Nástrojárna

06. června 2018 00:08

Fúze sloučením

Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s. r. o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s. r. o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

Společnost ASCZ se v září 2017 stala dceřinou společností DMCZ. K úplnému propojení společností došlo k 1. 4. 2018 na základě projektu fúze sloučením. Společnost ASCZ k tomuto datu zanikla. Toto propojení umožní snížení provozních nákladů, ale zejména zvýšení provozuschopnosti a efektivity řízení.

Inzerce

Nástrojárna Denso vznikla se zahájením sériové výroby v Denso Manufacturing Czech s. r. o. v roce 2003. Původním záměrem vzniku bylo zajištění sériové výroby firmy v případě prostojů zapřičiněných náhlými poruchami výrobních zařízení způsobených mechanickým poškozením. Při těchto situacích bylo nutné flexibilně zareagovat na požadavky spojené s výrobou náhradních dílů.

Hlavním zaměřením nástrojárny je výroba menších střižných nástrojů, vstřikovacích forem a přípravků. Dále veškerá výroba náhradních dílů pro tyto nástroje, včetně postupových, a to i s tvarovým broušením na CNC profi lové brusce.

Všechny vyrobené díly procházejí náročnou výstupní kontrolou. Nástrojárna prošla spolu s firmou certifikací ISO/TS 16949:2002 a ISO 14001.

Redakčně zpracováno za použití zdrojů www.denso.cz

Mohlo by se Vám líbit

Udržitelnost je možná jen s digitalizací

Společnost ENGEL dává digitalizaci do ekologického kontextu Na sympóziu live e‑symposium 2021 spojuje společnost ENGEL dva velké trendy naší doby: digitalizaci a udržitelnost. „Potřebujeme změnu […]

VisuNet FLX – firma Pepperl+Fuchs představuje novou platformu pro vysoce flexibilní provoz a dohled

Nová modulární pracovní stanice HMI VisuNet FLX je součástí ucelené řady provozních a monitorovacích systémů od společnosti Pepperl+Fuchs pro zóny 2/22 a divize 2 ATEX/IECEx […]

V akademii NSK byl zpřístupněn on-line školicí modul pro kontinuální lití

Populární online platforma akademie NSK byla nyní doplněna o nový školicí modul pro kontinuální lití. Nejnovější modul, který přibyl v sekci metalurgie, je vhodný pro […]