Elektro

04. prosince 2023 13:15

Panasonic vylepšil TOUGHBOOK 55, aby ještě lépe vyhovoval měnícím se nárokům na práci v terénu

TOUGHBOOK 55mk3 nastavuje standard v oblasti odolných mobilních počítačů pro jakékoli použití díky výrazně vylepšenému výpočetnímu výkonu „Raptor Lake“, modularitě a konektivitě.

Společnost Panasonic Connect uvidí třetí iteraci svého špičkového modulárního odolného notebooku TOUGHBOOK 55. Modernizované zařízení je vhodné pro stále rozmanitější role moderního mobilního pracovníka bez ohledu na úkol nebo aplikaci. Dokonale vyvažuje potřebu konektivity, flexibility a snadného používání s odolností, dlouhou výdrží baterie a zabezpečením.

Navržen s ohledem na potřeby řady mobilních pracovníků

TOUGHBOOK 55mk3 je obrovský skok kupředu. Umožňuje uživatelům v odvětví veřejných služeb a služeb v terénu, automobilovém průmyslu, záchranných službách a obraně využívat jeho vynikající výkon, lepší konektivitu a rostoucí potřebu modularity pro přizpůsobení různým požadavkům na mobilní pracovníky.

Díky tomu, že se jedná o nejlépe přizpůsobitelné odolné zařízení na trhu, společnost Panasonic ještě více vylepšila modulární design přidáním nového zadního rozšiřujícího slotu, který bude od ledna 2024 vybaven čtvrtým rozhraním USB typu A a druhým rozhraním USB typu C, což je ideální pro vysokorychlostní přenos dat. Univerzální zásuvka TOUGHBOOK umožňuje výměnu celé řady periferních zařízení jednoduchým přepnutím, nasazením a kliknutím.

U procesoru Intel® Core™ i5 13. generace s technologií Intel vPro® (Raptor Lake) došlo k nárůstu výpočetního výkonu až o 12 % (PC mark10). Pro ty, kdo vyžadují bezkonkurenční výkon pro nejnáročnější aplikace, je k dispozici volitelný novýprocesor Core™ i7 p s technologií Intel vPro®, který přináší zvýšení výpočetního výkonu až o 17,4 % (PC mark10). Mezi další vylepšení patří vylepšená konektivita eSIM a Dual SIM pro přesnou a spolehlivou komunikaci na cestách, nejnovější Wi-Fi (Intel® Wireless 6E AX211), která volí optimální šířku pásma pro úsporu energie baterie, a vylepšené připojení Bluetooth 5.3**. Toto nejnovější zařízení se systémem Windows 11 Pro je k dispozici také s ovladači pro Windows 10 pro ty, kteří na nový operační systém teprve přechází.

Připraven na budoucí potřeby průmyslu

TOUGHBOOK 55 je ideální pro inženýry výzkumu a vývoje v automobilovém průmyslu, kteří potřebují odolný a spolehlivý notebook do náročných podmínek, ať už jde o testování na vzdálených místech, v tepelné komoře nebo na zkušební dráze. Díky telemetrii snímané v reálném čase může zařízení snadno zpracovávat obrovské objemy dat díky svým vynikajícím možnostem ukládání a připojení.

Pro komunální služby a opravy v terénu vyniká TOUGHBOOK 55 mnoha možnostmi konfigurace a připojení, včetně připojení ke starším systémům a specializovaným portům. Pro obranné a záchranné složky nabízí TOUGHBOOK 55 vysokou úroveň ochrany dat jako počítač s jádrem Microsoft Secured a kritickou úroveň konektivity.

V kombinaci s lehkou konstrukcí a krytím IP53, které chrání před prachem a stříkající vodou, vydrží TOUGHBOOK 55 nárazy a pády z výšky až 90 cm* a pohodlně funguje při teplotách od -29 °C do +60 °C*.

Udržitelný ekosystém

Ti, kteří chtějí vybavit své mobilní pracovníky tímto nejnovějším zařízením, se nemusí obávat dalších nákladů. Toto nejnovější zařízení je kompatibilní s většinou ekosystému periferních zařízení, jako jsou baterie a nabíječky, z řady TOUGHBOOK 55.

„TOUGHBOOK 55mk3 posouvá laťku odolných zařízení, která lze přesně přizpůsobit požadavkům zákazníků bez ohledu na rozmanitost jejich potřeb. Vzhledem k tomu, že udržitelnost je jádrem našeho přístupu k oběhovému hospodářství, je nabídka spolehlivého odolného notebooku vhodného pro daný účel, který bude sloužit koncovým uživatelům v různých odvětvích po mnoho let, skutečnou změnou,“ říká Dirk Weigelt, Senior Product Marketing Manager v divizi Panasonic Mobile Solutions Business Division.

Další informace o TOUGHBOOK 55mk3 naleznete na adrese: www.toughbook.eu

* Testováno nezávislou laboratoří třetí strany podle normy MIL-STD810H.
** Verze Bluetooth závisí na verzi sestavení Windows 11

 


O skupině Panasonic

Společnost Panasonic Group, která byla založena v roce 1918 a dnes je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení pro nejrůznější aplikace v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu, průmyslu, komunikací a energetiky, přešla 1. dubna 2022 na systém provozních společností, kdy Panasonic Holdings Corporation slouží jako holdingová společnost a pod její hlavičku spadá osm společností. Skupina vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 8 378,9 miliardy jenů (cca 59,4 miliardy eur) za rok končící 31. března 2023. Chcete-li se dozvědět více o skupině Panasonic, navštivte: https://holdings.panasonic/global/

O společnosti Panasonic Connect Europe

Společnost Panasonic Connect Europe zahájila činnost 1. října 2021 a vytvořila novou agilní organizaci zaměřenou na B2B.S více než 400 zaměstnanci vede podnik provoz se svou hlavní novou iniciativou B2B řešení nazvanou „Gemba Process Innovation“, podporovanou širokou škálou obchodních produktů.

Panasonic Connect Europe sídlí ve Wiesbadenu a skládá se z následujících obchodních jednotek:

  • Obchodní divize Mobile Solutions pomáhá mobilním pracovníkům zvyšovat produktivitu pomocí řady odolných notebooků, firemních tabletů a kapesních počítačů Toughbook.
  •  Obchodní divize Media Entertainment zahrnující řešení vizuálních systémů, která nabízejí řadu vysoce jasných a spolehlivých projektorů, stejně jako vysoce kvalitní displeje; a Broadcast & ProAV nabízející řešení Smart Live Production z komplexního portfolia sestávajícího z PTZ a systémových kamer, videokamer, platformy Kairos IT/IP, přepínačů a robotických řešení, která jsou široce používána pro snímání živých událostí, sportovní produkci, televizi a studia xR.
  •  Obchodní a průmyslová řešení poskytující technologická řešení na míru zaměřená na maloobchod, logistiku a výrobu. Navrženo tak, aby zvyšovalo provozní efektivitu a zlepšilo zkušenosti zákazníků a pomáhalo podnikům podávat co nejlepší výkony každý den.
  • Panasonic Factory Solutions Europe prodává širokou škálu inteligentních továrních řešení, včetně řešení pro výrobu elektroniky, robotických a svařovacích systémů a inženýrských softwarových řešení.

Pro více informací navštivte: https://eu.connect.panasonic.com

Navštivte stránku Panasonic Connect Europe na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/panasonic-connect-europe

Mohlo by se Vám líbit

Společnost Makino uvádí na trh nové přírůstky do velmi úspěšné řady Slim

Řada kompaktních vertikálních obráběcích center Slim, ve které se dosud prodalo přes 3500 strojů, si od roku 2014 získala jméno v oblasti velkosériové výroby po […]

Omnetic ze skupiny EAG získává na digitalizaci služeb v automotive dvě a půl miliardy korun. V příštích letech chce znásobit svou EBITDA

Platforma Omnetic, přední poskytovatel systémů pro digitalizaci automotive a správu dealerství ve střední Evropě, získává od investorů 100 milionů eur (2,5 miliardy korun). V čele historicky […]

touchpoint sustainability: Utvářet udržitelnou změnu na veletrhu drupa 2024

Na udržitelnost v tiskařském průmyslu se bude v termínu od 28. května do 7. června 2024 zaměřovat veletrh drupa Düsseldorf,  k diskuzím na toto téma budoucnosti v rámci letošního […]