Elektro

11. března 2015 16:30

Honeywell představuje inovativní produkty v oblasti nositelné elektroniky

Nositelná elektronika a kompaktní mobilní počítač dají zákazníkům nahlédnout do budoucnosti provozu distribučních a skladovacích center.

Zatímco se provozovatelé distribučních center soustředí na svou konkurenceschopnost v roce 2015, společnost Honeywell představila dva nové inovativní produkty pro podporu provozu – nositelné elektronické zařízení navržené pro zvýšení efektivnosti, produktivity a přesnosti v rámci fungování skladu a mobilní počítač Thor™ CV31 kombinující nejnovější technologii s kompaktním provedením, které minimalizuje jakékoliv překážky pro řidiče.

„Provozovatelé distribučních center hledají flexibilní a osvědčená řešení, která je možné přizpůsobovat dle aktuálních potřeb,“ řekl Bruce Stubbs, ředitel marketingu Honeywell Scanning & Mobility, „díky inovativní technologii, jako jsou nositelné elektronické přístroje a kompaktní mobilní počítače, dokáže Honeywell poskytnout svým zákazníkům z malých i velkých firem po celém světě řešení, která potřebují k tomu, aby dokázali nejen dnes, ale i do budoucna udržet krok se svými konkurenty.“

Nositelná elektronika Honeywell

Nová nositelná verze mobilního zařízení Dolphin™ 70e Black, kterou lze připevnit na zápěstí, je mobilní přístroj speciálně navržený pro provoz skladů včetně kolektování, balení a expedice. Nositelná elektronika Honeywell je cenově efektivním řešením pro přední IT firmy, které vyhledávají výhody handsfree provozu, ale nemohou si dovolit zefektivnit svá stávající zařízení. Toto řešení umožňuje využití víceúčelového zařízení pro širokou škálu úkonů.

Nositelná elektronika Honeywell je díky pohodlnější a hygieničtější připevňovací pásce navržena pro dlouhodobější nošení a pro její snadné sdílení s ostatními pracovníky. Nositelné zařízení s velkým displejem, flexibilní dotykovou klávesnicí, operačním systémem Windows® Embedded Handheld a podporou Bluetooth kruhového skeneru dává pracovníkům svobodu pohybu k maximalizaci jejich produktivity práce.

Nositelné zařízení Honeywell je ideální kombinací ergonomie, odolnosti a velké obrazovky, která pracovníkům umožňuje pohodlně zvládnout více úkonů s minimálními překážkami při práci.

Celosvětová dodávka nositelného elektronického zařízení Honeywell bude zahájena v prosinci.


O společnosti Honeywell

Honeywell (www.honeywell.com) je přední technologickou a výrobní společností, která patří do žebříčku Fortune 100, a která svým zákazníkům po celém světě dodává produkty a služby v oblasti leteckého průmyslu, řídicí technologie pro budovy, domácnosti a průmysl, turbokompresory a výrobní materiály.


Mobilní počítač Thor CV31

Novinkou je také mobilní počítač Thor CV31, který je navržen pro provoz skladů. CV31 informuje o pracovním postupu dodavatelského řetězce tak, že je přístroj vždy snadno viditelný a na dosah, ale nikdy nepřekáží při práci.

V porovnání s konkurenčními zařízeními umožňuje unikátní kompaktní design přístroje CV31 lepší výhled řidiče o 20 %. CV31 je navržen pro vysokozdvižné vozíky a další zařízení a disponuje záložní baterií s životností 30 minut a kontrolou spouštění, čímž zvyšuje produktivitu řidiče tím, že eliminuje čas potřebný pro restartování a znovu připojení přístroje při výměně baterie.

Přístroj používá operační systém Microsoft® Windows® Embedded Compact 7, disponuje podsvíceným displejem 6.5″ LED, dvoujádrovou centrální procesorovou jednotkou 1.5 GHz a pamětí 1 GB RAM pro optimální výkon.

Celosvětová dodávka Thor CV31 bude zahájena na konci listopadu.

www.honeywell.com


O společnosti Honeywell Scanning & Mobility

Honeywell Scanning & Mobility (HSM) je předním výrobcem vysoko výkonnostních hardwarů pro snímání čárových a 2D kódů, včetně odolných mobilních počítačů a čteček čárových kódů, řešení pro identifikaci radiových frekvencí, hlasově ovládaných zařízení a řešení pro tisk. Se svým nejširším produktovým portfoliem v průmyslu automatické identifikace a sběru dat poskytuje HSM hardwary pro maloobchod, zdravotnictví, distribuční centra, zásobování obchodů a dopravní a logistické společnosti usilující o vylepšení svých zákaznických služeb. HSM poskytuje moderní software, služby a profesionální řešení, která zákazníkům pomáhají efektivně spravovat jejich data a aktiva. Produkty společnosti HSM jsou prodávány po celém světě prostřednictvím distribučních a prodejních partnerů.


 

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]