Automotive

11. května 2018 08:22

Expertní centrum průmyslového lepení otevírá své brány

Expertní centrum průmyslového lepení společnosti Robatech CZ otevírá své brány pro zákazníky poptávající zkoušky lepení, testy lepidel, laminování, malosériovou výrobu, převíjení a formátování materiálů na rolích.

Z našich dlouholetých zkušeností v oblasti průmyslového lepení víme, že zákazníci jsou často konfrontováni s akutní potřebou výroby vzorků či polotovarů. Vše zařídit rychle, ideálně s nízkými náklady.

Vývoj nových výrobků a technologií mnohdy vyžaduje přenastavení celých linek či jednotlivých zařízení v rozběhlé výrobě, což je z hlediska výroby nejen komplikované, ale i neefektivní. Právě tyto situace vám pomůžeme vyřešit. Testování technologie lepení je v Expertním centru optimální díky možnosti použití jak plnoformátové laminace, tak využít menší nanášecí hlavu, určenou pro prvotní zkoušky materiálů a lepidel. Tím se při zkoušení výrazně omezí spotřeba materiálu i lepidla.

Laminování, převíjení a formátování materiálů na rolích v Expertním centru zajišťujeme až do šíře 2000 mm. Zákazníci se na nás s důvěrou obracejí i pro výrobu menších sérií.
Smyslem Expertního centra je pomoc při návrhu a odzkoušení nové technologie lepení a při rozjezdu výroby nebo vykrývání špiček v objednávkách vaší zavedené výroby.

Pokud zvažujete investici do nákupu lepicí linky a technologie, zastavte se u nás v sídle společnosti Robatech CZ a získáte naprosto jasnou představu. Na našem webu zhlédněte video, nebo rovnou zavolejte. Naši zkušení odborníci s Vámi definují oblasti, v nichž Vám můžeme ulehčit Vaši práci.

 

Robatech CZ s.r.o.
Planá 20
33011 Hromnice
Tel.: +420 378 605 805
Email: info@robatech.cz
www.robatech.cz

Mohlo by se Vám líbit

Výroba automobilů roste, bateriové vozy z ČR zaznamenávají výrazný úspěch i na zahraničních trzích

Meziroční nárůst výroby o 16,2 % a celkových 1 162 315 vyrobených automobilů, to jsou výsledky domácích výrobců osobních vozidel za prvních deset měsíců letošního […]

Nové kloubové ložisko pro potravinářství

Nová, bezplatná vzorkovnice igubal Food Contact – včetně magnetu a nového dvojitého kloubového ložiska V potravinářském průmyslu musí součásti strojů splňovat velmi vysoké hygienické požadavky, […]

Novinky v Siemens Industrial Edge: nová cloudová služba, více zařízení a integrace low-code

Ekosystém Siemens Industrial Edge byl rozšířen o nový hardware asoftware Portál Industrial Edge Management nově v nabídce jako cloudová služba Low-code pro Industrial Edge: jednodušší programování […]