Nástrojárna

06. června 2018 00:08

Fúze sloučením

Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s. r. o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s. r. o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

Společnost ASCZ se v září 2017 stala dceřinou společností DMCZ. K úplnému propojení společností došlo k 1. 4. 2018 na základě projektu fúze sloučením. Společnost ASCZ k tomuto datu zanikla. Toto propojení umožní snížení provozních nákladů, ale zejména zvýšení provozuschopnosti a efektivity řízení.

Nástrojárna Denso vznikla se zahájením sériové výroby v Denso Manufacturing Czech s. r. o. v roce 2003. Původním záměrem vzniku bylo zajištění sériové výroby firmy v případě prostojů zapřičiněných náhlými poruchami výrobních zařízení způsobených mechanickým poškozením. Při těchto situacích bylo nutné flexibilně zareagovat na požadavky spojené s výrobou náhradních dílů.

Hlavním zaměřením nástrojárny je výroba menších střižných nástrojů, vstřikovacích forem a přípravků. Dále veškerá výroba náhradních dílů pro tyto nástroje, včetně postupových, a to i s tvarovým broušením na CNC profi lové brusce.

Všechny vyrobené díly procházejí náročnou výstupní kontrolou. Nástrojárna prošla spolu s firmou certifikací ISO/TS 16949:2002 a ISO 14001.

Redakčně zpracováno za použití zdrojů www.denso.cz

Mohlo by se Vám líbit

Nové kloubové ložisko pro potravinářství

Nová, bezplatná vzorkovnice igubal Food Contact – včetně magnetu a nového dvojitého kloubového ložiska V potravinářském průmyslu musí součásti strojů splňovat velmi vysoké hygienické požadavky, […]

Novinky v Siemens Industrial Edge: nová cloudová služba, více zařízení a integrace low-code

Ekosystém Siemens Industrial Edge byl rozšířen o nový hardware asoftware Portál Industrial Edge Management nově v nabídce jako cloudová služba Low-code pro Industrial Edge: jednodušší programování […]

Projektory Panasonic poskytují pohlcující zážitek z motokár

Motokáry Chaos Karts v Manchesteru využívají LCD projektory Panasonic řady PT-MZ20 se svítivostí 20 000 lm, které hráčům umožňují vychutnat si živé hraní videoher V zábavním […]