Automatizace + Robotizace

07. ledna 2021 10:44

GLOBAL Lite: atraktivní řešení pro automatizovanou kontrolu od společnosti Hexagon

Investice do metrologického vybavení může být nutností pro malé a střední podniky, které musejí vyhovět poptávce zákazníků. Výrobci, kteří uvažují o nákupu souřadnicového měřicího stroje nebo o navýšení kapacity v současném procesu kontroly kvality, mají nyní k dispozci ideální řešení. Je jím Global Lite, poskytující přesnost a spolehlivost a plní všechny základní požadavky na výrobu. Je to nákladově efektivní zařízení přizpůsobitelné pro automatizovanou rozměrovou kontrolu.

Global Lite nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu. Díky jednoduché konfiguraci a uživatelskému rozhraní se snadno používá a je ideální i pro uživatele, kteří mají méně zkušeností s používáním automatizovaných měřicích systémů. Stroj nabízí certifikovanou kvalitu s eliminací možné lidské chyby a pomáhá tak snižovat počet zmetkových dílů. Operátoři mohou pracovat bez fyzické přítomnosti u stroje, zatímco měřicí programy běží automaticky, snižuje se tak doba cyklu měření a zároveň náklady na pracovní sílu. Stroj poskytuje stabilní a opakovatelné výsledky.

Zvyšuje konkurenceschopnost podniku

GLOBAL Lite je ideálním řešením pro výrobce usilující o zvýšení konkurenceschopnosti zavedením automatizovaného měření, i při omezených rozpočtových požadavcích. Díky ultra pevnému rámu, optimálnímu poměru tuhosti a hmotnosti a malým rozměrům zaručuje spolehlivý výkon. Je nadále kompatibilní s celou řadou sond a snímacích hlav. Uživatelé tak mohou flexibilně vybrat nejlepší nástroj pro konkrétní aplikaci. Stroj nabízí několik inovativních prvků.

Inovativní prvky Global Lite

Nakonfigurujte si Global Lite přesně podle Vašich potřeb

Vyzkoušejte online konfigurátor, ve kterém si v několika jednoduchých krocích namodelujete přesně takový systém, který bude vyhovovat Vašim požadavkům a potřebám.

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších. Poskytuje i kompletní nabídku sond a jejich příslušenství pro měření v obráběcích strojích.


Pro více informací o těchto produktech kontaktujte obchodní zastoupení

Hexagon Manufacturing Intelligence v ČR a SR:

Obchodní oddělení Praha
Jana Tvarohová
E-mail: jana.tvarohova@hexagon.com
Tel.: +420 272 680 830
Mobil: +420 727 983 625

 

 

Mohlo by se Vám líbit

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]