk

3D tiskárna představuje vstup Raise3D na trh 3D tisku z fotopolymerové pryskyřice a je dalším milníkem firmy v portfoliu profesionálních a průmyslových 3D tiskových řešení Společnost […]