Automotive

16. října 2018 13:47

Průmyslové lepení není „jen“ spojování materiálů: Jak to vidí KALETECH

Dodavatel nejkvalitnějších technologií pro průmyslové lepení rozšiřuje své portfolio služeb. KALETECH s. r. o. se svým klientům postará o poradenství, výběr vhodného lepidla, možnost testů, zajištění malosériové výroby, dodávku technologie a následný servis či zapůjčení zařízení. Zveme Vás na malou ochutnávku.

Kdo prodá, vyhraje? Naše rovnice úspěchu
KALETECH s. r. o. dodává technologie švýcarského výrobce Robatech. Opírá se o letité zkušenosti při aplikacích (samozřejmě nejen) v automobilovém průmyslu. Technologie pro aplikaci lepidla s možností sprejování, nanášení v housenkách, bodech, nebo celoplošným nánosem navrhneme vždy po důkladné vstupní analýze potřeb a záměrů našich zákazníků.
V oblastech automotive si poradíme s procesy jako je nanášení lepidla na izolaci a čalounění, dveřní a střešní výplně, v interiérech automobilů nebo na montované díly jako např. vnějších zpětných zrcátek, předních a zadních svítilen. Řešení máme i pro spojování lepení mechanických komponentů, například zámků do dveří.
Vsadili jsme nejen na špičkové technologie, ale ve hře je stále přítomen i lidský faktor. Přemýšlení, naslouchání, předvídání a dlouholeté zkušenosti. Jen tak jsme schopni zákazníkům zodpovědně doporučit technologii, která odpovídá jeho záměrům, potřebám výroby, a to v dlouhodobém horizontu. Nedílnou součástí celého procesu je důkladné proškolení obsluhy a údržby. Již dávno neplatí, že vyhrává ten, kdo rychle prodá. Naše filosofie nepřipouští, abychom realizovali obchod, o němž jsme přesvědčeni, že by klienta v dlouhodobém horizontu poškodil (např. kvůli zbytečným nákladům na spotřebu lepidla, či servis a údržbu). Stojíme o dlouhodobé a profesionální partnerství.

Lidský faktor ve hře
Úspěch na poli automatizace nánosu průmyslového lepení je důkazem toho, že jen kvalitní technologie nestačí. Náskok si udrží jen ten, kdo těží ze zkušeností, ale hlavně je posouvá vpřed. Ke každé zakázce přistupujeme jako k výzvě. Budeme řešit ruční pracoviště nebo automatizovanou výrobu? Jaké lepidlo se bude aplikovat a jakým způsobem? KALETECH řeší tyto situace ve spolupráci s experty, kteří doporučí vhodné lepidlo, nebo dokonce vyvinou produkt s patřičnými adhezivními vlastnostmi (více o službě lepení na www.rostick.cz). Konzultací, výběrem vhodné lepicí technologie a zařízení, nastavením množství a varianty lepidla však celý proces nekončí.

Servis, půjčovna
Stresové situace, kdy dojde k výpadku výroby kvůli poškozenému zařízení, řešíme s rozvahou. Je to jednak servis, který je pro nás základním kamenem vztahu s klientem. Druhým podpůrným pilířem našich služeb pro zákazníky jsou služby Půjčovny lepicích technologií. Na přechodnou dobu si zařízení půjčíte, otestujete bez nutnosti přenastavovat výrobní jednotku, nebo přerušit produkci.
Servisní služby jsou u nás samozřejmostí. Posouváme naše hranice i v těchto důležitých službách, a proto dokážeme vyjít vstříc i klientům poptávajícím pomoc se servisem jiné než námi dodané technologie.

Testovací centrum průmyslového lepení
Převíjení, laminace a lepení materiálu na rolích zajišťujeme v našem Testovacím centru. Zveme klienty, kteří si chtějí otestovat vlastní výrobu, nebo bezplatně zkonzultovat dostupné varianty spojování materiálů pomocí lepidla. I Vy budete vítáni!
Průmyslové lepení je naše herní pole. Spolu s našimi zákazníky hrajeme první ligu a zveme do hry i Vás.

 


www.kaletech.cz
www.rostick.cz

Mohlo by se Vám líbit

Střízlivíme. Digitalizace je nástroj, problémy za nás nevyřeší

Za technologie utrácíme jako zběsilí. Divoká digitalizace nás dostala do stavu, kdy zavádíme jeden systém za druhým, ale vytěžit z nich dokážeme minimum. Trápí se […]

Vysokorychlostní kuličková ložiska se snadnou manipulací a velkou trvanlivostí od společnosti NSK

Tam, kde jsou vyžadovány velké provozní rychlosti, snadná manipulace a velká trvanlivost, mohou konstruktéři s výhodou využít nová čtyřbodová kuličková ložiska od společnosti NSK. Ložiska […]

Rösler Smart Solutions: Digitální sledování parametrů procesní vody

Lepší pochopení procesu zlepšuje výsledky povrchových úprav omíláním Z ekonomických a ekologických důvodů se stalo nezbytným čištění a recyklace procesní vody v aplikacích hromadných povrchových […]