Nástrojárna

06. června 2018 00:39

Rozšíření sortimentu monolitních karbidových fréz Tungaloy SolidMeister

Ve většině průmyslových odvětví dochází ke zmenšování vyráběných součástí a jejich následnému obrábění v sestavách. Tyto díly jsou často vyráběny z různých materiálů, včetně žáruvzdorných slitin a při jejich výrobě jsou ve velké míře využívány právě monolitní karbidové frézy se specifickou geometrií.

Japonská společnost Tungaloy Corporation proto připravila pro své zákazníky rozšíření takto významného sortimentu, kam monolitní karbidové frézy SolidMeister patří.

Tungaloy / SolidMeister

Monolitní frézy SolidMeister jsou vhodné pro celou řadu různých aplikací a zahrnují jak standardní 90 °, tak i kulové provedení. K dispozici je hrubovací geometrie s označením ShredMeister, kombinované frézy FinishMeister s výkonem hrubovacích fréz při dosažení vynikajícího povrchu a snížení počtu operací, VariableMeister s vynikající antivibrační geometrií a také FeedMeister pro frézování malou hloubkou řezu a vysokým posuvem, či řada ECOMeister.

V reakci na požadavky trhu a potřebu vyšší výkonnosti byl výrazně rozšířen produkt VariableMeister, který je vhodný pro velkou hloubku a šířku řezu a obrábění při dlouhém vyložení. Dále pak byly významně posíleny frézy s vysokou hustotou zubů a nástroje, které jsou navrženy speciálně pro titanové a hliníkové slitiny.

Více informací o produktech naleznete na uvedeném webu nebo kontaktujte obchodní zástupce společnosti Tungaloy Czech s. r. o.

www.tungaloy.cz

Mohlo by se Vám líbit

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]

Trelleborg rozšiřuje své podnikání prostřednictvím akvizice společnosti Minnesota Rubber & Plastics

Společnost Trelleborg komentuje nedávno dokončenou akvizici americké společnosti Minnesota Rubber & Plastics. Tato firma se sídlem nedaleko Minneapolis je předním výrobcem polymerových a termoplastických komponentů […]

Dopag představuje nové portfolio pod značkou DispensTech.

Dopag Eastern Europe je dceřinou společností HILGER & KERN GROUP, která se svými více než 350 zaměstnanci a 40 pobočkami po celém světě je mezinárodním […]