Strojírenství

03. února 2021 21:18

Efektivní řešení pro inspekci a správu stavu zařízení

Poskytujte důležité informace o stavu zařízení tam, kde to má největší smysl – přímo v místě použití. Zvyšte účinnost inspekčních kontrol pomocí vizuálního systému Scafftag od společnosti Brady. Pevné držáky a popisní vložky sdělují bezpečnostní stav jakéhokoli typu zařízení. Systém je k dispozici i v českém jazyce. Navíc můžete využít SW Safetrak pro správu plánování inspekcí a na automatické generování zpráv.

Vysoce efektivní kontroly zařízení

Držáky a vložky Scafftag od společnosti Brady sdělují osvědčené postupy inspekce zařízení, které je třeba zkontrolovat. Držáky i vyjímatelné vložky jsou vysoce přizpůsobitelné a mohou podporovat standardizaci inspekčních postupů. QR kód lze také vytisknout na přílohách nebo držácích pro aktivaci digitálního inspekčního toku pomocí smartphonu a softwaru Safetrak, doplněného o správu plánování inspekcí a automatické generování inspekčních zpráv.

Jasná komunikace v místě použití

Při správném používání a aplikaci na zařízení a za jasného pohledu může Scafftag vždy sdělovat nejnovější stav zařízení každému, kdo chce použít konkrétní zařízení. Štítky jsou k dispozici téměř pro všechny nástroje nebo vybavení, včetně žebříků, lešení, vrtáků, vozidel a motorů. Inspekční záznamy na příbalové značce ukáže, kdy bylo zařízení považováno za vhodné k použití. Pokud zařízení selže při inspekci, může inspektor vyjmout vložku a zobrazit držiteli štítku jasnou zprávu „Nepoužívat“. Tímto způsobem pomáhá Scafftag předcházet nákladným nehodám na pracovišti v důsledku používání nevhodného vybavení.

Extrémně robustní a spolehlivé

Držáky a vložky lešení jsou navrženy tak, aby vydržely i v extrémních venkovních podmínkách. Držáky jsou vyrobeny z ABS nebo Nylonu a zřídka se zlomí. Polypropylenové vložky odolávají vodě, olejům a nečistotám a přitom se snadno zapisují. Držák i vložka mohou odolávat dlouhodobému působení UV záření, aby zůstaly čitelné na staveništích.

 

Podívejte se na krátké video, vyžádejte si bezplatní vzorky visaček, nebo si vyzkoušejte software SafeTrak na 30 dní zdarma!

 


BRADY Česká republika

www.brady.cz

Mohlo by se Vám líbit

Představitelé českého průmyslu jednali v Jižní Koreji o možné spolupráci na dostavbě jaderných bloků v ČR

Zástupci Aliance české energetiky (CPIA), která sdružuje významné české dodavatele do energetiky, se koncem května setkali s vedením jihokorejské společnosti KHNP, předním hráčem v oblasti výstavby jaderných […]

Plně propojená, řízená umělou inteligencí: Bosch otevírá v Drážďanech továrnu na čipy budoucnosti

Kancléřka Merkelová: „Nový závod společnosti Bosch na wafery posílí naši kapacitu v mikroelektronice.“ CEO společnosti Bosch Denner: „Naším prvním závodem AIoT definujeme nové standardy ve […]

Společnost Gardena dosahuje zvýšení produktivity a snížení nákladů díky optimalizaci procesů

Nové odstředivé omílací zařízení pro konečnou úpravu komponentů zahradních nůžek. Zvýšení produktivity, kapacity a kvality při současném snížení nákladů – to byly požadavky předního výrobce […]