Elektro

18. března 2023 09:57

SPS 2023 má velmi vysokou míru opakovaných rezervací u vystavovatelů

Odborný veletrh inteligentní a digitální automatizace míří znovu k úspěchu: již na začátku roku se na veletrh SPS 2023, který se bude konat v Norimberku od 14. do 16. listopadu 2023, přihlásilo více než 700 vystavovatelů. Podíl opakovaných rezervací ze strany vystavovatelů z loňského roku, jakož i počet přihlášek od nových vystavovatelů je velmi vysoký.

Inzerce

Na letošní podzimní vrcholnou akci v oblasti automatizace se již přihlásilo bezpočet firem z celého světa. Mezi nimi jsou mezinárodní klíčoví hráči, jako například Bosch Rexroth, SICK, Phoenix Contact, Beckhoff Automation, WAGO a Endress+Hauser, ale také mnoho malých a středních firem, začínajících podniků a odborníků, kteří v Norimberku chtějí představit svá inovativní řešení pro automatizaci. „Po úspěšném obnoveném zahájení v uplynulém roce zájem o SPS nadále vzrostl a ohlasy jsou již nyní výrazně vyšší než loni ve stejnou dobu. Kromě toho jsme v současné době v kontaktu s mnoha dalšími firmami, což nás velmi těší a naznačuje, že se SPS opět vyvíjí na úroveň před korona-virem,“ říká Sylke Schulz-Metzner, místopředsedkyně SPS v rámci společnosti Mesago Messe Frankfurt. Pořadatel Mesago Messe Frankfurt proto opět uvažuje o tom, že obsadí další dvě haly, aby vyhověl požadavkům a přáním vystavovatelů.

Zájemci z řad firem, které chtějí vystavovat na veletrhu SPS 2023, mohou až do 31. 3. 2023 včetně využít slevu za včasnou rezervaci.

V plánu je digitální doprovodná akce

Stejně jako loni hodlá tým SPS opět nabídnout doprovodnou digitální koncepci. „Prostřednictvím digitálního doprovodu k veletrhu vytváříme přidanou hodnotu pro všechny zúčastněné. Z loňského roku jsme si mohli odnést, že především odborné příspěvky a panelové diskuse na aktuální témata z fóra veletrhu nabízejí relevantní přidanou hodnotu pro návštěvníky veletrhu, a to jak živě, tak na vyžádání. Někteří účastníci také využili možnost navázat digitální kontakty s jinými členy komunity veletrhu SPS. To bychom chtěli každopádně zachovat,“ shrnuje Martin Roschkowski, předseda společnosti Mesago Messe Frankfurt.

Aktuální informace

Na adrese sps-messe.de pořadatel pravidelně sděluje aktuální informace o veletrhu. Zájemci se zde mohou také vyčerpávajícím způsobem informovat o návštěvě této akce a přibližně od léta také o hlavních bodech veletrhu SPS 2023 a doprovodného programu.

 


O společnosti Mesago Messe Frankfurt

Společnost Mesago se sídlem ve Stuttgartu byla založena v roce 1982. Organizuje veletrhy, kongresy a semináře zaměřené na technologie. Patří ke skupině Messe Frankfurt Group. Mesago pracuje na mezinárodní úrovni, nezávisle na výstavišti a se svými 150 zaměstnanci pořádá ročně veletrhy a kongresy pro více než 3 300 vystavovatelů a 110 000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti, účastníků kongresů a přednášejících. Jako nositelé ideí, spolupořadatelé a partneři jsou s akcemi společnosti Mesago úzce spojena četná sdružení, vydavatelství, vědecké instituce a univerzity. (mesago.de)

Základní informace o udržitelném veletrhu Messe Frankfurt

Koncern Messe Frankfurt patří k přednímu světovému pořadateli veletrhů, kongresů a akcí ve vlastních halách. O organizaci akcí se po celém světě stará přibližně 2 200 zaměstnanců, kteří pracují v centrále ve Frankfurtu nad Mohanem a ve 28 dceřiných společnostech. Obrat koncernu dosáhl v účetním roce 2022 přibližně 450* milionů eur. V rámci našich obchodních oblastí „Fairs & Events“, „Locations“ a „Services“ účinně podporujeme obchodní zájmy našich zákazníků. Rozhodující silnou stránkou společnosti Messe Frankfurt je její výkonná celosvětová síť provozoven, která hustě pokrývá přibližně 180 zemí ze všech koutů světa. Naše rozsáhlá nabídka služeb – v místě a prostřednictvím internetu – zaručuje zákazníkům po celém světě trvale vysokou úroveň kvality a flexibility při plánování, organizaci a realizaci jejich akcí. Díky digitálním odborným znalostem vyvíjíme nové obchodní modely. Škála služeb sahá od pronájmu hal přes výstavbu veletrhů a marketingové služby až po personální služby a gastronomii.
Udržitelnost je ústředním pilířem naší firemní strategie. Při tom naše činnost udržuje rovnováhu mezi ekologickým a ekonomickým jednáním, sociální odpovědností a rozmanitostí.

Další informace: www.messefrankfurt.com/sustainability

Sídlo firmy je ve Frankfurtu nad Mohanem. Podílníky firmy jsou město Frankfurt se 60 procenty a spolková země Hesensko se 40 procenty.

Další informace: www.messefrankfurt.com

* předběžné ukazatele za rok 2022

 

 

Mohlo by se Vám líbit

CastForge upevňuje své postavení na trhu

Silný růst a velký mezinárodní význam / Třetí ročník veletrhu odlitků a výkovků je naprostým úspěchem Od 4. do 6. června 2024 se na stuttgartském […]

Grumant: Nástroje z práškové oceli

Moderní doba klade stále větší požadavky na obráběcí nástroje a používané technologie. Při rozhodovacím procesu je však nutné zohlednit mnoho faktorů a nástroje, které se s obrovským úspěchem […]

Veletrh EuroBLECH 2024 uvádí nové způsoby zapojení do produktivity

Tisíce expozic a čtyři dny intenzivního sourcingu produktů, navazování kontaktů a výuky: Obor zpracování plechu se připravuje na laťku nastavující akci: veletrh EuroBLECH 2024 předvádí […]