Automatizace + Robotizace

04. února 2020 09:39

Hexagon uvedl HxGN SFx Asset Management pro optimalizaci výkonu měřicích systémů

Software HxGN SFx | Asset Management poskytuje v reálném čase srozumitelné zobrazení dat ze souřadnicových měřicích strojů, a to s intuitivním ovládáním a přizpůsobitelnými systémovými výstrahami.

SFx Asset Management z dílny divize Manufacturing Intelligence je cloudové softwarové řešení, které snadným přístupem k přehledům o stavu a využití souřadnicových měřicích strojů napomáhá k jejich bezchybnému provozu. Přistupuje k datům a v reálném čase poskytuje důkladný přehled o jejich stavu, výkonu a použití. Systémy mohou být na jednom i více pracovištích.

Se softwarem SFx Asset Management je také možné zjistit, které pracoviště má kapacitu navíc a mít přehled o tom, jak jsou systémy používány. K informacím lze přistupovat odkudkoliv, přes počítač, chytrý telefon nebo tablet.

Data shromážděná tímto softwarem lze použít k preventivnímu plánování údržby a identifikaci příčin prostojů. Výrobci tak mohou přestat spravovat zařízení neefektivně a optimalizovat svou produktivitu.

Vyzkoušejte interaktivního průvodce HxGN SFx Asset Management

K dispozci je také interaktivní průvodce, díky kterému můžete prozkoumat, jak lze software použít se souřadnicovým měřicím strojem TIGO SF. Najdete ho zde.

—————————————————————————————————————————————-

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Těchto oblastí, ve kterých se uplatňuje, je celá řada: automobilový a letecký průmysl, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

 

Více informací na hexagonmi.com

Mohlo by se Vám líbit

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]

Bosch Connected World 2022 Kampaň pro digitalizaci: Bosch investuje další miliardy do oblastí budoucího digitálního růstu

Bosch spolupracuje s IBM na kvantové výpočetní technice Dr. Stefan Hartung: „Pro Bosch představuje digitalizace velké příležitosti ve všech oblastech podnikání.“ Do roku 2025: 10 […]

Software pro elektro inženýring v oblasti výstavby pivovarů

Na území ČR a SR je několik stovek minipivovarů jejichž kvalita piva je odlišuje od průmyslových velkovýrobců. Zde je příběh jednoho z nich. Pivovar Muflon je […]