Automotive

20. ledna 2023 08:26

Společnost Fronius vás zve na 7. mezinárodní automobilovou konferenci: Joining Smart Technologies ve znamení udržitelnosti a digitalizace

Odborníci na technologie spojování z automobilového průmyslu se setkají od 10. do 11. května 2023 ve společnosti Fronius v rakouském Sattledtu. Hlavním tématem letošní mezinárodní automobilové konference je udržitelnost a digitalizace.

Renomovaní přednášející představí aspekty udržitelnosti z různých úhlů pohledu a budou o nich diskutovat. Jaké trendy a vývoj se rýsují v oblasti spojovacích technologií v automobilovém průmyslu? Jakým výzvám čelí automobilový a dodavatelský průmysl na cestě k udržitelnější výrobě? Jaké příležitosti v této souvislosti nabízí digitalizace? A jaké příležitosti a rizika se skrývají v digitální transformaci výrobních prostředí? Zapojte se do diskuse a podělte se o své zkušenosti s odborníky.

Záštitu nad konferencí převzal Dr. Florian Oefele (BMW AG) a Dipl. Ing. Daniel Rudolph (Audi AG). Hostitelem Joining Smart Technologies je společnost Fronius International GmbH: „Automobilový průmysl pro nás představuje klíčové odvětví. Mnohé naše výrobní inovace jsou výsledkem intenzivního řešení jeho požadavků a potřeb. Velmi mě těší, že se tato špičková konference koná u nás,“ říká Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß, CEO Fronius.

Společnost Fronius nabízí interní automobilové a dodavatelské scéně tuto jedinečnou platformu pro předávání znalostí a výměnu zkušeností již od roku 2008: „Na této konferenci je možné v příjemné atmosféře diskutovat se specialistkami a specialisty z automobilového průmyslu a spojovací techniky o aktuálních i budoucích tématech a otázkách a vybudovat si síť kontaktů,“ zdůrazňuje jedinečnost této akce Dr. Oefele.

Přihlásit se můžete na webových stránkách konference: https://www.joining-smart-technologies.com/en/jst-2023

Udržitelnost a digitalizace při spojování v automobilovém průmyslu – těmto hlavním tématům je věnována řada konferencí Joining Smart Technologies ve dnech 10. a 11. května 2023.

Jádro konference tvoří zajímavé a podnětné odborné přednášky z automobilového a dodavatelského průmyslu, které budou doplněny vynikajícími přednáškami z jiných oborů. Díky tomu je možné stále si rozšiřovat obzory.

Na závěr celé akce proběhne pódiová diskuze s předsedou konference a některými přednášejícími.


Obchodní jednotka Perfect Welding

Fronius Perfect Welding je inovativní jedničkou v oblasti obloukového svařování a celosvětovou jedničkou na trhu robotizovaného svařování. Odbor Fronius Welding Automation jako systémový dodavatel kromě toho realizuje zakázková automatizovaná kompletní svařovací řešení, např. v oblasti výroby nádrží nebo navařování na námořních plošinách. Portfolio doplňují svařovací zdroje pro ruční použití, příslušenství pro svařování a široké spektrum služeb. S více než 1 000 prodejních partnerů na celém světě je Fronius Perfect Welding zákazníkům velmi blízko.

Fronius International GmbH

Společnost Fronius International je rakouská firma se sídlem v Pettenbachu a dalšími pobočkami ve Welsu, Thalheimu, Steinhausu a Sattledtu. Podnik má 6 100 zaměstnanců po celém světě a působí v oborech: svařovací technika, fotovoltaika a technika nabíjení akumulátorů. Díky 36 mezinárodním společnostem Fronius a prodejním partnerům / zastoupením ve více než 60 zemích dosahuje podílu exportu zhruba 89 procenta. Díky inovativním výrobkům a službám a také 1.366 uděleným patentům je společnost Fronius inovační jedničkou na světovém trhu.

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]