Automotive

30. ledna 2023 12:41

Dopag představuje nové portfolio pod značkou DispensTech.

Dopag Eastern Europe je dceřinou společností HILGER & KERN GROUP, která se svými více než 350 zaměstnanci a 40 pobočkami po celém světě je mezinárodním rodinným podnikem.

S našimi třemi značkami DOPAG, METER MIX a Hilger u. Kern Industrial Technology, již více než 90 let poskytujeme inovativní technologii dávkování a míchání, jakož i průmyslovou technologii.

Již řadu let spolupracujeme se středně velkými společnostmi i s globálními hráči v průmyslu. Technologie dávkování a míchání DOPAG a METER MIX® se používá v automobilovém a elektronickém průmyslu, stejně jako v letectví a v oblasti obnovitelné energie.

Nepřetržitě pracujeme na rozvoji našeho produktového portfolia a zaměřujeme se na kvalitu našich produktů a vynikající služby zákazníkům.

I to byl důvod pro rozšíření naší produktové řady o výrobky společnosti Fisnar. Na podzim loňského roku se stala naše společnost oficiálním prodejcem produktů FISNAR pod produktovou řadou DispensTech. Stolní roboty Fisnar, dávkovače z kartuší, ventily, spotřební materiál i kompletní dávkovací systémy Fisnar dodáváme nyní na český, ale i evropský, korejský a indický trh.

Potřebujete velmi jednoduché a ekonomicky nenáročné řešení vašeho dávkování? Nebo naopak kompletní řešení včetně aplikace robotem? Neváhejte se na nás obrátit.  Více informací o nabízených produktech naleznete na stránkách Dispens-Tech.

V naší provozovně v Jenči jsme dovybavili naše demo centrum o stolní robot Fisnar a různé dávkovače. Můžeme tedy nyní nabídnout vzorkování nejen na našich zařízení Metermix a Dopag, ale i v nově vybaveném Fisnar „koutku“. Jedním z materiálů, které jsme již otestovali je UV reaktivní lepidlo. Na krátké video z testování se podívejte zde.

Máte zájem o nabídku dávkovačů, testování? Jsme vám k dispozici na kontaktech níže:

Tel.:     +420 777 762 161
Email:   info@dopagcz.com

DOPAG Eastern Europe s.r.o., Průmyslová 492, 252 61 Jeneč
https://www.dopagcz.com/
https://www.dispens-tech.com/

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]