Elektro

11. března 2015 13:23

Speciální moduly Panasonic FP7 pro analogové aplikace

Nová vlajková loď PLC Panasonic nastavuje nejvyšší standardy s ohledem na výkon a účinnost. Řada FP7 se neustále rozšiřuje a k dispozici je stále pestřejší paleta rozšiřujících modulů. Díky nejnovějšímu přírůstku se nabízí možnost realizovat analogové aplikace, jako je regulace (teploty, tlaku apod.) a měření vzdálenosti, velmi jednoduše.

Prostřednictvím následujících aplikačních modulů je možné nacházet pro své projekty výrazně jednodušší a levnější řešení: AFP7FCAD2 (analogový vstup s 2 kanály), AFP7FCAD21 (analogový vstup s 2 kanály, analogový výstup s 1 kanálem) a AFP7FCTC2 (termočlánek – vstup s 2 kanály). Následující rozšiřující jednotky jsou určeny pro složitější a náročnější aplikace: AFP7DA4H, AFP7AD4H, AFP7AD8 (jednotka analogových vstupů/výstupů) s rychlým zpracováním (25 μs/kanál), s vynikajícím rozlišením (max 16 bit.) a velmi vysokou přesností (max. ± 0,05 % FS a ± 0,1 % FS).

Pro aplikace měření teploty nabízí Panasonic různé typy termočlánků a RTD jednotek. Vstupní jednotka AFP7TC8 s 8 kanály podporuje deset druhů termočlánků. Jednotka RTD AFP7RTD8 je také vybavena osmikanálovým vstupem a nabízí možnost připojit tři různá odporová teplotní čidla.

Průmyslové programovatelné automaty Panasonic, které spojují zkušenosti a know-how výrobců strojů i techniků výrobních závodů, vždy splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků i současné průmyslové výroby.

www.panasonic-electric-works.cz


Panasonic Electric Works Europe AG, organizační složka

Již více jak před 30 lety začal Panasonic Electric Works v Evropě ve spolupráci se svými evropskými zákazníky vývoj a výrobu nové generace elektromechanických relé, které úspěšně přispěly k efektivnějším a úspornějším zařízením.

Mezitím se naše evropská organizace postupně zabývala prodejem, vývojem, a nakonec i výrobou produktů ze všech divizí mateřské společnosti Matsushita Electric Works v Japonsku. Vše převážně pod značkou „Panasonic“. Panasonic Electric Works Europe AG je centrálou obchodním společnostem, které jsou ve většině zemí Evropy. Díky spolupráci těchto a mnoha dalších partnerských firem Vám můžeme nabídnout kompletní pokrytí služby po celé Evropě.

Naše prodejní subjekty jsou organizovány na místní úrovni tak, aby odrážely národní charakteristiky a braly v úvahu hospodářské podmínky, které jsou specifické pro každou zemi.

V rámci celé Evropy je společnost Panasonic Electric Works AG zodpovědná za plánování, vývoj, technický servis, centrální marketing, kontrolink, informační technologie a celosvětovou koordinaci. Středoevropský sklad a výrobní zařízení ve městě Pfaffenhofen (D), Planá (CZ) a Enns (A) také spadají pod správu PEW Europe AG. Kancelář podpory prodeje byla v Plané založena v lednu 2004 s cílem rozšířit obchodní aktivity v zemích východní Evropy. Společnost Panasonic Electric Works Czech má sídlo v Plané. Je zde druhý výrobní závod v Evropě a je považován za rozšíření německého závodu ve městě Pfaffenhofen.


 

Mohlo by se Vám líbit

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]

Bosch Connected World 2022 Kampaň pro digitalizaci: Bosch investuje další miliardy do oblastí budoucího digitálního růstu

Bosch spolupracuje s IBM na kvantové výpočetní technice Dr. Stefan Hartung: „Pro Bosch představuje digitalizace velké příležitosti ve všech oblastech podnikání.“ Do roku 2025: 10 […]

Software pro elektro inženýring v oblasti výstavby pivovarů

Na území ČR a SR je několik stovek minipivovarů jejichž kvalita piva je odlišuje od průmyslových velkovýrobců. Zde je příběh jednoho z nich. Pivovar Muflon je […]