Nástrojárna

03. října 2019 09:00

E – Normalie servis s. r. o. a voestalpine Camtec Gmbh představují – Klínové jednotky a samomazné kluzné elementy

Společnost voestalpine Camtec Gmbh je světový lídr v produkci klínových jednotek a samomazných kluzných elementů pro automobilový průmysl a veškerou strojírenskou výrobu, s mezinárodní působností na všech kontinentech. Dlouholeté zkušenosti v automobilovém průmyslu staví především na vysoké kvalitě, precizním zpracování a dlouhou životností svých produktů. Funkčnost, kompaktnost a efektivnost, to jsou spojení pro naše dlouholeté partnerství se zákazníky jako jsou Volkswagen, Audi, Daimler, Škoda Auto, BMW, Volvo, Gestamp, Opel a mnoho dalších firem s celosvětovým významem.

Inzerce

Klínové jednotky voestalpine Camtec Gmbh vystihuje nejlépe tato charakteristika: „síla, vhodnost použití a kompaktnost“. Kritické požadavky zákazníků v automobilovém průmyslu při výrobě lisovacího nářadí jsou kladeny především na velikost klínových jednotek a jejich výkon (síla a životnost).

Proto jsou naše klíny vhodné z důvodu úspory místa pro formování, lemování, děrování a ostřihování plechů té nejvyšší kvality. Vyvinuli jsme novou generaci klínových jednotek pod označením O-KS (optimized compact cam unit) a UCCU (ultra compact cam unit).

Tyto řady jsou ukázkou našich cílů a inovativních řešení pro naše zákazníky. Naše klíny jsou prakticky použitelné pro veškeré lisovací operace a nabízí největší pracovní a strhovací sílu v souladu s kompaktními rozměry. Vyrábíme klíny s velikostí pracovní plochy od 50 do 1 600 mm. Klíny mohou být demontovány z nástroje zezadu nebo z boku bez potřeby sundání nástroje z lisu. Řada O-KS a UCCU jsou série připravené pro „Plug and punch“ proces (namontovat do nástroje a lisovat). Navíc jsme schopni pro naše zákazníky dodat klíny s upravenou pracovní částí dle poskytnutých CAD dat.

Dále jsme schopni dodávat nestandardní klíny dle specifických požadavků našich zákazníků. Jako vždy voestalpine Camtec garantuje životnost více než 1 milion zdvihů u svých prémiových produktů. V urgentních případech jsme schopni dodat nový klín z našich skladů po celém světě během 24–48 hodin. Produkty jsou v souladu s normou BAK, VDI a NAAMS. Pro konstruktéry jsou dostupné veškeré modely klínů ve formátech Catia, igs a stp.

Mimo klínových jednotek, voestalpine Camtec nabízí také vysoce kvalitní bezúdržbové kluzné prvky z bronzu, oceli nebo sintrované.

E – Normalie servis s. r. o. jako oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku Vám představí poslední novinky během Mezinárodního Strojírenského Veletrhu v Brně, MSV BRNO od 7. do 11. října 2019.

 


Přijďte nás navštívit na MSV Brno 2019
Pavilon G1, stánek č. 061


www.e-normalie.cz

Mohlo by se Vám líbit

Řešení horkých vtoků od společnosti Oerlikon HRSflow na K 2022: Pokročilá řešení horkých vtoků zvyšují flexibilitu a udržitelnost vstřikování

Na veletrhu K 2022, který se bude konat od 19. do 26. října v Düsseldorfu, se společnost Oerlikon HRSflow zaměří na rozsáhlou řadu horkých vtoků […]

I přes recesi automobilového průmyslu je zde nabídka míst stále vysoká

Nejdůležitější průmyslový obor v ČR zažil již lepší roky.  Za problémy tuzemských automobilek stojí nejen covid a jím způsobené výpadky v dodávkách dílů, zejména čipů a kabeláže, […]

MSV Brno 2022: Inovativní produkty HIWIN s vysokou přidanou hodnotou pro požadavky inteligentní výroby

Společnost HIWIN, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, představí ucelenou nabídku polohovací a lineární techniky, která se vyznačuje vysokou přesností a spolehlivostí. Produkty svým charakterem […]