Nástrojárna

07. ledna 2021 10:16

Design, se kterým budete vidět

Design je pro naši firmu stejně důležitý jako kvalitní zpracování a použité materiály. Věříme, že oku lahodící tvary prodávají stejně tak jako tradice a spolehlivost. Naše výrobky tak mohou zvýšit prestiž Vašich strojů a zařízení. Naše produkty se tak velice často úspěšně účastní designových soutěží a vyhrávají prestižní ceny. Byla to například naše trojramenná utahovací kolečka VB.839, nebo ruční kolečka VTD s kontrolou utahovacího momentu.

Technopolymerové tělo ergonomického utahovacího kolečka VB.839 je potažené (chemicky propojené) polyamidovou vrstvou, která vytváří matně-lesklý povrch. Inovativní technologie kombinovaného vstřikování materiálu pak umožňuje výrobu produktů, vysoce odolných proti namáhání a rázům, zároveň ale také s dokonale hladkým povrchem. Oblý tvar růžice VTD rovněž dokonale padne do ruky obsluhy díky své ergonomii. Mírně se zužující tvar růžice zlepšuje úchop a maximalizuje komfort pro dlaň při ovládání a utahování.

Prestižní cenu získala také madla GN 428 a GN 328. Jejich elegantní průmyslový design zvyšuje nejen jejich atraktivitu pro oko, ale efektivně také využívá našich dlouholetých zkušeností s ergonomií a funkčností. Podobnými atributy se pyšní upínací páka GN 126. Ta se od standardních upínacích pák liší zejména velikostí. Jejich nadčasový design je charakteristický svou nízkou zástavbovou výškou, a proto se hodí zejména tam, kde je zapotřebí upnutí ve stísněném prostoru nebo tam, kde je požadována konkrétní poloha páky.

Samotnou kapitolou je pak náš důraz na význam barev. Produkty které standardně nabízíme v různých barevných variantách pak souhrnně řadíme do kategorie ELECOLORS®. Věříme totiž, že barvy hrají významnou roli v zapamatování konkrétního brandu a proto umožňujeme firmám ctít jejich firemní barvy prostřednictvím našich standardizovaných dílů.

Mnoho firem již také této možnosti využilo. Německý výrobce jednoúčelových strojů E. ZOLLER GmbH & Co. KG. Si zvolil například madla ETH se žlutými krytkami. Britský výrobce zařízení pro potravinářství si na svá zařízení pro tepelnou úpravu potravin způsobem sous vide pak používá naše oranžová madla M.843.


Pro více informací navštivte náš web elesa-ganter.cz, či kontaktujte naše technické oddělení na info@elesa-ganter.cz.

 

Mohlo by se Vám líbit

Nové kloubové ložisko pro potravinářství

Nová, bezplatná vzorkovnice igubal Food Contact – včetně magnetu a nového dvojitého kloubového ložiska V potravinářském průmyslu musí součásti strojů splňovat velmi vysoké hygienické požadavky, […]

Novinky v Siemens Industrial Edge: nová cloudová služba, více zařízení a integrace low-code

Ekosystém Siemens Industrial Edge byl rozšířen o nový hardware asoftware Portál Industrial Edge Management nově v nabídce jako cloudová služba Low-code pro Industrial Edge: jednodušší programování […]

Projektory Panasonic poskytují pohlcující zážitek z motokár

Motokáry Chaos Karts v Manchesteru využívají LCD projektory Panasonic řady PT-MZ20 se svítivostí 20 000 lm, které hráčům umožňují vychutnat si živé hraní videoher V zábavním […]