Elektro

09. září 2015 10:09

Společnost Hexagon Metrology představuje nejnovější verzi softwaru PC-DMIS

PC-DMIS 2015 nadále stanovuje standard metrologického softwaru pro libovolné aplikace.

Společnost Hexagon Metrology dnes odhalila PC-DMIS 2015, nejnovější verzi nejpopulárnějšího měřicího softwaru používaného ke shromažďování, vyhodnocování a správě naměřených dat. Software PC-DMIS je vlajkovým softwarovým balíčkem pro měřicí zařízení Hexagon Metrology a pro řadu jiných měřicích zařízení na trhu. Tato nová verze nabízí významná vylepšení kontroly pomocí mraků bodů a rovněž další vylepšení nástrojů, průběhu práce a celkového uživatelského ovládání.

Aktualizovaná verze obsahuje mnoho vylepšení uživatelského rozhraní včetně přepracovaného modulu Execution Timer, který je přesnější a umožňuje částečné spouštění. Vylepšená animace sondy napomáhá zvýšení efektivity offline programování a nový výběr QuickGD&T zrychluje tvorbu měřicího programu, protože vytvoří všechny nezbytné funkce, definice dat a rozměry jediným klikem.

„PC-DMIS 2015 pokračuje v trendu směrem k větší stabilitě produktu a vylepšení uživatelského rozhraní,“ říká Ken Woodbine, prezident softwarové divize společnosti Hexagon Metrology. „Tato verze představuje další významný krok kupředu, s ještě hodnotnějšími zdokonaleními, která přispívají k celkovému zlepšení pracovních postupů ve všech oblastech produktu.“

Nástroje pro zpracování mraků bodů byly rovněž vylepšeny a umožňují simulaci snímací čáry pro DCC SMS, takže je zajištěna expozice celé cílové oblasti. Nástroj pro vytvoření sítě nyní umožňuje vytvoření sítě dat v reálném čase během snímání, čímž se výrazně zrychluje zpětná analýza. Také byl přidán nový nástroj pro průřezy, který vytváří poznámky u odchylek přímo v grafickém zobrazení jako rychlou referenci a také archivaci zpráv.

Mezi další novinky patří vylepšené nástroje pro kontrolu plechových dílů pro AutoFeatures, které zlepšují přesnost a spolehlivost při zpracování složitých geometrií. Software PC-DMIS 2015 také zavádí novou strategii měření pro optické SMS, která poskytuje funkci měření za pohybu pro měření prvků, které jsou příliš velké a nevejdou se do zorného pole Live View. Když je aktivována tato nová strategie, uživatelé jednoduše aktivují několika klepnutími myší aktivní a neaktivní cíle, čímž rychle a jednoduše mohou ignorovat oblasti, které je nezajímají.

PC-DMIS 2015 bude dostupný od června. Další informace získáte prostřednictvím obchodních oddělení společnosti Hexagon Metrology a jejích prodejců.


Informace o společnosti Hexagon Metrology

Společnost Hexagon Metrology nabízí komplexní nabídku výrobků a služeb pro veškeré aplikace průmyslového měření v automobilovém, leteckém, energetickém a lékařském průmyslu. Podporujeme své zákazníky poskytováním měřicích informací po celou dobu životního cyklu výrobku – od vývoje a konstrukce až po výrobu, montáž a finální kontrolu.

S více než 20 výrobními závody a 70 středisky pro kontrolu přesnosti zajišťujícími služby či ukázky výrobků a sítí více než 100 distribučních partnerů na pěti kontinentech zajistíme našim zákazníkům plnou kontrolu jejich výrobních procesů, zdokonalování kvality výrobků a zvyšování efektivity výrobních provozů po celém světě. Další informace naleznete na webové adrese www.hexagonmetrology.com.

Společnost Hexagon Metrology je součástí skupiny Hexagon (Nordic Exchange: HEXA B; www.hexagon.com). Společnost Hexagon je předním světovým poskytovatelem konstrukčních, měřicích a vizualizačních technologií umožňujících zákazníkům navrhování, měření a polohování objektů se zpracováváním a prezentací získaných dat.


 

Mohlo by se Vám líbit

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]

Bosch Connected World 2022 Kampaň pro digitalizaci: Bosch investuje další miliardy do oblastí budoucího digitálního růstu

Bosch spolupracuje s IBM na kvantové výpočetní technice Dr. Stefan Hartung: „Pro Bosch představuje digitalizace velké příležitosti ve všech oblastech podnikání.“ Do roku 2025: 10 […]

Software pro elektro inženýring v oblasti výstavby pivovarů

Na území ČR a SR je několik stovek minipivovarů jejichž kvalita piva je odlišuje od průmyslových velkovýrobců. Zde je příběh jednoho z nich. Pivovar Muflon je […]