Elektro

08. srpna 2022 21:55

Panasonic vybavil zobrazovací technikou jeden z největších konferenčních hotelů v České republice

Hotel NH Collection Olomouc Congress je jedním z nejmodernějších a největších konferenčních hotelů v České republice. Díky unikátnímu interiéru a prvotřídnímu audiovizuálnímu vybavení se řadí mezi špičku ve střední Evropě.

Hotel NH Collection Olomouc Congress je ideálním místem nejen pro ubytování, ale i pro pořádání společenských a kongresových akcí. Hotel nabízí 12 konferenčních místností s celkovou kapacitou 1600 účastníků. Všechny sály disponují denním přístupem světla a jsou vybaveny nejmodernější audio-vizuální technikou. V prvním patře se nachází celkem 11 konferenčních místností s Wi-Fi a LAN připojením. Před každým ze salónků je umístěn zobrazovač s interaktivní navigací. Dále zde naleznete dvě konferenční recepce, rozlehlé foyer a v 8 salóncích je venkovní terasa. V přízemí je hostům k dispozici VIP Lounge salonek pro 12 osob.

Díky své velikosti a zázemí je největší sál EVROPA vhodný pro pořádání přednášek a kongresů, společenských akcí, plesů, koncertů nebo gala večerů. Velké sály MADRID a OLOMOUC je možné rozdělit do několika menších sálů v libovolných kombinacích. Tyto sály jsou navzájem oddělitelné zvukotěsnou mobilní stěnou, mají vlastní prezentační vybavení a také samostatné terasy. Svou dispozicí jsou vhodné zejména k pořádání menších firemních akcí a školení.

NH Collection Olomouc Congress je celosvětově nejlépe hodnoceným hotelem v rámci NH Hotel Group.

Technologické řešení

Technologické vybavení NH Collection Olomouc Congress hotelu je výsledkem více než dvouleté spolupráce mezi majitelem hotelu, architektem a designerem audio-vizuálních technologií. Velké množství displejů a projektorů podtrhuje jedinečnost tohoto hotelu, nejen v tomto regionu, ale i v celé České republice.

Profesionální displeje informují návštěvníky a dotváří atmosféru

Různá škála velikostí profesionálních displejů Panasonic v nativním rozlišení 4K s dostatečným jasem pro použití ve světlých prostorách plní funkci jak informačních panelů před jednotlivými konferenčními sály, tak i funkci televizorů pro navození atmosféry v hotelové restauraci a v lobby baru. V designové restauraci jsou umístěny 2 profesionální displeje s úhlopříčkou 86″. Jako informační panely pro snadnou orientaci návštěvníků v předsálích a v hotelovém lobby slouží 43″, 50″, 55″ a 65″ zobrazovače.

Unikátní širokoúhlá projekce v hlavním sále EVROPA

Instalované projekční řešení je maximálně variabilní. Širokoúhlá projekční stěna je složena ze 4 projektorů Panasonic PT-RZ990 a umožňuje použití jednoho obrazu přes celou šíři projekční plochy nebo rozdělení obrazu do jednotlivých segmentů.

Díky použité serverové technologii dovolující libovolné uspořádání promítaného obrazu, získal tento sál maximální variabilitu a možnost uspořádání konferenčního sálu. Použité objektivy ET-DLE020 s ultra krátkou projekční vzdáleností umožňují přednášejícímu stát přímo před projekčním plátnem, aniž by se jeho stín objevil v ploše promítaného obrazu.

„Kladli jsme důraz na to, aby dodaná projekční technika byla na špičkové úrovni a nenarušila, ale naopak podtrhla moderní design hotelu. Panasonic byl schopen naše požadavky splnit a dodal řešení, díky kterému vznikl technologicky i vizuálně unikátní prostor,“ uvedl generální manažer hotelu NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek.

Máte-li zájem o více informací, navštivte stránky: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/pressit-wireless-presentation-system nebo https://business.panasonic.co.uk/visual-system/PressIT360-camera-speakerphone-360-degrees

 


Informace o Panasonic Group

Skupina Panasonic Group, která je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení pro nejrůznější aplikace v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového odvětví, průmyslu, komunikací a energetiky, přešla 1. dubna 2022 na systém provozních společností, přičemž Panasonic Holdings Corporation slouží jako holdingová společnost pro celkem osm společností. Skupina, založená v roce 1918, se zavázala zlepšovat životní podmínky lidí a společnosti a své podnikání řídí na základě základních principů uplatňovaných s cílem vytvářet nové hodnoty a nabízet udržitelná řešení pro dnešní svět. Skupina vykázala za rok končící 31. března 2021 konsolidovaný čistý obrat ve výši 54,02 miliardy eur (6 698,8 miliardy jenů). Skupina Panasonic Group se intenzivně věnuje zlepšování životních podmínek lidí a jako celek poskytuje špičkové výrobky a služby, které vám pomohou žít co nejlépe. Další informace o Panasonic Group najdete zde: https://holdings.panasonic/global/

O společnosti Panasonic Connect Europe GmbH

Společnost Panasonic Connect Europe zahájila svou činnost 1. října 2021 a vytvořila novou agilní organizaci zaměřenou na B2B. Tato společnost, která zaměstnává více než 400 osob a v jejímž čele stojí generální ředitel Hiroyuki Nishiuma, se snaží pomáhat svým zákazníkům k úspěchu inovativními produkty a integrovanými systémy a službami, které jsou navrženy tak, aby naplňovaly její vizi měnit pracovní prostředí, podporovat rozvoj společnosti a vytvářet propojení s budoucností.

Společnost Panasonic Connect Europe sídlí ve Wiesbadenu a skládá se z následujících obchodních jednotek: 

  • DivizeMobile Solutions Business Division pomáhá pracovníkům v terénu zvyšovat produktivitu díky řadě odolných notebooků Toughbook, firemních tabletů a kapesních počítačů.
  • DivizeMedia Entertainment Business Division zahrnuje Visual System Solutions, která nabízí řadu vysoce jasných a spolehlivých projektorů a kvalitních displejů, a Broadcast & ProAV, která nabízí chytrá řešení řady Smart Live Production z komplexního portfolia zahrnujícího PTZ a systémové kamery, videokamery, IT/IP platformu Kairos, přepínače a robotická řešení, která jsou široce využívána pro živé snímání událostí, sportovní produkci, televizi a xR studia.
  • Business and Industry Solutionsposkytuje na míru šitá technologická řešení pro maloobchod, logistiku a výrobu s využitím jedinečného přístupu Gemba Process Innovation. Cílem této divize je zvyšovat provozní efektivitu a zlepšovat služby zákazníkům, a pomáhat tak podnikům dosahovat každodenní maximální výkonnosti.
  • Panasonic Factory Solutions Europepomáhá realizovat myšlenku chytrých továren díky široké škále automatizovaných řešení, včetně řešení pro výrobu elektroniky, robotických a svařovacích systémů a softwarových řešení.

Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/panasonic-visual-system-solutions/about-visual-system-solutions

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]