Nástrojárna

16. listopadu 2017 00:32

Eurazio center / Největší předváděcí centrum laserů a CNC strojů

Časům nakupování průmyslových strojů na slepo, bez osobního vyzkoušení a podrobné znalosti strojů, provozních nákladů a potřeb již „odzvonilo“.

Základním mottem fungování prodeje laserů a CNC strojů firmou 4ISP s. r. o. je „Uvidíš a Uvěříš“. Každý zákazník je motivován k tomu, aby si nejprve své materiály a aplikace vyzkoušel na stejných či obdobných strojích, než si stroj pořídí. Tedy, aby se ujistil, že dané zařízení jeho požadavky opravdu zvládne tak, jak je zapotřebí. Základem je, aby se k zákazníkům dostaly stroje, které splňují výrobní požadavky jak z pohledu přesnosti, rychlosti, doby provozu, tak také z pohledu nákladů na provoz a návratnosti investice.

Inzerce

Firmě 4ISP s. r. o. přinesl model nabízení strojů formou přímé prezentace a testování zákaznických materiálů a aplikací takový úspěch, že od zavedení systému předávání kompletních informací zákazníkovi, každoročně zvyšuje obrat o cca 100 %, stejně tak i počet zaměstnanců či předváděcích strojů. Vlastní prostory firmy již naprosto nedostačují zájmu zákazníků. Zvyšuje se výrazně počet zahraničních zájemců a taktéž zájem o stavby jedinečných strojů pro konkrétní výroby. Vznikl tedy urgentní požadavek na nové a výrazně větší centrum.

Eurazio center – Předváděcí centrum laserů a CNC strojů, které firma 4ISP staví pro své zákazníky, bude již v roce 2018 nabízet 30–50 testovacích strojů v moderních a technologicky vyspělých prostorech o výměře více než 1 500 m2. Zázemí a skladové prostory dosáhnou dalších cca 4 000 m2, což umožní pružně reagovat na dodávky standardizovaných strojů, spotřebního materiálu a vývoje zakázkových strojů.

„Save your time, money and energy“ – visit Eurazio center Czech Republic, Prag, Modletice

Co se pod tímto heslem skrývá? Den plný zážitků, inspirace, zkušeností pro každého, kdo vybírá nový laser či CNC stroj do výroby. Na jednom místě potkáte několik strojů, které dělají obdobnou práci a sami se nejlépe přesvědčíte, jaký typ a konfigurace stroje je pro Vás nejlepší.

Jaké typy strojů nabízíme?

 • Vláknové řezací lasery – řezání plechů a profilů z oceli i barevných kovů
 • Vláknové značicí lasery – značení a popis textů i grafiky
 • CO2 Řezací lasery – řezání a značení nekovových materiálů
 • Značkovací lasery CO2, UV, Vláknové, připravujeme značení zeleným laserem
 • Frézky pro kovové i měkké materiály
 • Ohraňovací lisy pro plošný kovový materiál
 • Brusky a leštičky pro plošný kovový materiál
 • Laserové svářecí stroje
 • Zakázkové stroje
 • Implementace do výrobních linek
 • Speciální doplňky pro automatizaci výroby
 • CNC komponenty, příslušenství, náhradní díly

V současnosti Vás zveme do našich showroomů v Úvalech u Prahy, kde naleznete 20–30 testovacích strojů, požádejte o termín předvedení, domluvte si s obchodníkem vaše požadavky, přivezte si vzorky vašich materiálů nebo využijte našich zásob a Váš PERFECT DAY může začít!

Ing. Dagmar Smrčinová , 4ISP s. r. o., manažerka
sales@4isp.cz

Mohlo by se Vám líbit

Řešení horkých vtoků od společnosti Oerlikon HRSflow na K 2022: Pokročilá řešení horkých vtoků zvyšují flexibilitu a udržitelnost vstřikování

Na veletrhu K 2022, který se bude konat od 19. do 26. října v Düsseldorfu, se společnost Oerlikon HRSflow zaměří na rozsáhlou řadu horkých vtoků […]

I přes recesi automobilového průmyslu je zde nabídka míst stále vysoká

Nejdůležitější průmyslový obor v ČR zažil již lepší roky.  Za problémy tuzemských automobilek stojí nejen covid a jím způsobené výpadky v dodávkách dílů, zejména čipů a kabeláže, […]

MSV Brno 2022: Inovativní produkty HIWIN s vysokou přidanou hodnotou pro požadavky inteligentní výroby

Společnost HIWIN, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, představí ucelenou nabídku polohovací a lineární techniky, která se vyznačuje vysokou přesností a spolehlivostí. Produkty svým charakterem […]