Nástrojárna

06. června 2018 00:09

Unikátní řešení

Společnost VAPI – nástrojárna s dlouholetou tradicí – již delší dobu spolupracuje společně s firmou Europe Werkzeug Konstruktion na vývoji vlastního výrobku, který se blíží do stadia testování.

Jedná se o unikátní řešení antivibračního kužele, který má za úkol eliminovat, případně zcela odbourat přenášení vibrací mezi dvěma objekty.

Řešení bylo prezentováno americké společnosti, která o tento výrobek projevila vážný zájem. Zároveň přišla i nabídka možné výstavy v USA.

VAPI předpokládá, že do konce roku ukončí potřebná testování, měření a certifikaci, a připraví se na budoucí sériovou výrobu. Finální výrobek bude patentován a po přidělení ochranné známky prezentován odborné veřejnosti.

Nástrojárna VAPI byla založena již v roce 1993. Od prvopočátku se zabývá výrobou přesných náhradních dílů, komponentů do strojních linek a drobných přípravků pro renomované odběratele. V průběhu let ve spolupráci s konstrukcí rozšiřuje výrobu o střižné nástroje a dnes již uspokojuje klienty i v oblasti vstřikovacích forem.

Redakčně zpracováno z www.vapi.cz

Mohlo by se Vám líbit

Nové kloubové ložisko pro potravinářství

Nová, bezplatná vzorkovnice igubal Food Contact – včetně magnetu a nového dvojitého kloubového ložiska V potravinářském průmyslu musí součásti strojů splňovat velmi vysoké hygienické požadavky, […]

Novinky v Siemens Industrial Edge: nová cloudová služba, více zařízení a integrace low-code

Ekosystém Siemens Industrial Edge byl rozšířen o nový hardware asoftware Portál Industrial Edge Management nově v nabídce jako cloudová služba Low-code pro Industrial Edge: jednodušší programování […]

Projektory Panasonic poskytují pohlcující zážitek z motokár

Motokáry Chaos Karts v Manchesteru využívají LCD projektory Panasonic řady PT-MZ20 se svítivostí 20 000 lm, které hráčům umožňují vychutnat si živé hraní videoher V zábavním […]