Automotive

25. září 2018 18:53

EuroBLECH 2018: Ohromný potenciál v digitalizaci pro firmy zabývající se zpracováním plechu

Investice do nových digitálních řešení jsou stále zajímavější pro malé a středně velké podniky

Letošní 25. ročník veletrhu technologií pro zpracování plechu se bude konat od 23. do 26. října 2018 v německém Hanoveru. Svůj stánek si na celosvětově vedoucím veletrhu pro průmysl zpracování plechu zajistilo celkem 1 500 vystavovatelů z 39 zemí. Tématem letošního veletrhu bude především digitalizace a Průmysl 4.0. Nedávno publikovaný online náhled veletrhu umožňuje shlédnout nové produkty a technologické inovace, které budou prezentovány na říjnovém veletrhu.

Na celosvětově vedoucím veletrhu pro průmysl zpracování plechu si rezervovalo své stánky celkem 1 500 vystavovatelů z 39 zemí. Veletrh EuroBLECH 2018 bude probíhat na čisté výstavní ploše více než 89 000 m2, což představuje nárůst o cca 2 % oproti minulé akci. Nejdůležitější vystavovatelé pocházejí ze zemí jako Německo, Itálie, Čína, Turecko, Nizozemsko, Španělsko, Švýcarsko, Dánsko a USA.
Hlavními tématy letošního 25. ročníku veletrhu EuroBLECH jsou Průmysl 4.0, velká data a digitalizace. Inovace v této oblasti mají ohromný potenciál zejména pro malé a středně velké firmy. Tyto nové obchodní přístupy nabízejí výhody v podobě přímočarých a zjednodušených procesů nebo ve zvýšení produktivity a efektivity. „Zatímco před několika lety byla aplikace pro řízení údržby strojů nebo interakce strojů a robotů v celém výrobním procesu pouze vizí budoucnosti, dnes je to realita v odvětví zpracování plechu. Dnes tato oblast není zajímavá jen pro velké podniky, ale svůj potenciál zde stále více nacházejí malé a středně velké firmy. Díky své velikosti tyto firmy mohou pružně a rychle reagovat na související přechody, a proto mají dobře našlápnuto, aby začaly používat digitalizaci ve svůj prospěch,“ říká Evelyn Warwicková, ředitelka veletrhu EuroBLECH, zastupující organizátory z Mack Brooks Exhibitions. „Na veletrhu EuroBLECH 2018, který patří mezi nejvýznamnější výstavy odvětví zpracování plechu, mohou návštěvníci očekávat ty nejvyspělejší a nejpropracovanější technologie z hlediska průmyslové digitalizace zpracování plechů. Bude zde vystavovat 1 500 firem, od velkých průmyslových korporací až po malé inovativní startupy,“ dodává Evelyn Warwicková.

Náhled výstavy je nyní k dispozici na www.euroblech.com
Nyní je k dispozici kompletní online náhled výstavy včetně podrobných informací o mnoha vystavovatelích a jejich produktech. Při přípravě své návštěvy mohou uživatelé řadit položky podle hal či kategorií produktů, a vybrat si tak to nejzajímavější z letošního veletrhu. Tímto způsobem návštěvníci mohou zkoumat profily vystavovatelů, včetně jejich produktů a služeb prezentovaných na veletrhu EuroBLECH 2018, a vytvořit si tak svou personalizovanou verzi náhledu výstavy.

Předprodej vstupenek
Vstupenky na EuroBLECH 2018 lze nyní zakoupit se slevou prostřednictvím online obchodu. Vstupenky lze zakoupit také přímo na veletrhu po celou dobu jeho trvání. Vstupenka v předprodeji stojí 32 EUR v online obchodu nebo 42 EUR na místě. Permanentní vstupenka stojí 52 EUR online či 62 EUR na místě.
Další podrobné informace pro návštěvníky jsou k dispozici na webové stránce EuroBLECH: www.euroblech.com.


www.euroblech.com

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 obsadí na strojírenském veletrhu rekordní plochu

Řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu představí firmy ve speciální expozici Digitální továrna 2.0, která bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Od 4. do 7. […]

Inteligentní transportní roboti Linde C-MATIC HP optimalizují tok materiálu ve skladu

Autonomní robotické vozíky Linde C-MATIC HP jsou určeny pro náročné aplikace S autonomním mobilním robotem Linde C-MATIC HP a cloudovou platformou AnyFleet, rozšiřuje specialista na […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]