Automotive

11. května 2018 13:50

12 důvodů, proč používat Control Web

„Je velmi jednoduché něco zkomplikovat, zato bývá značně komplikované něco zjednodušit.“ Murphyho zákon

Automatizační rozvaděč může být připojen jediným Ethernetovým kabelem

1) Programový systém Control Web se od ostatních liší svou unikátní architekturou. Aplikační programy jsou tvořeny strukturami instancí programových komponent v paměti počítače. Každá vytvořená aplikace tedy disponuje výkonem, jako by byla napsána na míru přímo např. v C++. Při tvorbě aplikace vytváříme skutečné programy s neomezenými možnostmi, nejedná se tedy o obvyklou konfigurovatelnou omalovánku.

2) Control Web je široce škálovatelný a je používán jak na vestavěných řídicích jednotkách velikosti kreditní karty, tak i na síťových serverech. Pro mnoho úkolů, velmi se lišících svým rozsahem a funkčností, je používáno jediné vývojové prostředí. To vede k velkým úsporám pracnosti a složitosti vývoje.

3) Control Web má schopnosti pracovat v rozsáhlých systémech o mnoha aplikacích, rozprostřených v TCP/IP sítích.

4) Control Web obsahuje mnoho internetových technologií. Jeho součástí je HTTPS webový server i klient a také konfigurovatelné ovladače pro TCP/IP komunikaci i posílání a příjem SMS. Podporovány jsou veškeré technologie průmyslového internetu věcí.

5) Aplikační programy mohou být uchovávány ve snadno čitelném strukturovaném textu. Aplikace jsou během evoluce prostředí vždy vzestupně kompatibilní s předchozí verzí systému. Veškeré investice do vývoje aplikací jsou tak spolehlivě chráněny.

6) Control Web obsahuje podporu a komponenty pro práci s obrazem z kamer.

7) Pro prostředí Control Web je k dispozici rozsáhlý a výkonný systém strojového vidění VisionLab.

8) Mnoho programových komponent pro práci s grafikou a obrazem maximálně využívá mohutného masivně paralelního výkonu moderních grafických procesorů. Aplikace jsou tak velmi efektivní v heterogenním výpočetním prostředí současných počítačů.

9) Control Web může spolupracovat s SQL servery a databázemi. Lze jej tak snadno integrovat do libovolných informačních systémů podniků.

10) Řada programových komponent, ze kterých je možno sestavovat aplikační programy, je trvale otevřená a stále se rozšiřuje. Programové prostředí tak nepřetržitě reaguje na vývoj oboru informačních technologií i průmyslové automatizace.

11) Control Web již cca 15 let implementuje všechny principy, které jsou nyní populární pod označením průmysl 4.0.

12) Vývojovou verzi systému Control Web je možno volně stáhnout z webu www.moravinst.com a používat ji na neomezeném počtu instalací zdarma.

Rozsah funkčnosti činí ze systému Control Web efektivní nástroj digitalizace průmyslu pro prakticky libovolná zakázková řešení

www.mii.cz

Mohlo by se Vám líbit

Závod Siemens v Trutnově rozjel novou linku na plošné spoje

V těchto dnech zahajuje trutnovský závod Siemens zcela novou výrobu desek plošných spojů (PCB). Desky plošných spojů tvoří základ moderních digitálních řídicích modulů PLC, které koncern […]

Asseco Solutions je špičkovým hráčem i ve světě cloudu

Informační technologie patří k oblastem s nejrychlejším růstem a největším tempem změn. V posledních letech však existuje technologie, která i v porovnání s ostatními v této branži, roste extrémně rychle. Je […]

Podlahové rošty a schodišťové stupně Kytulava. Umožňují snadnou a rychlou instalaci a bezpečný provoz nejen v exteriéru

Společnost Kytulava představuje lehké ocelové konstrukce do exteriéru i interiéru průmyslových staveb, jsou to především podlahové rošty, schodišťové stupně, žebříkové příčky a další. Kytulava patří […]