Nástrojárna

16. listopadu 2017 00:22

GrindTec 2018

Vedoucí veletrh brousicí techniky se zaměřuje na další kvalitativní růst nabídky

Návštěvníci veletrhu GrindTec 2018 by si měli vzít s sebou především jedno: čas a více času než dosud, neboť nabídka vydatnosti inovací a kvalita informací vedoucího oborového veletrhu v roce 2018 znovu signifikantně poroste.

Více než 500 vystavovatelů z 24 zemí již svou účast na veletrhu pro rok 2018 závazně ohlásilo – celá řada z nich se značně rozšířenými místy pro stánky. S dalšími 100 vystavovateli vede projektové vedení v současné době konkrétní rozhovory o plánování, takže vedení veletrhu AFAG v příštím roce očekává nový rekord vystavovatelů. To platí i pro mezinárodní účast a plochu pro vystavování. Zde je k dispozici oproti předchozí akci o 2 000 m² více.

Inzerce

Disponibilní vystavovací plochy jsou již nyní těsné, a proto projektové vedení GrindTec doporučuje podnikům, které mají zájem, aby se přihlásili co možná nejdříve. Podklady pro účast jsou k dispozici ke stažení na domovské stránce GrindTec: www.grindtec.de

Tematický park „Brousicí technika 4.0“ mediální skupiny Konradin jde do druhého kola

Nadmíru úspěšně proběhla premiéra prezentace Průmysl 4.0 na GrindTec 2016, společný projekt AFAG, FDPW mediální skupiny Konradin. Také v roce 2018 předvádějí známí vůdci technologií svá digitalizovaná řešení pro dílnu, jakož i výrobu, a informují v připojeném fóru o relacích nutných nákladů, rozhraních, předpokladech implementace atd. Různé strategie řešení jsou zde vzájemně spojené pro co nejlepší výsledek, což může vést k novým způsobům myšlení a cestám řešení pro stanovení problému.

Návštěvník najde v tomto tematickém parku v koncentrované formě všechno to, co zvýší jeho konkurenceschopnost a optimalizuje jeho procesy.

Nově: Kompetenční centrum  brousicí techniky od roku 2018 v zasedacím centru veletrhu Augsburg

Kompetenční centrum brousicí techniky se svými četnými výzkumnými zařízeními, institucemi vzdělávání a dalšího vzdělávání, odbornými médii, GrindTec FORUM a Infocentrem FDPW se překládá z haly 5 do zasedacího centra veletrhu Augsburg. V této podobě reprezentuje svaz nejnovější stav z výzkumu a vývoje – ideální doplnění k obsáhlé nabídce GrindTec 2018.

Další informace
AFAG Messen und Ausstellungen GmbH
Winfried Forster
Messezentrum, 86159 Augsburg
Tel.: +49 (0)821 – 5 89 82 – 143
Fax: +49 (0)821 – 5 89 82 – 243
winfried.forster@afag.de

Projektové vedení GrindTec 2018
Vedení: Joachim Kalsdorf
Asistentka: Sandra Geißler
Tel.: +49 (0)821 – 5 89 82 – 390
Fax: +49 (0)821 – 5 89 82 – 399
info@grindtec.de


Odborný zřizovatel

FDPW – Fachverband Deutscher Präzisions-Werkzeugschleifer e.V. (Odborný svaz Německých přesných brusičů nástrojů, zapsaný spolek)


Upozornění:

Aktuální informace ohledně GrindTec též na internetu: www.grindtec.de.


 

Mohlo by se Vám líbit

MSV 2022: Novinky z oborů 3D tisk a logistika

Mezinárodní strojírenský veletrh 2022 se blíží a my vám postupně představujeme zajímavosti z vybraných oborů. Dnes se zaměříme na 3D tisk a logistiku. Inzerce 3D […]

Radikální změna: Nový software OnRobot uvolňuje 80% času stráveného instalací automatizace robotů

V dánském Odense, „hlavním městě robotů“, se sešli klíčoví hráči z robotického průmyslu ve střední a severní Evropě, aby jim společnost OnRobot představila svůj nový […]

Doprovodný program MSV 2022 se bude věnovat digitalizaci i energetice

Součástí Mezinárodní strojírenského veletrhu v Brně je každoročně i doprovodný program určený především pro odbornou veřejnost. I v letošním roce se návštěvníci mohou těšit na řadu akcí, konferencí […]