Elektro

26. listopadu 2023 17:46

Projektory Panasonic poskytují pohlcující zážitek z motokár

Motokáry Chaos Karts v Manchesteru využívají LCD projektory Panasonic řady PT-MZ20 se svítivostí 20 000 lm, které hráčům umožňují vychutnat si živé hraní videoher

Inzerce

V zábavním centru Chaos Karts v Manchesteru byly instalovány LCD laserové projektory Panasonic Connect Europe, které kombinují hraní her a jízdu na motokárách v prvním interaktivním zábavním podniku svého druhu ve Velké Británii. Celá atrakce využívá celkem 23 laserových projektorů Panasonic řady PT-MZ20 LCD SOLID SHINE, které hráče vrhnou do virtuální videohry, aby mohli závodit se soupeři.

Chaos Karts, navržený společností The Ents Inc, je inovativní zážitek, kde hráči projíždí potenciálně nekonečný počet tratí v digitálně promítaném světě, zatímco jejich dopravní prostředek interaguje s virtuální tratí a všemi překážkami, které jim soupeři mohou „postavit“ do cesty. Projektory Panasonic se používají k promítání obrazů obvodů a virtuálních power-upů a zbraní, které může každý hráč používat, a vytvářejí tak skutečně poutavý a pohlcující zážitek z živé akční videohry.

Dlouhotrvající jas a spolehlivost
Řada PT-MZ20 představuje nejmenší, nejlehčí a nejjasnější laserové LCD projektory společnosti Panasonic s jasem až 20 000 lm, rozlišením WUXGA a technologií SOLID SHINE, která poskytuje vysoce kvalitní projekci. Dokonale se hodí pro potřeby centra Chaos Karts, které vyžaduje nepřetržitou projekci a minimální údržbu, aby poskytovalo zážitek celoročně.

Projektory PT-MZ20 váží pouhých 23 kg a nabízí 20 000 hodin bezúdržbového provozu díky prachotěsné konstrukci, ekologickému filtru s dlouhou životností a jedinečnému systému kapalinového chlazení, a pyšní se špičkovou spolehlivostí a flexibilitou instalace, která je zásadní pro pohlcující zážitky.

„Pohlcující a gamifikační zážitky v zábavním průmyslu zažívají boom a společnost Panasonic nabízí řadu projektorů speciálně navržených pro potřeby těchto míst,“ říká Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer pro řešení vizuálních systémů ve společnosti Panasonic Connect Europe. „Spolehlivost projektorů a kvalitní obraz jsou na prvním místě seznamu potřeb v tomto odvětví. Společnost Panasonic je v popředí tohoto vývoje díky svým týmům, které jsou schopny pomoci s plánováním a návrhem zážitku, a díky našim projektorům, které díky vysoce kvalitním a spolehlivým vizuálním projekcím přenášejí účastníky do nových světů.“

Pro více informací o Chaos Karts navštivte: https://www.chaoskarts.com

 


O skupině Panasonic

Společnost Panasonic Group, která byla založena v roce 1918 a dnes je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení pro nejrůznější aplikace v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu, průmyslu, komunikací a energetiky, přešla 1. dubna 2022 na systém provozních společností, kdy Panasonic Holdings Corporation slouží jako holdingová společnost a pod její hlavičku spadá osm společností. Skupina vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 8 378,9 miliardy jenů (cca 59,4 miliardy eur) za rok končící 31. března 2023. Chcete-li se dozvědět více o skupině Panasonic, navštivte: https://holdings.panasonic/global/ 

O společnosti Panasonic Connect Europe

Společnost Panasonic Connect Europe zahájila činnost 1. října 2021 a vytvořila novou agilní organizaci zaměřenou na B2B.S více než 400 zaměstnanci vede podnik provoz se svou hlavní novou iniciativou B2B řešení nazvanou „Gemba Process Innovation“, podporovanou širokou škálou obchodních produktů.

Panasonic Connect Europe sídlí ve Wiesbadenu a skládá se z následujících obchodních jednotek:

  • Obchodní divize Mobile Solutions pomáhá mobilním pracovníkům zvyšovat produktivitu pomocí řady odolných notebooků, firemních tabletů a kapesních počítačů Toughbook.
  • Obchodní divize Media Entertainment zahrnující řešení vizuálních systémů, která nabízejí řadu vysoce jasných a spolehlivých projektorů, stejně jako vysoce kvalitní displeje; a Broadcast & ProAV nabízející řešení Smart Live Production z komplexního portfolia sestávajícího z PTZ a systémových kamer, videokamer, platformy Kairos IT/IP, přepínačů a robotických řešení, která jsou široce používána pro snímání živých událostí, sportovní produkci, televizi a studia xR.
  • Obchodní a průmyslová řešení poskytující technologická řešení na míru zaměřená na maloobchod, logistiku a výrobu. Navrženo tak, aby zvyšovalo provozní efektivitu a zlepšilo zkušenosti zákazníků a pomáhalo podnikům podávat co nejlepší výkony každý den.
  • Panasonic Factory Solutions Europe prodává širokou škálu inteligentních továrních řešení, včetně řešení pro výrobu elektroniky, robotických a svařovacích systémů a inženýrských softwarových řešení.

Pro více informací navštivte: https://eu.connect.panasonic.com

Navštivte stránku Panasonic Connect Europe na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/panasonic-connect-europe/

 

Mohlo by se Vám líbit

Měření tloušťky plechu

V automobilovém průmyslu se při lisování plechů používá stříhání a tvarování do forem pomocí lisovacího nástroje. Kovové raznice se používají k vytvoření vysoce přesných kovových […]

Ultrarychlé váhové terminály IND 360 pro automatizaci systémů vážení a plnění nádrží

Rychlé, automatizované aplikace usnadňují vážení. Terminál METTLER TOLEDO IND360 v sobě skrývá jedno zařízení pro více aplikací. Předprogramované aplikace pro řízení úrovně náplně v nádrži/zásobníku a […]

OSTROJ dodá dopravníkový systém pro Model Obaly. K prototypování využil virtuální realitu

Opavský OSTROJ získal rozsáhlou zakázku na dodávku komplexního dopravníkového systému pro automatizaci výroby ve společnosti Model Obaly a.s. S pomocí simulačního programu a virtuální reality navrhl […]