Elektro

26. září 2016 15:49

Hexagon Manufacturing Intelligence uvádí na trh nový optický skener

Přenosný měřicí systém s modrým světlem BLAZE 600M nabízí zlepšenou flexibilitu a přesnost

Společnost Hexagon Manufacturing Intelligence dnes představila BLAZE 600M, nejnovější přírůstek řady bezkontaktních optických měřicích přístrojů. Založený na prověřené technologii skenerů s bílým světlem od společnosti Hexagon, rozšířený o nové technologie a funkce, představuje skener BLAZE 600M univerzální, ručně ovládanou platformu pro rychlé pořizování 3D dat a poskytuje použitelná data kdekoli je třeba.

BLAZE 600M, jednotka typu „vše v jednom“, kombinuje digitální zobrazování ve vysokém rozlišení s LED osvětlením modrým světlem a nabízí přesnou kontrolu v robustním, flexibilním a vysoce přenosném balíčku, který se vejde do jednoho kufříku. Systém umožňuje celou řadu nastavení velikosti oblasti měření a zachovává vysokou přesnost i při kontrole větších ploch – čímž zajišťuje maximální produktivitu bez narušení kvality. BLAZE 600M funguje účinně i na kovových, plastových a kompozitních dílech bez přípravy povrchu a vysoká rychlost zachycování dat znamená, že okolní podmínky mají na výsledky jen zanedbatelný vliv.

Systém BLAZE 600M je k dispozici ve dvou projekčních konfiguracích, což umožňuje uživatelům optimalizovat systém pro danou aplikaci, od rutinních kontrol po měření složitých obrobků s velkým množstvím prvků, náročných typů materiálů nebo 3D digitalizaci pro aplikace zpětné analýzy. Obsluha může také přímo přepínat mezi různými režimy pořizování dat povrchu a zajistit tak nejlepší možné výsledky pro každý jednotlivý úkol.

„Nové technologie začleněné do skeneru BLAZE 600M posouvají naše portfolio optického měření na novou úroveň výkonu,“ vysvětluje Nathan Persky, General Manager – Automated Solutions Product Line ve společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence. „Systém je nejen přesnější než naše stávající řada skenovacích řešení s bílým světlem, ale také daleko konfigurovatelnější. BLAZE 600M se velmi snadno instaluje a přizpůsobuje různým typům dílů a aplikacím a další možnosti oblasti měření zajišťují dosažení maximální rychlosti a produktivity v dílně.“ BLAZE 600M je možné ode dneška objednávat po celém světě. Další informace získáte prostřednictvím obchodních oddělení společnosti Hexagon a jejích prodejců.

www.hexagonmetrology.cz


O společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence

Hexagon Manufacturing Intelligence pomáhá průmyslovým výrobcům rozvíjet rozmanité současné technologie a produkty zítřka, které změní životy lidí. Protože jsme předním specialistou na měřicí a výrobní řešení, naše odbornost v oblasti detekce, promyšlení, akce – tedy sběru, analýzy a aktivního využívání naměřených dat – dává našim zákazníkům jistotu, že dokážou zvýšit rychlost výroby a zvýšit produktivitu při současném zlepšení kvality produktů. Prostřednictvím lokálních servisních center, výrobních závodů a obchodních oddělení na pěti kontinentech formujeme inteligentní změnu výroby, abychom vybudovali svět, ve kterém kvalita řídí produktivitu. Další informace naleznete na HexagonMI.com. Hexagon Manufacturing Intelligence je součástí skupiny Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com), předního světového poskytovatele informačních technologií, které zvyšují kvalitu a produktivitu napříč geoprostorovými a průmyslovými aplikacemi.


 

Mohlo by se Vám líbit

Tři noví partneři v „Power for All Alliance“

Maximální přidaná hodnota pro uživatele: Známé značky, jako je Husqvarna, rozšiřují možnosti použití akumulátorového systému Neustálé rozšiřování produktového portfolia – další výrobci budou následovat Jeden […]

Hyundai Motor uzavřel multilaterální dohodu o výstavbě vodíkového ekosystému pro mobilitu v České republice

Veřejné instituce a soukromé organizace z Jižní Koreje a České republiky se dohodly, že zde prozkoumají potenciál využití vodíku Hyundai Motor bude spolupracovat na výstavbě […]

Continental rozšířil areál o multifunkční budovu. Nabízí digitální laboratoř, virtuální realitu a hybridní práci

Společnost Continental Automotive Czech Republic, dodavatel elektroniky v automobilovém průmyslu, ve spolupráci s CPI Property Group uvedla do provozu novou multifunkční budovu ve svém výrobním areálu […]