Elektro

19. října 2022 11:33

Dostupnost výrobků Unipi technology v projekčním systému Engineering Base

Unipi technology je český výrobce s vlastním vývojem řídicích jednotek, převodníků, senzorů a systémů pro rodinné domy, technická zařízení budov, průmysl a automatizační projekty. Jeho kořeny spadají do 90-tých let kdy vznikl požadavek na vývoj systému pro privátní použití. Systém měl dokázat ovládat a regulovat co možná nejjednodušeji a nejúsporněji veškeré aspekty provozu datacentra (tj. dodávka a regulace elektřiny, chlazení, osvětlení apod.). Po úspěšném vývoji tohoto prvotního systému dochází v následujících 20 letech k postupnému rozšiřování vývoje a výroby produktů až do dnešního rozsahu.

Vize Unipi technology je jednoduchá – dodávat na trh produkty, které svými parametry nebudou omezovat, ale naopak umožní široké spektrum využití, a to díky kompletní softwarové otevřenosti, širokým možnostem komunikace, zakázkovým úpravám a kompatibilitě se zařízeními dalších výrobců. Výrobky Unipi technology naleznete v tisících úspěšných projektů ve více než 65 zemích světa.

Jedním z kroků jak přiblížit svoje produkty zákazníkům je i podpora při zpracování jejich elektro-dokumentace. Na základě jednání s významným dodavatel elektro projekčních systémů, společností TECHNODAT, vznikla spolupráce pro podporu projektování elektro a MaR.

Výsledkem této spolupráce jsou dostupné katalogy výrobků Unipi technology – řady Patron a Neuron, pro projekční platformu Engineering Base. Uvedené produkty tak lze jednoduše a rychle použít při zpracování potřebné elektro či MaR dokumentace, což zrychlí tvorbu vlastního projektu.

Engineering Base je moderní projekční platforma, která je používána v mnoha oborech průmyslu. Mezi uživatele patří i firmy, které jsou aktivní v oblastech využívání produktů Unipi technology – inteligentní budovy, průmyslová automatizace, kotelny, TZB a další. Nová spolupráce a katalogy připravené pro Engineering Base tak umožní projektantům snazší využití těchto výrobků v praxi.

Mohlo by se Vám líbit

ECO – První řada kluzných pouzder z regranulovaných triboplastů

Udržitelné materiály iglidur ECO H, ECO P, ECO A180 a ECO G se skládají z regranulátů a šetří tak prvotní suroviny. Společenské změny, odpovědnost vůči […]

Rezervujte si výstavní plochu na veletrhu Stainless 2023 co nejdříve!

Od 10. do 11. května 2023 se uskuteční již 11. ročník veletrhu Stainless. Jedná se o vysoce specializované mezinárodní setkání výrobců i dodavatelů působících v […]

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]