Elektro

19. října 2022 11:33

Dostupnost výrobků Unipi technology v projekčním systému Engineering Base

Unipi technology je český výrobce s vlastním vývojem řídicích jednotek, převodníků, senzorů a systémů pro rodinné domy, technická zařízení budov, průmysl a automatizační projekty. Jeho kořeny spadají do 90-tých let kdy vznikl požadavek na vývoj systému pro privátní použití. Systém měl dokázat ovládat a regulovat co možná nejjednodušeji a nejúsporněji veškeré aspekty provozu datacentra (tj. dodávka a regulace elektřiny, chlazení, osvětlení apod.). Po úspěšném vývoji tohoto prvotního systému dochází v následujících 20 letech k postupnému rozšiřování vývoje a výroby produktů až do dnešního rozsahu.

Inzerce

Vize Unipi technology je jednoduchá – dodávat na trh produkty, které svými parametry nebudou omezovat, ale naopak umožní široké spektrum využití, a to díky kompletní softwarové otevřenosti, širokým možnostem komunikace, zakázkovým úpravám a kompatibilitě se zařízeními dalších výrobců. Výrobky Unipi technology naleznete v tisících úspěšných projektů ve více než 65 zemích světa.

Jedním z kroků jak přiblížit svoje produkty zákazníkům je i podpora při zpracování jejich elektro-dokumentace. Na základě jednání s významným dodavatel elektro projekčních systémů, společností TECHNODAT, vznikla spolupráce pro podporu projektování elektro a MaR.

Výsledkem této spolupráce jsou dostupné katalogy výrobků Unipi technology – řady Patron a Neuron, pro projekční platformu Engineering Base. Uvedené produkty tak lze jednoduše a rychle použít při zpracování potřebné elektro či MaR dokumentace, což zrychlí tvorbu vlastního projektu.

Engineering Base je moderní projekční platforma, která je používána v mnoha oborech průmyslu. Mezi uživatele patří i firmy, které jsou aktivní v oblastech využívání produktů Unipi technology – inteligentní budovy, průmyslová automatizace, kotelny, TZB a další. Nová spolupráce a katalogy připravené pro Engineering Base tak umožní projektantům snazší využití těchto výrobků v praxi.

Mohlo by se Vám líbit

CastForge upevňuje své postavení na trhu

Silný růst a velký mezinárodní význam / Třetí ročník veletrhu odlitků a výkovků je naprostým úspěchem Od 4. do 6. června 2024 se na stuttgartském […]

Grumant: Nástroje z práškové oceli

Moderní doba klade stále větší požadavky na obráběcí nástroje a používané technologie. Při rozhodovacím procesu je však nutné zohlednit mnoho faktorů a nástroje, které se s obrovským úspěchem […]

Veletrh EuroBLECH 2024 uvádí nové způsoby zapojení do produktivity

Tisíce expozic a čtyři dny intenzivního sourcingu produktů, navazování kontaktů a výuky: Obor zpracování plechu se připravuje na laťku nastavující akci: veletrh EuroBLECH 2024 předvádí […]