Automotive

11. května 2017 14:51

Dodavatelé pro Auto roku 2017 v ČR

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) představuje firmy, které v rámci ankety Auto roku 2017 v České republice získaly právo používat prestižní označení „Dodavatel pro Auto roku 2017 v České republice“.

Po vyhlášení automobilu roku převzal viceprezident Sdružení automobilového průmyslu Pavel Juříček diplomy pro oceněné společnosti, které jsou členy AutoSAP. Díly českých firem přitom nenese jen vítězný vůz, ale jsou součástí všech pěti automobilů, které letos postoupily do finále soutěže. Přihlášené firmy AutoSAP dodávají díly i do převážné většiny všech nominovaných vozů.

Autem roku 2017 v ČR se stal vůz Škoda Kodiaq, prestižní označení „Dodavatel pro Auto roku 2017 v České republice“ tak získávají firmy:

Viceprezident AutoSAP Pavel Juříček k tomu řekl: „Rád bych především pogratuloval všem, kteří stojí za úspěchem vítězného vozu, a věřím, že si ho oblíbí také zákazníci. I letos byla soutěž Auto roku v ČR nejen přehlídkou špičkových aut, ale také důkazem silného zastoupení dodavatelského sektoru v ČR.
Firmy AutoSAP se prosazují v silné konkurenci mezi dodavateli a těžko byste hledali mezi 27 vozy nominovanými do ankety takový, který by neobsahoval podstatné komponenty vyrobené v České republice. Sílu našich dodavatelů nakonec potvrzuje i to, že české díly nebo příslušenství nesla také vítězná auta této soutěže z minulých let.“

Sdružení automobilového průmyslu bylo i letos tradičním partnerem ankety Auto roku 2017 v České republice a zároveň vyhlašovatelem doprovodné akce Dodavatel pro Auto roku 2017. Letos se do ní zapojily téměř tři desítky členských firem AutoSAP.
13. ročník soutěže umožnil dodavatelům automobilového průmyslu představit svoje produkty, které se uplatnily ve vozech přihlášených do soutěže.

www.autosap.cz

Mohlo by se Vám líbit

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]