Automotive

09. listopadu 2021 18:42

Aktivity Seco podtrhují význam spolupráce v oblasti letectví

Akce Inspiration through Innovation 2021 dokazuje význam spolupráce ve výrobě pro letecký průmysl. Jednotlivé aktivity proběhnou 23. a 24. listopadu v Evropě a 1. prosince ve Spojených státech.

Společné prezentace s partnery pro technická řešení se zaměří na komplexní problémy a trendy, kterým odvětví čelí, a budou podpořeny také ukázkami reálných případů obrábění součástí, které představují nejaktuálnější výzvy moderní doby. „Akci Inspiration through Innovation pořádáme proto, abychom svým zákazníkům ukázali, jakého pokroku jsme schopni dosáhnout, když účinně využíváme spolupráce s našimi
partnery. Inovovat může každý, avšak teprve společným úsilím jsme schopni dosáhnout při výrobě součástí pro letecký průmysl přelomových výsledků,“ říká Andreas Fritz, viceprezident pro marketing a prodej společnosti Seco.

Výrobci v leteckém průmyslu neustále hledají nové lehké materiály a snaží se o optimalizaci svých procesů. To však často vyžaduje překonání i dalších problémů spojených s výrobou. Větší důraz na otázky životního prostředí tlačí odvětví do efektivnějších konstrukcí a díly vyráběné pomocí 3D tisku zase vyžadují zcela nové pracovní postupy a procesy.

Naše aktivity čerpají ze zkušeností celosvětové sítě expertů Seco a sdružují v sobě interní i externí odborné znalosti k prozkoumání všech možností výroby. V rámci akce Aero ITI 2021 budou mít účastníci možnost vidět výsledky těchto inovativních partnerství a v živé diskuzi zjišťovat, jak může taková spolupráce přinášet řešení, která posunou jejich podnikání vpřed.

Přístup založený na účinné spolupráci lze využít pro řešení nejrůznějších obtíží vyskytujících se při výrobě leteckých součástí, mezi něž patří obrábění materiálů jako titan, vysoce legované slitiny a hliník, z odlitků, výkovků či polotovarů s téměř čistými rozměry, vyrobenými aditivní metodou.

Předchozích akcí Inspiration through Innovation, pořádaných online v důsledku pandemie COVID-19, se zúčastnilo více než 5 000 lidí, kteří tak stvrdili význam partnerské spolupráce v průmyslu.

Aktivity budou vysílány z Velké Británie, Francie a Německa ve dnech 23. a 24. listopadu. Kromě toho poběží také lokální virtuální relace pro registrované zájemce z Pyrenejského poloostrova i z Asie a Tichomoří, kde budou účastníci diskutovat s odborníky Seco témata spjatá přímo s konkrétními regiony.

Celou akci pak 1. prosince završí soubor prezentací vysílaný ze Spojených států.

Více informací a registraci najdete na webu:
https://event.secotools.com/aeroiti2021


Společnost Seco Tools sídlí ve městě Fagersta ve Švédsku a působí ve více než 75 zemích světa. Je předním globálním poskytovatelem řešení pro obrábění kovů – vyvíjí, vyrábí a dodává frézy s břitovými destičkami, monolitní frézy, nástroje pro soustružení, obrábění otvorů, závitování i různé nástrojové systémy. Seco Tools je již více než 80 let společenstvím nadšených lidí ve světě techniky – snaží se jít stále kupředu a zajišťovat vysoce přesné obrábění s vysokou kvalitou výsledných výrobků. Další informace o inovativních produktech, odborných službách, znalostech a zkušenostech společnosti Seco Tools, které přinášejí úspěch výrobním provozům ve všech průmyslových odvětvích, naleznete na adrese www.secotools.com.

Mohlo by se Vám líbit

ECO – První řada kluzných pouzder z regranulovaných triboplastů

Udržitelné materiály iglidur ECO H, ECO P, ECO A180 a ECO G se skládají z regranulátů a šetří tak prvotní suroviny. Společenské změny, odpovědnost vůči […]

Rezervujte si výstavní plochu na veletrhu Stainless 2023 co nejdříve!

Od 10. do 11. května 2023 se uskuteční již 11. ročník veletrhu Stainless. Jedná se o vysoce specializované mezinárodní setkání výrobců i dodavatelů působících v […]

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]