Automatizace + Robotizace

04. února 2020 09:39

Hexagon uvedl HxGN SFx Asset Management pro optimalizaci výkonu měřicích systémů

Software HxGN SFx | Asset Management poskytuje v reálném čase srozumitelné zobrazení dat ze souřadnicových měřicích strojů, a to s intuitivním ovládáním a přizpůsobitelnými systémovými výstrahami.

SFx Asset Management z dílny divize Manufacturing Intelligence je cloudové softwarové řešení, které snadným přístupem k přehledům o stavu a využití souřadnicových měřicích strojů napomáhá k jejich bezchybnému provozu. Přistupuje k datům a v reálném čase poskytuje důkladný přehled o jejich stavu, výkonu a použití. Systémy mohou být na jednom i více pracovištích.

Se softwarem SFx Asset Management je také možné zjistit, které pracoviště má kapacitu navíc a mít přehled o tom, jak jsou systémy používány. K informacím lze přistupovat odkudkoliv, přes počítač, chytrý telefon nebo tablet.

Data shromážděná tímto softwarem lze použít k preventivnímu plánování údržby a identifikaci příčin prostojů. Výrobci tak mohou přestat spravovat zařízení neefektivně a optimalizovat svou produktivitu.

Vyzkoušejte interaktivního průvodce HxGN SFx Asset Management

K dispozci je také interaktivní průvodce, díky kterému můžete prozkoumat, jak lze software použít se souřadnicovým měřicím strojem TIGO SF. Najdete ho zde.

—————————————————————————————————————————————-

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Těchto oblastí, ve kterých se uplatňuje, je celá řada: automobilový a letecký průmysl, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

 

Více informací na hexagonmi.com

Mohlo by se Vám líbit

Pozoruhodný produkt pro rok 2024: ANeT-WebTime překonal hranice docházkových systémů

Redakce odborného portálu BusinessIT.cz každoročně vybírá ta nejlepší IT řešení k zařazení do přehledu Pozoruhodných produktů pro následující rok. V letošním roce do této galerie slávy […]

Panasonic vylepšil TOUGHBOOK 55, aby ještě lépe vyhovoval měnícím se nárokům na práci v terénu

TOUGHBOOK 55mk3 nastavuje standard v oblasti odolných mobilních počítačů pro jakékoli použití díky výrazně vylepšenému výpočetnímu výkonu „Raptor Lake“, modularitě a konektivitě. Společnost Panasonic Connect […]

Raise3D uvedla 3D tiskárnu DF2 pro profesionální resinový tisk

3D tiskárna představuje vstup Raise3D na trh 3D tisku z fotopolymerové pryskyřice a je dalším milníkem firmy v portfoliu profesionálních a průmyslových 3D tiskových řešení Společnost […]