HEXAGON: Webinář o automatizaci sběru a vyhodnocení dat v softwaru Q-DAS

Statistická analýza je nezbytná pro kvalifikovanou průmyslovou výrobu. Je ideálním rozšířením pro analýzu naměřených dat, která získáte z jakéhokoliv měřicího zařízení. Software Q-DAS nabízí kompletní sadu nástrojů pro správu dat a statistické vyhodnocení, podporuje kontrolu kvality, možnosti vyhodnocení a řízení procesů.

 

Inzerce

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon vás zve na webinář, v průběhu kterého uvidíte automatizaci sběru a vyhodnocení dat v softwaru Q-DAS a základní vyhodnocení způsobilosti procesu v modulu q-STAT. Budou ukázány i tradiční přístupy vyhodnocování a jejich úskalí. Závěrem uvidíte výhody automatizace oproti manuálnímu způsobu vyhodnocování.

 

Webinář bude probíhat v úterý 28. dubna ve 13 hodin.

 

Neváhejte a registrujte se ještě dnes.

 

Registrovat se můžete ZDE.


Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Těchto oblastí, ve kterých se uplatňuje, je celá řada: automobilový a letecký průmysl, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

 

Více informací na hexagonmi.com